Positivus 2013, 3.päev - Salacgrîva

Fotode autor: Tanel Kuusemets

Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses!

Viimati lisatud fotoalbumeid

Artistide uudisvoog

 • Kasabian

  Kasabian (20:48)

  28.aprillil 2017 ilmub bändi uus album "For Crying Out Loud", kus kõlab 12 lugu. Esimene singel "You’re In Love With A Psycho" avaldati 17.märtsil ning selle video 30.märtsil.

 • Nelly Furtado

  Nelly Furtado (16:31)

  30.märtsil 2017 ilmus Nelly kuues album “The Ride”. 12-loolise plaadi produtsendiks on John Congleton. Promosingel “Cold Hard Truth“ avaldati 27.jaanuaril, “Flatline“ 17.veebruaril ning "Phoenix" 10.märtsil.

 • Natasha Bedingfield

  Natasha Bedingfield (16:30)

  30.märtsil 2017 ilmus digisingel Art House “Love Looks Like” (featuring Natasha Bedingfield). Loo autoriteks on lisaks Natashale Jonas Myrin ja Julio Reyes Copello.

 • Lea Michele

  Lea Michele (16:26)

  Lea Michelle teine album "Places" ilmub 28.aprillil 2017 Columbia Recordsilt. 2.märtsil 2017 tuli välja singel “Love Is Alive”, 14.märtsil “Anything’s Possible” ja 30.märtsil “Run to You”.

Allstarz.ee Facebookis