Positivus 2013, 3.päev - Salacgrîva

Fotode autor: Tanel Kuusemets

Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses! Klikka pildil, et näha seda täies suuruses!

Viimati lisatud fotoalbumeid

Artistide uudisvoog

 • Metsatöll

  Metsatöll (09:25)

  Metsatöll tähistab 20. tegutsemisaastat uhke kontserdiga 23.veebruaril Rock Cafes. Kavas on ürgne ja moodne Metsatöll, verivärske tehnoloogia, mällu tunginud hitid ja uued lood. Koos bändiga astuvad lavale ka Eesti Rahvusmeeskoor, Marko Matvere ja Tiit Kikas, kes mängib laserharfi ning maailma esimest droonipilli.

 • Kali Briis

  Kali Briis (09:24)

  Albumi esitluskontserdid toimusid 9.veebruaril 2019 klubis U3 Tallinnas ning 22.veebruaril Genialistide Klubis Tartus. Järgmine on 23.veebruaril Kultuuriklubis Tempel Pärnus.

 • Kygo

  Kygo (01:19)

  14.veebruari, Sõbrapäeval, avaldas Kygo singli "Think About You" featuring Valerie Broussard. Vaid ühe nädalaga kogus lugu Spotifys 10 miljonit kuulamist. 22.veebruaril avaldati Sarah Bahbah lavastatud video, kus mängivad näitleja Dylan Sprouse ning modell Khadijha Red Thunder.

 • Thirty Seconds To Mars

  Thirty Seconds To Mars (01:16)

  22.veebruaril 2019 avaldas bänd singli "Love Is Madness" koos itaallannaga Emma Marrone.

Allstarz.ee Facebookis