Kust midagi otsida?

Avaleht

Avaleht on üles ehitatud nii, et kõik oluline oleks võimalikult kergesti hoomatav. Esile on tõstetud viimati lisatud artisti tutvustus, viimased artistitutvustuste uuendused, tänased sünnipäevad (koos vanusega), olulistemate edetabelite #1 lood, viimati lisatud nädala pilt ja viimati lisatud muusika uudised / pressiteated.

Artistid

See on Allstarz.ee põhiline osa. Meil on praegu üle 500 erineva põhjaliku artisti tutvustuse (nii Eesti kui välismaised) koos pildialbumite, faktide ja muu huvitava infoga. Kõik artisti tutvustused on pidevalt uuenevad - nii kui meie saame midagi teada, saavad seda teada ka Allstarz.ee külastajad!

Nädala uuendused

Siin rubriigis on esitatud kõigi artistide nädala jooksul lisatud uuendused. Esitatud on artisti tutvustuse viimane lõik, sest tutvustused on ehitatud üles kronoloogiliselt.

Eesti videod

Me teame kui raske on leida üles uusi ja huviavaid videosid. Seda enam siis Eesti muusikute omasid. Seepärast me olemegi võtnud nõuks toetada Eesti muusikuid ja populariseerida videote tegemist.

Nädala pilt

Siin rubriigis ilmub iga nädala lõpus (pühapäeval) uus pilt, mis näitab siis kas nädala tippsündmust või kui midagi märkimisväärset ei juhtunud, siis on pandud lihtsalt mõni naljakas või muus mõttes huvitav foto.

Sünnipäevad

Siin on enamvähem tugevate ja tegevate muusikute sünnipäevad ja süsteem on tehtud seekord nii, et arvutatakse välja ka artisti täpne vanus. Seega pole teil vaja isegi selle pärast enam oma aju vaevata! (:

Uudised / pressiteated

Siin on muusika uudised ja meile edastatud eesti keeles pressiteated. Uudiste all ei ole kollaseid uudiseid, neid saate ka mujalt! Uudistena ei esitata artisti tutvustuse juures ilmuvaid uuendusi. Esitatud on tähtsamad asjad nagu kellel ilmub album, millal, kus jne. Ning loomulikult kõikvõimalikud Maarjamaal toimuvad muusikasündmused.

Fotoalbumid

Siin rubriigis on meie fotograafide poolt üritustelt tehtud pildid.

Viimati uuendatud artistid

 • Metsakutsu

  Metsakutsu (15:34)

  27.mail 2016 andis Metsakutsu välja loo "Ära mine närvi", mille muusika autoriks on DJ Critikal. Video režissööriks on Janar Aronija ning operaatoriks Martin Venela. Videos nähtava graafika on teinud Metsakutsu ise ning üles astuvad mitmed tuntud inimesed, nende seas näiteks vennad Piusid, Ago Anderson, Laura Prits.

 • Craig David

  Craig David (15:09)

  20.mail 2016 jõudis müügile “One More Time” digisingel, millega juhatatakse sisse kuues stuudioalbum “Following My Intuition“. Carly Cussen lavastatud video jõudis Vevosse 27.mail.

 • P!nk

  P!nk (09:18)

  27.mail 2016 esilinastuvas Walt Disney Pictures fantaasiafilmis “Alice Through the Looking Glass“ kõlab P!nk esituses Jefferson Airplane 1967.a lugu “White Rabbit”. Sama filmi peateemaks on P!nki 15.aprillil avaldatud singel “Just Like Fire”, mille kirjutasid Max Martin, Shellback ja Oscar Holter. Uue looga astus lauljatar üles 22.mail Las Vegases toimunud Billboard Music Awards tseremoonial.

 • Cartoon

  Cartoon (09:17)

  27.mail alustab Cartoon seitsmest kontserdist koosnevat Eesti tuuri. 3.juunil ilmub Hollandi plaadifirma Liquicity alt uus singel "Here", kus laulavad Rosanna Lints bändist Würffel ja Cartooni enda liige Ago Teppand.

Allstarz.ee Facebookis