Kust midagi otsida?

Avaleht

Avaleht on üles ehitatud nii, et kõik oluline oleks võimalikult kergesti hoomatav. Esile on tõstetud viimati lisatud artisti tutvustus, viimased artistitutvustuste uuendused, tänased sünnipäevad (koos vanusega), olulistemate edetabelite #1 lood, viimati lisatud nädala pilt ja viimati lisatud muusika uudised / pressiteated.

Artistid

See on Allstarz.ee põhiline osa. Meil on praegu üle 500 erineva põhjaliku artisti tutvustuse (nii Eesti kui välismaised) koos pildialbumite, faktide ja muu huvitava infoga. Kõik artisti tutvustused on pidevalt uuenevad - nii kui meie saame midagi teada, saavad seda teada ka Allstarz.ee külastajad!

Nädala uuendused

Siin rubriigis on esitatud kõigi artistide nädala jooksul lisatud uuendused. Esitatud on artisti tutvustuse viimane lõik, sest tutvustused on ehitatud üles kronoloogiliselt.

Eesti videod

Me teame kui raske on leida üles uusi ja huviavaid videosid. Seda enam siis Eesti muusikute omasid. Seepärast me olemegi võtnud nõuks toetada Eesti muusikuid ja populariseerida videote tegemist.

Nädala pilt

Siin rubriigis ilmub iga nädala lõpus (pühapäeval) uus pilt, mis näitab siis kas nädala tippsündmust või kui midagi märkimisväärset ei juhtunud, siis on pandud lihtsalt mõni naljakas või muus mõttes huvitav foto.

Sünnipäevad

Siin on enamvähem tugevate ja tegevate muusikute sünnipäevad ja süsteem on tehtud seekord nii, et arvutatakse välja ka artisti täpne vanus. Seega pole teil vaja isegi selle pärast enam oma aju vaevata! (:

Uudised / pressiteated

Siin on muusika uudised ja meile edastatud eesti keeles pressiteated. Uudiste all ei ole kollaseid uudiseid, neid saate ka mujalt! Uudistena ei esitata artisti tutvustuse juures ilmuvaid uuendusi. Esitatud on tähtsamad asjad nagu kellel ilmub album, millal, kus jne. Ning loomulikult kõikvõimalikud Maarjamaal toimuvad muusikasündmused.

Fotoalbumid

Siin rubriigis on meie fotograafide poolt üritustelt tehtud pildid.

Artistide uudisvoog

 • Kygo

  Kygo (17:47)

  22.septembril tuli Kygo välja 5-loolise EP-ga "Stargazing", mille nimiloos laulab Justin Jesso. "Stargazing" muusikavideo avaldas ta 26.septembril Vevos.

 • Rüüt

  Rüüt (08:37)

  Ansambel RÜÜT tähistab oma 5. tegevusaastat ning kutsub kuulajaid sügistuurile. Kontserdid toimuvad 19.oktoobril Tartu Erinevate Tubade Klubis, 20.oktoobril Rapla Kultuuriklubis BAAS, 21.oktoobril Pärnu Kultuuriklubis Tempel ja 22.oktoobril Nõmme Kultuurikeskus.

 • Miley Cyrus

  Miley Cyrus (25.09. 13:50)

  Uus album ''Younger Now'' tuleb RCA Recordsilt 29.septembril ning sisaldab 11 lugu. Nimiloo singel koos muusikavideoga avaldati 18.augustil. Viimatine plaadi lugu "Week Without You" tuli välja 21.septembril.

 • Oasis

  Oasis (25.09. 11:17)

  Noel Gallagher’s High Flying Birds järgmine album "Who Built The Moon?" ilmub 24.novembril 2017. 11-loolise plaadi produtsendiks oli David Holmes ning külalistena osalevad Paul Weller orelil ning Johnny Marr kitarril ja harmooniumil.

Allstarz.ee Facebookis