Kust midagi otsida?

Avaleht

Avaleht on üles ehitatud nii, et kõik oluline oleks võimalikult kergesti hoomatav. Esile on tõstetud viimati lisatud artisti tutvustus, viimased artistitutvustuste uuendused, tänased sünnipäevad (koos vanusega), olulistemate edetabelite #1 lood, viimati lisatud nädala pilt ja viimati lisatud muusika uudised / pressiteated.

Artistid

See on Allstarz.ee põhiline osa. Meil on praegu üle 500 erineva põhjaliku artisti tutvustuse (nii Eesti kui välismaised) koos pildialbumite, faktide ja muu huvitava infoga. Kõik artisti tutvustused on pidevalt uuenevad - nii kui meie saame midagi teada, saavad seda teada ka Allstarz.ee külastajad!

Nädala uuendused

Siin rubriigis on esitatud kõigi artistide nädala jooksul lisatud uuendused. Esitatud on artisti tutvustuse viimane lõik, sest tutvustused on ehitatud üles kronoloogiliselt.

Eesti videod

Me teame kui raske on leida üles uusi ja huviavaid videosid. Seda enam siis Eesti muusikute omasid. Seepärast me olemegi võtnud nõuks toetada Eesti muusikuid ja populariseerida videote tegemist.

Nädala pilt

Siin rubriigis ilmub iga nädala lõpus (pühapäeval) uus pilt, mis näitab siis kas nädala tippsündmust või kui midagi märkimisväärset ei juhtunud, siis on pandud lihtsalt mõni naljakas või muus mõttes huvitav foto.

Sünnipäevad

Siin on enamvähem tugevate ja tegevate muusikute sünnipäevad ja süsteem on tehtud seekord nii, et arvutatakse välja ka artisti täpne vanus. Seega pole teil vaja isegi selle pärast enam oma aju vaevata! (:

Uudised / pressiteated

Siin on muusika uudised ja meile edastatud eesti keeles pressiteated. Uudiste all ei ole kollaseid uudiseid, neid saate ka mujalt! Uudistena ei esitata artisti tutvustuse juures ilmuvaid uuendusi. Esitatud on tähtsamad asjad nagu kellel ilmub album, millal, kus jne. Ning loomulikult kõikvõimalikud Maarjamaal toimuvad muusikasündmused.

Fotoalbumid

Siin rubriigis on meie fotograafide poolt üritustelt tehtud pildid.

Viimati uuendatud artistid

 • David Guetta

  David Guetta (17:14)

  21.novembril 2014 ilmus Guetta kuues album "Listen", kus kõlab 14 lugu. Kaasa löövad Sia, Nicki Minaj, Ryan Tedder, John Legend jpt. Järgmiseks singliks on “What I Did for Love", kus lauljaks Emeli Sandé.

 • Olly Murs

  Olly Murs (17:12)

  Järgmiseks singliks on jaanuaris 2015 kaasakiskuv pop-lugu "Up" koostöös Demi Lovatoga.

 • Rival Sons

  Rival Sons (17:06)

  Rival Sons esineb 25.novembril Helsinkis Circus Clubis ning 26.novembril 2014 Tallinnas Rock Cafes.

 • Indigolapsed

  Indigolapsed (10:10)

  Ansambel Indigolapsed on pikast suvest toibunud ning tuleb 23.novembril taas üle pika aja kokku, et tähistada Joosepi sünnipäeva ja laulda hinged soojaks. Näha ja kuulda saab meid Okupatsioonide Muuseumis algusega kell 19.00. Kohale on lubanud tulla kõik kodumaal viibivad Indigolapsed. Laulame nii vanemaid kui hilisemaid lemmiklugusid meie seniilmunud plaatidelt.

Allstarz.ee Facebookis