Kust midagi otsida?

Avaleht

Avaleht on üles ehitatud nii, et kõik oluline oleks võimalikult kergesti hoomatav. Esile on tõstetud viimati lisatud artisti tutvustus, viimased artistitutvustuste uuendused, tänased sünnipäevad (koos vanusega), olulistemate edetabelite #1 lood, viimati lisatud nädala pilt ja viimati lisatud muusika uudised / pressiteated.

Artistid

See on Allstarz.ee põhiline osa. Meil on praegu üle 500 erineva põhjaliku artisti tutvustuse (nii Eesti kui välismaised) koos pildialbumite, faktide ja muu huvitava infoga. Kõik artisti tutvustused on pidevalt uuenevad - nii kui meie saame midagi teada, saavad seda teada ka Allstarz.ee külastajad!

Nädala uuendused

Siin rubriigis on esitatud kõigi artistide nädala jooksul lisatud uuendused. Esitatud on artisti tutvustuse viimane lõik, sest tutvustused on ehitatud üles kronoloogiliselt.

Eesti videod

Me teame kui raske on leida üles uusi ja huviavaid videosid. Seda enam siis Eesti muusikute omasid. Seepärast me olemegi võtnud nõuks toetada Eesti muusikuid ja populariseerida videote tegemist.

Nädala pilt

Siin rubriigis ilmub iga nädala lõpus (pühapäeval) uus pilt, mis näitab siis kas nädala tippsündmust või kui midagi märkimisväärset ei juhtunud, siis on pandud lihtsalt mõni naljakas või muus mõttes huvitav foto.

Sünnipäevad

Siin on enamvähem tugevate ja tegevate muusikute sünnipäevad ja süsteem on tehtud seekord nii, et arvutatakse välja ka artisti täpne vanus. Seega pole teil vaja isegi selle pärast enam oma aju vaevata! (:

Uudised / pressiteated

Siin on muusika uudised ja meile edastatud eesti keeles pressiteated. Uudiste all ei ole kollaseid uudiseid, neid saate ka mujalt! Uudistena ei esitata artisti tutvustuse juures ilmuvaid uuendusi. Esitatud on tähtsamad asjad nagu kellel ilmub album, millal, kus jne. Ning loomulikult kõikvõimalikud Maarjamaal toimuvad muusikasündmused.

Fotoalbumid

Siin rubriigis on meie fotograafide poolt üritustelt tehtud pildid.

Viimati uuendatud artistid

 • Take That

  Take That (27.04. 23:10)

  Järgmine singel “Higher and Higher” ilmub juunis 2015.


 • Rudimental

  Rudimental (27.04. 23:08)

  14.juunil 2015 avaldab bänd uue singli “Never Let You Go”, millega bänd on pöördunud tagasi pehmema ja meloodilisema Drum & Bass soundi juurde. Rudimental esineb 6-8. augustini toimuval Weekend festivalil suvises Pärnus.

 • Soul Militia

  Soul Militia (27.04. 18:47)

  Semy lasi 26.aprillil 2015 välja soolosingli “Siis kui peab” koos muusikavideoga. Semy sõnul räägib uus laul segaduses mehest, kes on ennast kusagile kaotanud. Laul sündis Semyl koostöös sõbra Maanus Masinguga, kes on nii laulu sõnade autor kui ka videorežissöör.

 • Bombillaz

  Bombillaz (27.04. 18:45)

  30.mail 2015 Vabaduse väljakul toimuval Maailmapäeval annab Bombillaz kontserti koos Käo Päevakeskuse puudega noortega. Bändiliikme Kill Baba sõnul on Maailmapäeval esinemine koostööprojekti tippsündmus. „Bombillaze ja Käo Päevakeskuse ühine tegevus kulmineerub suure kontserdiga Käo Päevakeskuse saalis ja sellele saab kaasa elada saates “Puutepunkt”.

Allstarz.ee Facebookis