Kust midagi otsida?

Avaleht

Avaleht on üles ehitatud nii, et kõik oluline oleks võimalikult kergesti hoomatav. Esile on tõstetud viimati lisatud artisti tutvustus, viimased artistitutvustuste uuendused, tänased sünnipäevad (koos vanusega), olulistemate edetabelite #1 lood, viimati lisatud nädala pilt ja viimati lisatud muusika uudised / pressiteated.

Artistid

See on Allstarz.ee põhiline osa. Meil on praegu üle 500 erineva põhjaliku artisti tutvustuse (nii Eesti kui välismaised) koos pildialbumite, faktide ja muu huvitava infoga. Kõik artisti tutvustused on pidevalt uuenevad - nii kui meie saame midagi teada, saavad seda teada ka Allstarz.ee külastajad!

Nädala uuendused

Siin rubriigis on esitatud kõigi artistide nädala jooksul lisatud uuendused. Esitatud on artisti tutvustuse viimane lõik, sest tutvustused on ehitatud üles kronoloogiliselt.

Eesti videod

Me teame kui raske on leida üles uusi ja huviavaid videosid. Seda enam siis Eesti muusikute omasid. Seepärast me olemegi võtnud nõuks toetada Eesti muusikuid ja populariseerida videote tegemist.

Nädala pilt

Siin rubriigis ilmub iga nädala lõpus (pühapäeval) uus pilt, mis näitab siis kas nädala tippsündmust või kui midagi märkimisväärset ei juhtunud, siis on pandud lihtsalt mõni naljakas või muus mõttes huvitav foto.

Sünnipäevad

Siin on enamvähem tugevate ja tegevate muusikute sünnipäevad ja süsteem on tehtud seekord nii, et arvutatakse välja ka artisti täpne vanus. Seega pole teil vaja isegi selle pärast enam oma aju vaevata! (:

Uudised / pressiteated

Siin on muusika uudised ja meile edastatud eesti keeles pressiteated. Uudiste all ei ole kollaseid uudiseid, neid saate ka mujalt! Uudistena ei esitata artisti tutvustuse juures ilmuvaid uuendusi. Esitatud on tähtsamad asjad nagu kellel ilmub album, millal, kus jne. Ning loomulikult kõikvõimalikud Maarjamaal toimuvad muusikasündmused.

Fotoalbumid

Siin rubriigis on meie fotograafide poolt üritustelt tehtud pildid.

Viimati uuendatud artistid

 • Brian McFadden

  Brian McFadden (01:09)

  7.juulil 2015 teatas Brian, et lahutab abielu Vogue Williamsist, kellega pidas pulmad 2.septembril 2012.

 • INNA

  INNA (00:58)

  Inna neljas stuudioalbum “INNA“ ilmub digitaalselt 24.juulil ning füüsiliselt 15.septembril 2015 Warner Musicult. Plaadil kõlab 19 lugu. Järgmine singel, koos rootslasega Eric Turner, “Bop Bop“ ilmub 13.juulil.

 • The Madden Brothers / Good Charlotte

  The Madden Brothers / Good Charlotte (07.07. 23:46)

  5.juunil 2015 avaldas USA räppar Waka Flocka Flame digisingli “Game On” (featuring Good Charlotte). Lugu pärineb 24.juulil esilinastuvast filmist "Pixels" ning loo muusikavideo tehti avalikuks 7.juulil.

 • U2

  U2 (07.07. 19:58)

  9.juulil 2015 esitleb U2 Vincent Haycock lavastatud lühifilmi loole "Song For Someone", mille peaosa mängib Woody Harrelson.

Allstarz.ee Facebookis