Kust midagi otsida?

Avaleht

Avaleht on üles ehitatud nii, et kõik oluline oleks võimalikult kergesti hoomatav. Esile on tõstetud viimati lisatud artisti tutvustus, viimased artistitutvustuste uuendused, tänased sünnipäevad (koos vanusega), olulistemate edetabelite #1 lood, viimati lisatud nädala pilt ja viimati lisatud muusika uudised / pressiteated.

Artistid

See on Allstarz.ee põhiline osa. Meil on praegu üle 500 erineva põhjaliku artisti tutvustuse (nii Eesti kui välismaised) koos pildialbumite, faktide ja muu huvitava infoga. Kõik artisti tutvustused on pidevalt uuenevad - nii kui meie saame midagi teada, saavad seda teada ka Allstarz.ee külastajad!

Nädala uuendused

Siin rubriigis on esitatud kõigi artistide nädala jooksul lisatud uuendused. Esitatud on artisti tutvustuse viimane lõik, sest tutvustused on ehitatud üles kronoloogiliselt.

Eesti videod

Me teame kui raske on leida üles uusi ja huviavaid videosid. Seda enam siis Eesti muusikute omasid. Seepärast me olemegi võtnud nõuks toetada Eesti muusikuid ja populariseerida videote tegemist.

Nädala pilt

Siin rubriigis ilmub iga nädala lõpus (pühapäeval) uus pilt, mis näitab siis kas nädala tippsündmust või kui midagi märkimisväärset ei juhtunud, siis on pandud lihtsalt mõni naljakas või muus mõttes huvitav foto.

Sünnipäevad

Siin on enamvähem tugevate ja tegevate muusikute sünnipäevad ja süsteem on tehtud seekord nii, et arvutatakse välja ka artisti täpne vanus. Seega pole teil vaja isegi selle pärast enam oma aju vaevata! (:

Uudised / pressiteated

Siin on muusika uudised ja meile edastatud eesti keeles pressiteated. Uudiste all ei ole kollaseid uudiseid, neid saate ka mujalt! Uudistena ei esitata artisti tutvustuse juures ilmuvaid uuendusi. Esitatud on tähtsamad asjad nagu kellel ilmub album, millal, kus jne. Ning loomulikult kõikvõimalikud Maarjamaal toimuvad muusikasündmused.

Fotoalbumid

Siin rubriigis on meie fotograafide poolt üritustelt tehtud pildid.

Viimati uuendatud artistid

 • The Killers

  The Killers (18:39)

  27.novembril 2015 ilmus järjekordne jõulusingel “Dirt Sledding“ koos videoga.

 • Jarek Kasar

  Jarek Kasar (11:46)

  Jarek Kasar kirjutas muusika räppar Okym loole "Megatroll Mees" ning lööb kaasa ka 5.novembril avaldatud muusikavideos. Lisaks on ta on kirjutanud muusika ja sõnad laulule “Naine hakkab laulma”, mida esitab Evelin Võigemast 25.11 esilinastunud Vaba Lava etenduses “Sugu: N”.

 • Jüri Pootsmann

  Jüri Pootsmann (01:00)

  ”Kohati uskumatu mõelda, et on ilmunud plaat, kus saab kuulata minu häält, ja laule, mis on kirjutatud selliste kõvade meeste poolt. Muidugi ka see, et ilmub pisike raamat, kus räägin lähemalt endast. Üpris isiklik asi tuleb ja mina olen super-rahul. Eriti hea meel on selle üle, et mul on lõpuks oma bänd, kus mängivad väga head pillimehed. Ma usun, et esitluskontsert tuleb epic!” jagab Jüri 29.novembri õhtu ootust.

 • Elina Born

  Elina Born (01:00)

  Elina osaleb erikülalisena 29.novembril Kohvikus Sinilind Eesti Otsib Superstaari 2015 võitja Jüri Pootsmanni plaadiesitluskontserdil.

Allstarz.ee Facebookis