Kust midagi otsida?

Avaleht

Avaleht on üles ehitatud nii, et kõik oluline oleks võimalikult kergesti hoomatav. Esile on tõstetud viimati lisatud artisti tutvustus, viimased artistitutvustuste uuendused, tänased sünnipäevad (koos vanusega), olulistemate edetabelite #1 lood, viimati lisatud nädala pilt ja viimati lisatud muusika uudised / pressiteated.

Artistid

See on Allstarz.ee põhiline osa. Meil on praegu üle 500 erineva põhjaliku artisti tutvustuse (nii Eesti kui välismaised) koos pildialbumite, faktide ja muu huvitava infoga. Kõik artisti tutvustused on pidevalt uuenevad - nii kui meie saame midagi teada, saavad seda teada ka Allstarz.ee külastajad!

Nädala uuendused

Siin rubriigis on esitatud kõigi artistide nädala jooksul lisatud uuendused. Esitatud on artisti tutvustuse viimane lõik, sest tutvustused on ehitatud üles kronoloogiliselt.

Eesti videod

Me teame kui raske on leida üles uusi ja huviavaid videosid. Seda enam siis Eesti muusikute omasid. Seepärast me olemegi võtnud nõuks toetada Eesti muusikuid ja populariseerida videote tegemist.

Nädala pilt

Siin rubriigis ilmub iga nädala lõpus (pühapäeval) uus pilt, mis näitab siis kas nädala tippsündmust või kui midagi märkimisväärset ei juhtunud, siis on pandud lihtsalt mõni naljakas või muus mõttes huvitav foto.

Sünnipäevad

Siin on enamvähem tugevate ja tegevate muusikute sünnipäevad ja süsteem on tehtud seekord nii, et arvutatakse välja ka artisti täpne vanus. Seega pole teil vaja isegi selle pärast enam oma aju vaevata! (:

Uudised / pressiteated

Siin on muusika uudised ja meile edastatud eesti keeles pressiteated. Uudiste all ei ole kollaseid uudiseid, neid saate ka mujalt! Uudistena ei esitata artisti tutvustuse juures ilmuvaid uuendusi. Esitatud on tähtsamad asjad nagu kellel ilmub album, millal, kus jne. Ning loomulikult kõikvõimalikud Maarjamaal toimuvad muusikasündmused.

Albumid

Siin rubriigis on esitatud meile teadaolevad albumid mille ilmumist tasub oodata. Nimekiri on valikuline, täpselt selline mis meie toimetusele huvi pakub. Nimekiri on grupeeritud kuude kaupa ning kuu lõikes tähestikuliselt.

Fotoalbumid

Siin rubriigis on meie fotograafide poolt üritustelt tehtud pildid.

Viimati uuendatud artistid

 • Paabel

  Paabel (18.09. 23:28)

  19.septembril 2014 toimub Telliskivi Loomelinnakus asuva Vaba Lava kompleksi avapidu. Proovisaalis saab kaasa elada Sandra Sillamaa, Tõnu Tubli ja Arno Tamme folk-punk jämmile.

 • Lenna

  Lenna (18.09. 23:28)

  4.septembril 2014 avaldati muusikavideo loole "Heaven Is To Be Close to You". Itaalia projekti Moonland kaheteistlooline album "Moonland featuring Lenna Kuurmaa" ilmus 19.septembril 2014.

 • Sepultura

  Sepultura (18.09. 23:27)

  19.septembril 2014 avaldati dvd "Sepultura With Les Tambours Du Bronx: Metal Veins - Alive At Rock In Rio", millel kõlab 13 lugu kontserdist Brasiilias 19.09.2013.

 • Lady GaGa

  Lady GaGa (18.09. 23:23)

  29.juulil 2014 avaldasid jazzmuusik ja laulja Tony Bennett ning Lady Gaga iTunes singli “Anything Goes” ning 16.septembril singli “Nature Boy”. Ühisalbum kaheksateistkümne looga "Cheek to Cheek" tuli välja 19.septembril 2014.

Allstarz.ee Facebookis