Kust midagi otsida?

Avaleht

Avaleht on üles ehitatud nii, et kõik oluline oleks võimalikult kergesti hoomatav. Esile on tõstetud viimati lisatud artisti tutvustus, viimased artistitutvustuste uuendused, tänased sünnipäevad (koos vanusega), olulistemate edetabelite #1 lood, viimati lisatud nädala pilt ja viimati lisatud muusika uudised / pressiteated.

Artistid

See on Allstarz.ee põhiline osa. Meil on praegu üle 500 erineva põhjaliku artisti tutvustuse (nii Eesti kui välismaised) koos pildialbumite, faktide ja muu huvitava infoga. Kõik artisti tutvustused on pidevalt uuenevad - nii kui meie saame midagi teada, saavad seda teada ka Allstarz.ee külastajad!

Nädala uuendused

Siin rubriigis on esitatud kõigi artistide nädala jooksul lisatud uuendused. Esitatud on artisti tutvustuse viimane lõik, sest tutvustused on ehitatud üles kronoloogiliselt.

Eesti videod

Me teame kui raske on leida üles uusi ja huviavaid videosid. Seda enam siis Eesti muusikute omasid. Seepärast me olemegi võtnud nõuks toetada Eesti muusikuid ja populariseerida videote tegemist.

Nädala pilt

Siin rubriigis ilmub iga nädala lõpus (pühapäeval) uus pilt, mis näitab siis kas nädala tippsündmust või kui midagi märkimisväärset ei juhtunud, siis on pandud lihtsalt mõni naljakas või muus mõttes huvitav foto.

Sünnipäevad

Siin on enamvähem tugevate ja tegevate muusikute sünnipäevad ja süsteem on tehtud seekord nii, et arvutatakse välja ka artisti täpne vanus. Seega pole teil vaja isegi selle pärast enam oma aju vaevata! (:

Uudised / pressiteated

Siin on muusika uudised ja meile edastatud eesti keeles pressiteated. Uudiste all ei ole kollaseid uudiseid, neid saate ka mujalt! Uudistena ei esitata artisti tutvustuse juures ilmuvaid uuendusi. Esitatud on tähtsamad asjad nagu kellel ilmub album, millal, kus jne. Ning loomulikult kõikvõimalikud Maarjamaal toimuvad muusikasündmused.

Fotoalbumid

Siin rubriigis on meie fotograafide poolt üritustelt tehtud pildid.

Viimati uuendatud artistid

 • Maarja-Liis Ilus

  Maarja-Liis Ilus (26.06. 23:03)

  26.juunil esines Maarja Tornide väljaku pargis Lillefestivalil.

 • Marilyn Jurman

  Marilyn Jurman (26.06. 19:08)

  Marilyn Jurman, Peter Põder ja Liis-Marii Vendt andsid kontserdid kohvikus Õu (16. juunil) ja kohvikus Lyon (18. juunil). Järgnevalt saab kolmikut näha 2.juulil Muhus toimuval festivalil Juu Jääb, kus tuleb esitusele eesti keelne omalooming kui ka aranþeeringud Inese, Trafficu, Epp Kõivu, Dagö, Hu? ja teiste loomingust.

 • Laura

  Laura (26.06. 19:06)

  2.juulil Muhus toimuval festivalil Juu Jääb on sündimas uus projekt koos saksofonisti ja helilooja Villu Veskiga, kus Laura loob laval enda kaks erinevat kuju – LauraPop ja LauraContemporary – Laurat tuntakse erinevate lavakujude loojana – tuntud popartistina ja kaasaegse vabaimprovisaatorina. JuuJääb Festivalil saab kõlama täiesti uus projekt, kus need kaks Laura lavakuju kohtuvad, esitatakse ja live/mixitakse Laura (Põldvere) ja Villu Veski muusikat, seda toetava videokunstniku Merle Kannuse videomappinguga. LauraPop meets LauraContemporary & Villu Veski ülesastumisel nähtav videomapping saab olema ka ajalooliselt esmakordne Juu Jääbil ja Muhu saarel üldse.

 • Reket

  Reket (26.06. 09:49)

  9.juulil toimub Tapa lähedal Udrikus elektroonilise muusika festival IIL 2016, kus õhtu naelaks on Reketi live.

Allstarz.ee Facebookis