Kust midagi otsida?

Avaleht

Avaleht on üles ehitatud nii, et kõik oluline oleks võimalikult kergesti hoomatav. Esile on tõstetud viimati lisatud artisti tutvustus, viimased artistitutvustuste uuendused, tänased sünnipäevad (koos vanusega), olulistemate edetabelite #1 lood, viimati lisatud nädala pilt ja viimati lisatud muusika uudised / pressiteated.

Artistid

See on Allstarz.ee põhiline osa. Meil on praegu üle 500 erineva põhjaliku artisti tutvustuse (nii Eesti kui välismaised) koos pildialbumite, faktide ja muu huvitava infoga. Kõik artisti tutvustused on pidevalt uuenevad - nii kui meie saame midagi teada, saavad seda teada ka Allstarz.ee külastajad!

Nädala uuendused

Siin rubriigis on esitatud kõigi artistide nädala jooksul lisatud uuendused. Esitatud on artisti tutvustuse viimane lõik, sest tutvustused on ehitatud üles kronoloogiliselt.

Eesti videod

Me teame kui raske on leida üles uusi ja huviavaid videosid. Seda enam siis Eesti muusikute omasid. Seepärast me olemegi võtnud nõuks toetada Eesti muusikuid ja populariseerida videote tegemist.

Nädala pilt

Siin rubriigis ilmub iga nädala lõpus (pühapäeval) uus pilt, mis näitab siis kas nädala tippsündmust või kui midagi märkimisväärset ei juhtunud, siis on pandud lihtsalt mõni naljakas või muus mõttes huvitav foto.

Sünnipäevad

Siin on enamvähem tugevate ja tegevate muusikute sünnipäevad ja süsteem on tehtud seekord nii, et arvutatakse välja ka artisti täpne vanus. Seega pole teil vaja isegi selle pärast enam oma aju vaevata! (:

Uudised / pressiteated

Siin on muusika uudised ja meile edastatud eesti keeles pressiteated. Uudiste all ei ole kollaseid uudiseid, neid saate ka mujalt! Uudistena ei esitata artisti tutvustuse juures ilmuvaid uuendusi. Esitatud on tähtsamad asjad nagu kellel ilmub album, millal, kus jne. Ning loomulikult kõikvõimalikud Maarjamaal toimuvad muusikasündmused.

Fotoalbumid

Siin rubriigis on meie fotograafide poolt üritustelt tehtud pildid.

Viimati uuendatud artistid

 • Incubus

  Incubus (07:45)

  5.veebruaril 2015 kõlab raadiotes esmakordselt Incubus uus singel “Absolution Calling”.

 • Elisa Kolk

  Elisa Kolk (00:14)

  7.veebruaril 2015 võistleb lugu “Superlove” Eesti Laul 2015 poolfinaalis. "Jätan võistluskoosseisu veel saladuseks, aga meil on laval kõik kuus kohta täidetud. Kõik on taustalauljad, üks neist mängib klaverit ka. Eestlased teavad kindlasti neid lauljaid," kruvib Elisa põnevust. Ta on endale võistluseks disaininud kaks kleiti, mille õmbleb tema ema.

 • Hardwell

  Hardwell (28.01. 22:23)

  28.jaanuaril 2015 avaldas ta järgmise singli “Sally” muusikavideo, mille lavastas Robin Piree.

 • David Guetta

  David Guetta (28.01. 22:21)

  Guetta avaldas uueks singliks “Hey Mama“, mille kaasprodutsendiks Afrojack ning räppi esiatb Nicki Minaj.

Allstarz.ee Facebookis