Kontakt

Ootame ettepanekuid, et muuta Allstarz.ee just selliseks nagu sina seda näha tahaksid. Võid lisada ka soovi, kellest sa rohkem teada saada sooviks. Sinu soovi võetakse arvesse ja omaltpoolt teeme kõik, et te saaksite oma lemmikust võimalikult kiiresti lugeda.

Team Allstarz.ee

Magnus Meldre (Peatoimetaja)

magnus [ät] allstarz.ee
telefon: +372 525 6660
skype: magnus.meldre

Üldküsimused, reklaam, uudised, lehe ülesehitusega ja töötamisega seotud küsimused.

Tõnu Meldre (Vanemtoimetaja)

tonu [ät] allstarz.ee

Tutvustused, uudised ja sünnipäevad, nädala pilt, varsti ilmuvad albumid.

Tanel Kuusemets (Fotograaf)

tanel [ät] allstarz.ee

Lisaks oleme kaasanud meeskonda inimesi ka projektipõhiselt. Näiteks toimetajad või fotograafid kes kajastavad ühte konkreetset üritust.

Allstarz.ee on vabatahtlikkuse alusel ja toimetajate jaoks hobi korras valmiv veebiportaal. Toimetajate ja kaaskirjutajate töö (sh tekst ja fotod) ei ole tasustatud. Kõik reklaamimüügist saadav tulu suunatakse veebilehe haldamisse ja edasi arendamisse. Täname kõiki kes on enda panuse andnud!

Alati võib ühendust võtta ka

Kirja teel

OÜ Geotop (reg. nr. 10526370),
Sireeni 1,
Sulupere küla,
Rapla vald,
Raplamaa,
79529,
Eesti.

Demosid/albumeid võib saata ülal mainitud postiaadressile.

Meeldetuletus! Allstarz.ee ei oma ja ei ole kunagi omanud muusikute kontaktide andmebaasi! Kõik info mis muusikud ja mänedžerid on meile edastanud on avalikult veebilehelt leitav, täiendavat infot me ei väljasta. Samuti ei tee me otsekontaktis soovitusi keda enda üritusele, pulma vms kutsuda.

Veel olulist

Pressiteated

Uudiste rubriigi jaoks on alati oodatud pressiteated. Listi võib lisada järgmised rubriigi toimetajate mailid: tonu [ät] allstarz.ee ja magnus [ät] allstarz.ee (NB! lisada mõlemad)

Akrediteerimine

Meid võib alati kutsuda üritust kajastama. Selleks vajalik eraldada pressiakrediteeringud. Palume täpsemalt suhelda magnus [ät] allstarz.ee

Kaaskirjutised

Oleme aastate jooksul saanud väga palju toredaid ja asjalikke kaaskirjutisi, mida oleme sobivuse korral alati avaldanud. Kõige parema tutvustuse, mis on tehtud südamest ja hästi oskab kirjutada alati just fänn ise. Jaga oma teadmisi lemmikbändi osas ka teistega! Kui soovid mõnda ENDA TEHTUD artiklit või artisti tutvustust Allstarz.ee lehel avaldada, siis palun saada e-mail aadressile tonu [ät] allstarz.ee ning sinuga võetakse ühendust. Täname kõiki kaaskirjutajaid!

Viimati uuendatud artistid

 • Ronan Keating

  Ronan Keating (00:41)

  Ronan Keating kümnes album on popfolk stiilis ning kõik lood on kirjutatud kontsertidel kitarrisaatega esitamiseks. Abiks oli Greg Alexander. Plaat ilmus 12.veebruaril 2016 ja sisaldab 12 lugu. Singli “Let Me Love You” muusikavideo tuli Vevos 15.jaanuaril.

 • Zebra Island

  Zebra Island (11.02. 17:59)

  Rasmus Lill ja Helina Risti Zebra Island esitatav lugu "How Many Times" jõudis Eesti Laul 20 parima hulka. Eesti Laulu finaal toimub Saku Suurhallis 5.märtsil. "How Many Times" muusikavideot esitletakse 12.veebruaril.

 • Janet Jackson

  Janet Jackson (11.02. 13:12)

  Janet Jackson on jõudsalt paranenud jaanuaris 2016 toimunud operatsioonist ning ettevalmistused Unbreakable tuuriks on täies hoos. Märtsi lõpus suundub ta Euroopa tuurile ning annab selle raames kontserdi ka 23.aprillil Tallinnas, Saku Suurhallis.

 • Mord Fustang

  Mord Fustang (11.02. 10:59)

  19.veebruaril 2016 tulevad Mord Fustang ja Lazy Rich lagedale looga "We Are". Labeliks on Big & Dirty Recordings.

Allstarz.ee Facebookis