Teravmoon

Teravmoon on sepistamas uut singlit koos videoga. Energiline pala “Tõmbame sae käima” võtab endasse kokku nii metsamajandamise poliitika kui ka kodurahu probleemid. Kes soovib kuulata uut lugu elavas esituses, sellel tuleb sõita 26.aprillil Narva Rooks&Roll festivalile.
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 12.03.2002 - 14:04
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 11.04.2019 - 17:41
Eesti artist, Ansambel, Rock

Pikkade traditsioonidega värsket hingamist täis jõuline ComedyRockband, mille lavaesitlus pakub rõõmu silmale ja pinget kõrvale.

Teravmoon alustas tegutsemist juba 2010 aasta märtsi lõpus. Eesmärgiks oli laulja sünnipäeval mõnusalt nalja teha ja mängida vanu häid Eesti punk/rock lugusid. Paraku ilmnes juba esimeses proovis, et bändiliikmetel on erakordselt suur tootmisvõime, seda nii naljakate lugude kui ka lavashow mõtete poolest. Esinemine läks hästi ning ei suudetud sellega lõpetada.

Leidlike eriefektide ja humoorika muusikaga lahutati inimeste meelt nende sünnipäevadel ja pidudel. Lugudest võib mainida "Härjatapja", "Kõrgepinge", "Rumcajs", "Schumacher". Koosseisus olid Tiit ja Silver Savason, trummar Erik, kitarrist Tom a Hook ja bassil Martin Mägar.

Plahvatuslikum loomeperiood algas 2017 aastal kui bändiga liitusid uus bassimees Mihkel Kütt ja trummar Marite Hannes. 7.mail 2018 avaldati lugu "Suvemeloodia". "Mõnus bass, mahe meloodia, kirjanduspreemiat vääriv sisutihe lüürika ja tänapäeva loole kohane räpikoht – see kõik koos ühes loos! Loodame, et loost saab sinu selle suve parim kaaslane," kommenteeris kollektiiv oma uut laulu.

30.oktoobril 2018 tuldi välja looga "Põrgurattur", mis oli avalöök Teravmoona rockmaastikule sisenemisel. "Laulus kuulete erakordselt jõhkrast tüübist, kes sõidab mööda linna ringi ja korraldab võikaid tegusid. Kuulujuttude järgi eksisteerib mootorrattureid, kes on Põrguratturit ka isiklikult näinud, kuid kahjuks pole neid kodanike pärast seda kohatud. Lugu sündis kui nägime teel proovikasse skolnikuga elunäinud vanameest meist mööda sõitmas."

8.jaanuaril 2019 avaldatud "Kondibluus" oli bändi teine rokk žanri ponnistus, mille peategelaseks on lustaka olekuga Valge Viktor, kes saatuse tahtel pidi pärast teise ilma minekut tööd alustama uues ametis. Nimelt käib Viktor koos inglitekooriga laulmas inimestele, kelle viimne tund on õige lähedale jõudnud. Seega kui kuuled Viktori häält, ole parem ettevaatlik!

12.märtsil avaldas Teravmoon oma loole "Põrgurattur" muusikavideo. Teoses sooritab kondimootoril kulgev pahalane õelaid tegusid kuniks karma ta kätte saab. Muusikavideo on täies mahus bändi enda toodetud. "Eriefektid said meil nii vinged, et hakkasime neid isekeskis eridefektideks nimetama," kommenteeris videot loo autor Silver Savason.

Teravmoon on sepistamas uut singlit koos videoga. Energiline pala “Tõmbame sae käima” võtab endasse kokku nii metsamajandamise poliitika kui ka kodurahu probleemid. Kes soovib kuulata uut lugu elavas esituses, sellel tuleb sõita 26.aprillil Narva Rooks&Roll festivalile.

Faktid

Koosseis:
Silver Savason (s. 26/06/93) – kitarr, taustavokaal
Tiit Savason (s. 12/04/88) - vokaal
Mihkel Kütt (s. 23/07/91) – bass, taustavokaal
Marite Hannes – trummid

Muud huvitavat

Seotud videod

Teravmoon - Põrgurattur
Teravmoon - Põrgurattur

Artist: Teravmoon

Lugu: Põrgurattur

Aasta: 2019