Rollergirl

Nicole on abielus Alex Christenseniga ning neil on poeg.
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 25.03.2002 - 12:37
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 19.09.2012 - 14:17
Välismaine artist, Ansambel, Electronic & Dance

Kes on Rollergirl?

Rollergirl on Saksamaa uus tõusev muusikaprojekt, mis tegutseb suurte traditsioonidega muusika- ja sadamalinnas Hamburgis ning esindab täieõiguslikult uut muusikastiili europop. Muusikamaailma tähelepanu äratasid kohe esimesed kaks singelplaati "Dear Jessie" ning “Luv U More”. Televisioonis oleme näinud esinemas lauljat ennast, kelleks on noor kena blond tüdruk Nicci.

Nicci (pärisnimega Nicole Safft) on sündinud 19.novembril 1975.aastal väikeses saksa linnas nimega Lünen keset kaunist ja idüllilist loodust, kus ta koos endast kolm aastat vanema õe Manuga üles kasvas. Juba lapsena õppis ta rulluisutamist ja oli Waltropi rulluisu klubi liige. See tõsiasi tasus end tulevikus ära. Pärast reaalkooli lõpetamist asus ta edasi õppima ja võttis professionaalse laulu tunde Georg Majori juures. Praegu elab Nicci Hamburgis, jookseb oma koera Chany’ga läbi linna ja otsib oma unelmate printsi, kelle südame ta purustaks oma võluval moel rulluiskudega liueldes.

Puhkuse teeb kõige meeldivamaks päike ja nii kohtuski ta oma puhkuse ajal Mallorcal DJ Sammy ja Charisma produtsendi Alex Christenseniga. Mõlemad on tänaseni tema suured sõbrad. Kui nad ükskord kultuurifilmi Boogie Night’i nägid, tekkis Alexil hea mõte uut muusikavideot teha, kus esilaulja on rulluisutaja. Lühidalt – rulluisutüdruk (Rollergirl). Nicci võlub oma häälega ning sharmantse esitusega tormab ta rulluiskudel läbi linna nüüd videos “Luv U More”. Rollergirli esiksingel "Dear Jessie", mis on omapärane töötlus Madonna 1989. aastast pärit loost, sai 1999. aastal Berliinis ürituse LOVE PARADE hümniks ning lugu ise saavutas kõrgeid kohti tantsuedetabelites.

Kogu ansambel ise on oivaline ja nende muusika on väga kõrgel tasemel. Kes vähegi popmuusikaga kursis on, seda ei pane see muidugi imestama, sest kõik singlid ja ka täispika CD-albumi on produtseerinud ALEX CHRISTENSEN ise. Alex on sündinud 7. aprillil 1967. aastal sealsamas Hamburgis ning olnud juba alates 16. eluaastast maailmatasemel DJ. Alex on osalenud maailmakuulsas discoprojektis U 96. Praeguseks on ta üks kuulsamaid muusikaprodutsente maailmas ning on nõtud paljude artistide poolt, kellest kuulsamad on kindlasti Sarah Brightman ja Marky Mark. Kuna U 96 ei ole paaril viimasel aastal midagi uut välja lasknud, alustas ta fantastilist tööd ROLLERGIRL albumi väljalaskmiseks. Ta ei ole mitte ainult ansambli produtsent vaid on ka plaadi parimate lugude autor. Kui sulle on meeldinud juba seni ilmunud singlid, loob sulle meeldiva elamuse ka terve album. See on väga hea tantsumuusika, mitte tüüpiline eurotants ega trans, vaid selles on olemas nii mõlema suuna elemendid.

Rollergirli muusika on ilus näide tänapäeva europopist, mis on kena ja meloodiline ning kuulajasõbralik. Siin ei pakuta pealetükkivaid kitarre ega ameeriklastele omaseid igavaid trummi-bassi vahesoolosid lugude mitmekesistamiseks. Kui sulle tantsumuusika isegi ei meeldi, ei suuda sa siiski Rollergirlist mööda minna, sest ta on niivõrd seksikas ja kaunis tüdruk ning mingi maagia lisab just see rulluiskude värk, pikad sihvakad jalad liuglemas ning valged säravad juuksed lehvimas ja milline täiuslik figuur saadab neid graatsilisi manöövreid uiskudel, meeletu!

Rollergirli esiksingel "Dear Jessie", mis on omapärane töötlus Madonna 1989. aastast pärit loost, sai 1999. aastal Berliinis ürituse LOVE PARADE hümniks ning lugu ise saavutas kõrgeid kohti tantsuedetabelites. Lugu on iseenesest väga lihtne ja meeldejääv ning sõnu polegi siin rohkem kui “Pink elephants and lemonade, Dear Jessie hear the laughter running throught the love parade”. Kellel arvutis helikaart praegu töös on, see kuulebki sedasama lugu just taustana.

Teiseks singliks sai “Luv U More”, mida saatis küllaltki köitev video ning lugu oli äärmiselt tugeva ülesehitusega. Ometi polnud lugu ikkagi veel originaal, sest selle looja on tegelikult inglise ansambel Sunscreem juba 1993. aastal ning selle avastas hollandi DJ Paul Elstak taas 1995. aastal ning Alex korjas selle arhiivist üles ja tegi nüüd selliseks maailmahitiks nagu me praegu kuuleme.

Rollergirli täispikk album "Now I'm Singin'...And The Party Keeps On Rollin'" ilmus eelmise aasta 06.detsembril ning selle hitte "Luv U More" ja "Dear Jessie" on mänginud ka eesti raadiojaamad, aga muidu on projekt meile ikkagi tundmatu olnud. Albumil on 12 lugu pluss veel 2 remixi lugudest "Luv U More" ja "Dear Jessie", mida on töödelnud Green Court ning Mark OH. Kogu album tervikuna moodustab tõelise tantsupeo ning siit leiab isegi paremaid lugusid kui seni ilmunud singlitelt nagu näiteks tõelise hitina loodud “You Make Feel Like Dancin'” ning “Now It's The Time”. Üheks albumi parimaks ja omapärasemaks looks on kuues "Ole Ole Singin Ole Ola", mis meenutab paljuski Vengaboys "We're Goin to Ibiza" hitti, kuid on sellest grammi võrra isegi parem.

Peale albumit jõudis meieni ka kolmas singel, milleks oli “Eternal Flame”. Selle loo laulis kunagi kuulsaks juba ansambel Bangles ning see oli tol ajal üks Nicci lemmiklugudest. Nüüd täitus tema unistus seda ise laval laulda ning koos vägeva diskosoundiga mõjub see hoopis teisiti kui vana ilus ballaad. Kahjuks oli see trikk aga liiast ning Rollergirli nimi kadus mitmeks kuuks edetabelitest, aga õnneks mitte liiga kauaks.

2000. aasta sügisel shokeeris Rollergirl uue singliga "Superstar" ning Universal Records paiskas selle müügile 18.septembril ja loomulikult ikka jälle Saksamaal. Kuna tegemist on puhtalt tantsumuusikaga, siis on see muidugi loomulik, et just suve lõpus hakatakse jälle rohkem diskosaalidele orienteeritud muusikat tootma ja just tootma, sest Rollergirl kui muusikaprojekt müüb väga hästi. Muidugi nähes loo videot tekkis mul rida küsimusi, et kes seda vaatab ja kes seda kuulab, aga tantsumuusikaks sobib küll. Video ise on äärmiselt naiivne ja kui see oleks nende esimene lugu olnud, poleks küll mingitki läbilööki olnud loota, niivõrd mage ja labane, aga samas muidugi äärmiselt seksikas ning jääbki mulje nagu oleks tegemist vinge callgirli reklaamiga. Aga tüdruk on ju tõesti kena ja meelelahutuseks läheb video hästi peale.

22.jaanuaril 2001 anti välja uues versioonis Rollergirli plaat "Now I'm Singin'...And The Party Keeps On Rollin'" ning seal on peal ka ülalmainitud lugudele lisaks "Superstar" nii originaalis kui tantsumiksis ning samuti "Eternal Flame" tantsulugu ning 21.mail 2001 ilmus veel üks uus singel “Close To You”, mis oli taas ilus, lihtne ja meeldejääv.

2002 aastal tuli jaapanipäraste muusikasugemetega singel “Geisha Dreams” ning see anti välja 18.märtsil.

Nicole on abielus Alex Christenseniga ning neil on poeg.

Faktid

Nimi: Nicole Safft
Lavanimi: Rollergirl
Sündis / Koht: 19.november, 1975 / Luenen, Saksamaa
Tähtkuju: Neitsi
Elukoht: Hamburg, Saksamaa
Vend: Manu
Juukesed: Blondikad
Silmad: Rohelised
Pikkus: 167 cm
Jala number: 37 / 38
Hobid: Tantsimine, rulluisutamine, muusika kuulamine ja reisimine
Lemmik...
Toit: Pasta, pizza, sushi ja lagritsad
Jook: Vesi ja tee
Kiirtoit: Friikartulid
Loomad: Tema koerad Dickie ja Chany
Lilled: Roosid
Värv: Must
Jalatsid: Tossud ja rulluisud
Vabaajariided: Teksad ja särk
Aksessuaar: Tema õnne toov kaelakee
Muusikud: Madonna, Jennifer Lopez, Gwen Stefani, Ricky Martin, Justin Timberlake jne.
Bänd: Crazy Town
Näitlejad: Cameron Diaz, Julia Roberts ja Brad Pitt
Muusika: Pop, tantsumusa ja vahetevahel klassikaline muusika
Film: Coyote Ugly
Linnad: New York, Tokyo ja Las Vegas
Riik: USA
Tegevused: Koertega jalutamine ja rannas käimine