Wonderwall

Peale mõningaid pause on ansambel andnud välja kaks singlit. 20.novembril 2009 ilmus "This Is Christmas" ning 13.mail 2011 "Me and the City".
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 30.06.2003 - 17:46
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 25.12.2012 - 02:22
Välismaine artist, Ansambel, Pop

Saksa ansambel Wonderwall koosneb kolmest sõbrannast – Kati’st, eLa’st ja Jule’st. Nad on lihtsalt võluvad ja nende lauludes on romantikat ning unistusi. Wonderwall on koos just selleks, et panna maailm unistama. Nende nimi sümboliseerib maagilist seina, millest nende laule kuulnud inimene läbi läheb.

2001 aastal alustanud bänd on välja andnud mitmeid singleid ja ühe albumi. Esimene singel “Wichcraft”, mis ilmus 28.mail 2001, mängiti raadiotes väga populaarseks. Juba selle loo pealkiri kirjeldab vastupandamatut maagiat, mida tüdrukud proovivad: NÕIDUST (Witchcraft). See laul oma kauni meloodiaga on teisest maailmast – Wonderwalli maailmast. Nõidus jätkus 2001 aasta 26.novembril ilmunud teise singliga “Who Am I?”, mis sai inspiratsiooni filmist “Harry Potter“ ja sellest sai just jõuludeks ilus edetabelihitt.

Kui 2001 aasta möödus põhiliselt Saksamaal musitseerides, siis 2002 aastal võeti ette juba Kesk-Euroopa ning 15.aprillil ilmunud singel “Just More” platseerus paljudes edetabelites esikolmikusse ning sellega tõestas bänd oma edukust, olles nüüdsest tuttav isegi Eesti kuulajale. Tüdrukud esinesid väga palju teleekraanidel (pro7, viva, sat1) ning täitus nende suur unistus esineda koos oma eeskujuga (ansambel The Corrs Iirimaalt).

Täispikk album “Witchcraft”, mis ilmus poelettidele 21.mail 2002, kogus väga palju populaarsust. Albumil on järgmised lood: Witchcraft, Big Bang, Just More, Jonny, In April, Feelin' Blue, Together Again, Never Wore A Gun Before, A Little Long Time, Sexy Girl, Dear Lifetime ning Who Am I? Need laulud on maailmast, tunnetest ja unistustest. Bänd ise on kindel, et nad saavad teiste unistusi kunagi täita! Auhinnajagamisel 1Live-Krone, said 3 neidu AASTA UUSTULIJA tiitli. Nad edastasid konkurente, kelleks olid Brosis, Samajona, Mia ja J-Luv ning nende debüütalbum “Witchcraft” pärjati imepärase kuldse auhinnaga.

09.septembril 2002 lasti välja neljas singel “In April (You Call My Name)“, mis sisaldas viis lugu ja oli 20 minutit pikk. Nimilugu kõlas siin neljas versioonis, millest viimane oli lausa instrumentaal ja sobis hästi karaokeks. Lisaloona kõlas veel "Tell Mama". 24.veebruaril 2003 andsid plikad välja viimase singlina “Witchcraft 2003“ ja see oli täis remixe ning kogus fänne veelgi juurde ning mitte ainult Euroopas, vaid ka Austraalias ja isegi Tais.

Wonderwall andis 20.oktoobril 2003 välja uue maxi-singli nimega "Song For You".

Wonderwall teine LP “What Does It Mean?“ ilmus Saksamaal 10.novembril 2003 Warner Musicult ning siin kõlab 14 lugu.

2003 aasta lõpus lahkus ansamblist Jule ning Kati ja eLa jätkavad nüüd duuona. 08.märtsil 2004 ilmuski esimene kahe lauljaga singel “Silent Tears“ ning selle looga osales Wonderwall 2004 aasta 19.märtsil toimuvas Saksamaa Eurolaulu lõppvooru shows "Germany 12 Points!".

2004 aastal anti 20.septembril välja uue singlina "Touch The Sky", mis on filmi "Lauras Stern" nimilooks ning 22.novembril 2004 tuli uus 14-looline album "Come Along". Bändi seni viimaseks singliks oli 25.aprillil 2005 ilmunud "Losin' You".

Peale mõningaid pause on ansambel andnud välja kaks singlit. 20.novembril 2009 ilmus "This Is Christmas" ning 13.mail 2011 "Me and the City".

Faktid

Nimi: Kati
Pärisnimi: Kathrin Schauer
Sünniaeg: 25.detsember, 1981
Pikkus: 170 cm
Kaal: 52 kg
Silmad: Tumepruunid
Juuksed: Tumepruunid
Lemmiklilled: Jasmiinid
Lemmiksport: Vormel 1
Lemmikraamat: Fool on the hill (Matt Ruff)
Lemmikmuusik: Loreena McKennitt
Hobid: Muusika, sport, riided
Lemmik CDd: Loreena McKennitt "The Visit"
Lemmikfilm: Sõrmuste isand

Nimi: eLa
Pärisnimi: Daniela Förstel
Sünniaeg: 17.märts, 1982
Pikkus: 156 cm
Kaal: 59 kg
Silmad: Rohekas-sinised
Juuksed: Tumeblondid
Lemmiklilled: Valged meelespead
Lemmiksport: Jalgpall
Lemmikraamat: Tuul, liiv ja tähed
Lemmikmuusikud: The Beatles / Jaw
Hobid: Teater, lugemine, muusika, fotograafia
Lemmik CDd: Xavier Naidoo: Zwischenspiel (Kõik härradele)
Lemmikraamat: Eoin Colfer: Artemis Fowl
Lemmiksöök: Tomatisupp
Lemmikseriaalid: A-Team, Simpsons, Futurama

Nimi: Jule
Pärisnimi: Julia Beck
Sünniaeg: 11.september, 1983
Pikkus: 176 cm
Kaal: 57 kg
Silmad: Sinakas-rohelised
Juuksed: Tumeblondid
Lemmiktoit: Spagetid
Lemmiklilled: Ülased, Gerbera
Lemmiksport: Ujumine ja tantsimine
Lemmikmuusikud: Jewel, Ella Fitzgerald, Tori Amos
Hobid: Lugemine ja tantsimine
Lemmik: CDd Jewel - Spirit
Lemmikfilm: Dancer in the dark

Muud huvitavat