Zandra

Zandra uus plaat, mis sisaldab võimsaid ballaade on juba ilmunud, koostöös Richardi ja Peteriga. Eestis müügil alates 30.aprillist 2005.
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 30.04.2005 - 06:49
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 24.01.2012 - 00:36
Välismaine artist, Sooloartist, Pop

Laulmine on alati olnud Zandra elu keskmes. Viis väljendada tundeid ja koht kust ammutada ispiratsiooni ja energiat. Zandra andis oma esimese esinemise kuue aastaselt koos isaga. Isa mängis kitarri ja väike Zandra laulis, pulmades, matustel ja ka pidudel.

Zandra sündis 25 aastat tagasi Rootsis väikeses külas Järvsö lähedal ja tema pärisnimi on Sandra Wallin. Teismelisena kolis ta pere Örberosse, kus läks Zandra muusikakooli, kuid mis kõige tähtsam ta leidis esimest korda elus oma kindla tõekspidamise. Tema muusikaõpetja hoiatas Zandrat juba lapsepõlves,et kinnisideed hävitavad hääle. Aga kui Zanda võttis esmakordselt osa 90-ne lauljaga koorist nimega Joybells, oli tal olemas ettekujutus endast, kui Joybellsi esilauljast. Ühel päeval, kui Zandra Joybellsi proovi läks, tundis ta et enam tagasiteed ei ole, see on minu jaoks õige. Ta käis koos Joybellsiga tuuril, nad laulsid kirikutes Chicagos ja Los Angelases. See oli fantastiline kogemus neile kõigile.

Viimased neli aastat on Zandra elanud Stockholmis. Umbes aasta tagasi (2004) tulid produtsendid Richard Schultzberg ja Peter Bergstrom Tema proovi. Nad otsisid kedagi , kes oleks nõus laulma nende endi kirjutatud laule. Kui nad kuulsid Zandra häält , meeldis neile see mida nad kuulsid. Zandra sõlmis Richardi ja Peteri firmaga lepingu, mis tegi võimalikuks pühenduda laulmisele terve aja. Peter ja Richard on teinud koostööd selliste talendikate produtsentide ja laulumeistritega nagu Base Camp, Soundcom, Resync Studio, Decibel Studio, Johan Carlberg ja Jocke Backman pluss LA Recording, kes kõik on töötanud meie laulude kallal.

Richardi ja Peteri esimene laul Zandrale "I Am Your Woman" on Zandrale endale laul mis on kõige südamelähedasem. Samuti on ta öelnud ,et võiksin seda laulu kuulata sadu kordi järjest, ikka on see laul millest mul kõrini ei saa. Samale laulule on tehtud ka video 2004 aasta septembris, taustaks Ölandi saar. See saar on ilus, kuid samas ka ebatasane ja dramaatiline.

Zandra on isiksus, kes armastab lõbu, kuid on samas mõtteis. Talle meeldib istuda üksi küünlavalgel ja nautida head muusikat. Zandra jaoks on tähtis leida aeg mõtlemiseks ja iseenda leidmiseks. Muusika on Zandra jaoks Hinge balsam. Ta on öelnud et igaüks meist peaks tahtma endale huvitavad ja värvilist elu. Zandra ema rääkis lapsepõlves talle loo, mis puudutas teda hingepõhjani. Ta rääkis, et Vanaema sündis väljaspool abielu, oli adopteeritud, ega teadnud kunagi kes tema tõeline ema oli. Vanaema jättis ka Zandrale kirja, kus mainis ära, et Zandral on imeline hääl, mis on pärit tema vanaemalt. Kaunis lauluhääl on Zandrale kui kingitus tema vanaemalt. Laulmine ongi Zandrale nagu kingitus vanaemalt, mille kasutamist ta armastab.

Kui Zandra väike oli mängis ta isa talle enne magamaminekut kitarri, mis tegi väikese Zandra rahulikuks. Ta arvab, et see oligi kanal tema muusikalisusese. Zandra lemmikartist on Mark Knopfler, keda ta ikka ja jälle kuulab. Ta on parim kitarrist, muidugi peale mu isa, on Zandra alati öelnud.

Enamik Zandra vabast ajast kulub muusikale, see on tema suurim hobi ,kui ka töö ja kirg üheskoos. Muuhulgas meeldib talle ka teatris käia. Zandra käib ka spordisaalis ja jooksmas, mis on rohkem töö kui lõbu, siiski annab see talle võrratu enesetunde. Hea trikk, kuidas jooksu ajal väsimusest üle saada on Zandra sõnul mõtlemine meeletutele asjadele, mis panevad jalad kohe kiiremini käima.

Zandra uus plaat, mis sisaldab võimsaid ballaade on juba ilmunud, koostöös Richardi ja Peteriga. Eestis müügil alates 30.aprillist 2005.

Muud huvitavat

Koduleht: http://www.zandra.org/

Kontakt:
P&R Entertainment
Valhallavägen 124
114 41 Stockholm
Sweden