She Wants Revenge

24.mail 2011 ilmus ansambli kolmas album "Valleyheart", millel 10 lugu, nende hulgas singel "Must be the One".
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 31.08.2007 - 09:49
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 28.01.2012 - 14:57
Välismaine artist, Ansambel, Alternative & Indie

She Wants Revenge on ameeriklaste indie rock/darkwave bänd, mis baseerub San Fernando Valley’il, Californias. Nende muusika on mõjutust saanud 1980ndate tuhmi sündi ja kooti bändidest nagu The Cure, Joy Division, Depeche Mode ja Suicide. Laulud sisaldavad enda läbi elatud pubeka-ea viha ja keskooli ajal märkmikutesse kirjutatud luuletusi. Bändis on kaks põhiliiget - Justin Warfield ja Adam Bravin.

Ansambli esimene stuudioplaat ”She Wants Revenge” ilmus 31.jaanuaril 2006 plaadifirmalt Perfect Kiss (Geffen Records) ning on tänaseks saanud tolle aasta üheks parimaks nimetatud albumiks. Plaadilt tuli kolm väga edukat singlit, neist märkimisväärseim oli "Tear You Apart", mille muusikakanalite soositud video lõi Joaquin Phoenix. Singlina siit tulid veel "These Things" ja ”I Don't Want to Fall In Love” .

Bändi teine album ”This Is Forever” ilmus 09.oktoobril 2007 ning sellelt võib leida 13 lugu. Esimene ametlik singel oli ”True Romance” ning plaadi muusika jätkub täpselt sealt kus eelmine pooleli jäi. Kahe plaadi vahele mahtus bändimeeste osalemine produtsent Timbaland`i ”Shock Value” albumil. Varem on bändi myspace lehel väljas olnud uuelt albumilt lugu ”Written in Blood”.

Edasi andis bänd välja kaks EP-d, "Save Your Soul" aastal 2008 ja 2009 aastal "Up and Down", kus loos "All Wound Up" osales noor artist Zina Star.

24.mail 2011 ilmus ansambli kolmas album "Valleyheart", millel 10 lugu, nende hulgas singel "Must be the One".

Faktid

Peamehed:
Justin Warfield (s. 20.04.1973) – vokaal, kitarr, klahvpillid
Adam Bravin (aka Adam 12) - bass, süntesaator, trummimasin, taustalaul

Abimehed:
Thomas Froggatt – kitarr, klahvpillid
Scot Ellis - trummid

Muud huvitavat