La La Ladies

Eesti Laul 2019 poolfinalistiks on Lumevärv ft. Inga looga "Milline päev", mille autoriteks Margus Piik, Kermo Hert ning sõnad Jana Hallas.
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 14.12.2015 - 22:10
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 15.11.2018 - 23:00
Eesti artist, Ansambel, Pop

La La Ladies on detsembrist 2013 tegutsev meelelahutuslik, lõbus ja stiilne neidudebänd, kes esitab tuntud hittide kavereid electro-swingi stiilis. Show koosneb läbimõeldud tantsulistest laulunumbritest. Neiud laulavad nii eesti, inglise kui ka vene keeles. Bändi algkoosseisus olid Kethi Uibomägi, Triin Feofanov ja Diana Varik. Kahe aasta jooksul on bänd andnud üle 180 kontserdi, väiksemaid ülesastumisi ja etteasteid koos live bändiga.

Valgast pärit Kethi Uibomägi on lapsest saadik laulmisega tegelenud ning nüüdseks on kaunitar üles astunud ka muusikalides "Grease" ja "Lotte jõulupidu". Kõrgkoolis noorsootööd õppinud Kethi korraldab erinevaid kontserte ning koolitusi, positiivse aura saab kätte õhtujuhtimistega. Ta oli üks Bändcämpi asutajatest. Kethi jaoks on muusika missioon, elutunnetus, andmisrõõm, väljakutsed, armastus, kirg, saamisehimu, pettumised, endassetõmbumised, mugavustsoonist välja raputamine, seksikus, pidev hinge striptiis.

Kuressaarest pärit Diana Varik ja Pärnu neiu Triin Feofanov on eluaeg tegelenud tantsimisega. Diana on tantsijana üles astunud saadetes "Su nägu kõlab tuttavalt" ning "Me Armastame Eestit". Triin on juba aastaid olnud Tanja Mihhailova taustatantsija, lisaks on ta zumba treener ning koreograaf.

Bändi kutsusid kokku Tanja Mihhailova ja Timo Vendt ning aluseks on olnud eelkõige hea omavaheline läbisaamine ja eelnevalt toiminud erinevad koostööd. Tanjat kutsuvad neiud bändi "mamaks" ja Timot bändi "papaks". Oluline roll on helimehel, Otto-Karl Vendtil, keda kutsutakse hellitavalt vennakeseks. Mainitud kolmiku abiga saab igast esinemisest parim välja pigistatud.

La La Ladies stiil suundus aja jooksul rohkem popmusa poole ning hakati omaloomingut tegema. 14.aprillil 2015 tuldi välja oma esimese eestikeelse singliga "Saadan Kuule". Loo muusika autoriteks on Timo Vendt ja Tanja Mihhailova, sõnad tegid Kethi Uibomägi ja Triin Feofanov. "Tahtsime luua midagi rütmikat, hea tuju toovat ja kaasahaaravat, seda "Saadan Kuule" täpselt ongi. Autoroolis või pikast tööpäevast väsinuna kuulates energia süst ja äratus. Laul on kogum emotsioonidest, mida aastaga esinedes ammutanud oleme. Tegelikult võime öelda, et laulu ainest on andnud meie fännid ja sõbrad," võtab seni covereid teinud bänd esimese singli kokku.

6.novembrist 2015 liitus Triinu asemel bändiga Tallinna neiu Inga Tislar ning kohe oldi eetris ETV saates Terevisioon. Inga Tislari suur armastus muusika ja eriti laulmise vastu on käinud temaga käsikäes juba varasest east saati. Lava on Inga jaoks koht, kus tunneb end õnnelikuna ja soovib seda tunnet ka kuulajatega jagada. Lauljatar on teinud koostööd Eesti muusikamaailma tuntud nimedega ning osalenud ka saates "Inglite aeg".

Tatjana Mihhailova, Mihkel Mattisen, Timo Vendt ja Inga Tislar kirjutatud lugu "Unikaalne" jõudis Eesti Laul 20 parima hulka, mille finaal on Saku Suurhallis 5.märtsil. Youtube'is avaldati La La Ladies lugu 13.12.2015.

La La Ladies esines 6.juulil 2016 muusikafestivalil Õllesummer Retro FM laval.

La La Ladies üllitas 18.juulil singli, mille autoriteks on Tanja Mihhailova ja Timo Vendt ning Diana Varik. "Suvi on aeg, mida me aastas kõige rohkem ootavame, parim aeg, kus õnnestub ühendada puhkus ja esinemised," ütlevad tüdrukud. "Eesti suveaeg on niigi lühike ja me soovime, et see ilus, päikseline aeg kestaks nii palju kui on võimalik ja sellest räägibki meie uus lugu "Meile meeldib".

La La Ladies tuli 5.oktoobril 2016 välja singliga "Sulle", mille sisse on lauldud palju emotsioone. Loo autorid on Timo Vendt, Tanja Mihhailova, Diana Varik, Inga Tislar ja Kethi Uibomägi. 19.oktoobril avaldatud muusikavideo režissööriks on Sven Olters.

2017 aasta mais esitles La La Ladies Bastioni kaubamärgi all oma naiselikku ja sensuaalset stiili hoidvat rõivakollektsiooni.

10.juulil 2017 jõudis Youtube'i La La Ladies "Kuum On Öö" muusikavideo. Muusika ja sõnad: Tanja / Timo Vendt / Mihkel Mattisen.

La La Ladies esikalbum “Sulle” sisaldab 11 lugu, millest üks on venekeelne ja üks ingliskeelne. 26.oktoobril jõudis raadiotesse neidude uus singel “Kullaga”. Helikandja esitluskontsert toimus 2.novembril.

27.märtsil 2018 avaldati albumilt singel “Vabana”, mis on kingitus Eesti Vabariigi sajandaks sünnipäevaks. Laulu autorid on Tanja, Timo Vendt ja Diana Varik.

Ansambli La La Ladies liikmed Diana Varik, Kethi Uibomägi, Inga Tislar astusid publiku ette uues rollis stand-up koomikutena ning tõid avalikkuse ette kõige jaburamad olukorrad tüdrukutebändi tegemisest. Laulude ja huumoriga vürtsitatud lavastus näitas samm-sammult, kuidas tüdrukutebänd käima panna ja töös hoida. Stand-up etenduse "La La Wonderland" autor oli Ain Mäeots, etendused toimusid Tartus Hansa hoovis 15.-25.augustini.

Inga Tislar alustab r&b, popi ja souli segu muusikaga artistinimega Inga ning tõi 8.novembril avalikkuse ette esimese loo "Bad" koos muusikavideoga.

Eesti Laul 2019 poolfinalistiks on Lumevärv ft. Inga looga "Milline päev", mille autoriteks Margus Piik, Kermo Hert ning sõnad Jana Hallas.

Faktid

Koosseis (nimi/sünniaeg):
Kethi Uibomägi (11.06.1989)
Diana Varik (21.03.1986)
Inga Tislar (26.04.1996)

Muud huvitavat

Seotud videod

Inga - Bad
Inga - Bad

Artist: Inga

Lugu: Bad

Aasta: 2018

La La Ladies - Kuum On Öö
La La Ladies - Kuum On Öö

Artist: La La Ladies

Lugu: Kuum On Öö

Aasta: 2017

La La Ladies - Sulle
La La Ladies - Sulle

Artist: La La Ladies

Lugu: Sulle

Aasta: 2016

Režissöör: Sven Olters