Kalle Sepp & Locomotiiv

6.aprillil avaldasid Kalle Sepp & Locomotiiv singli "Ära päri", mis on salvestatud Tartus Ö Stuudios produtsent Martin Kikka abiga. Muusika ja sõnade autoriks on Mikk Tammepõld.
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 06.03.2017 - 12:51
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 06.04.2017 - 14:20
Eesti artist, Ansambel, Pop

Telesaatega “Su nägu kõlab tuttavalt” tuntuks saanud laulja Kalle Sepp asutas 2016. aasta sügisel oma uue ansambli Locomotiiv. Bändi koosseisu kuuluvad tuntud Eesti muusikud: Mikk Tammepõld, Viljar Norman, Ken Koemets ja Priit Jääger. Kalle sõnul võib ansambli muusikas leida nii funk-, rock- ja popmuusika kõlavärve.

Enamus laulude autoriks on Mikk Tammepõld ning 2017 aasta sügiseks peaks valmima album. 4.oktoobril 2016 ilmunud esimese singli “Viirastus” valmimisele aitasid kaasa basskitarrist Mati Sütt (Super Hot Cosmos Blues Band) ja trummar Ken Koemets (Nevesis), samuti produtsent Martin Kikas.

“Luban, et homme” muusika autoriks on Mikk Tammepõld ja sõnad on Tatjana Alandi sulest. 9.veebruaril 2017 avaldatud singli produtseeris taas Martin Kikas Ö-stuudiost. Muusikavideo režissöör oli Carlos Lesmes ning näitlejateks Maria Engel ja Endro Roosimäe.

Kalle Sepp & Locomotiiv annab 2017 kevadel neli avalikku kontserti, kus esitusele tulevad nii uued laulud kui ka mitmed tuntud palad Eesti levimuusikapärandist. Kontserdid toimuvad: 08.03.17 Tallinnas Von Krahli teatri baaris, 16.03.17 Tartus Genialistide klubis, 07.04.17 Viljandis Pärimusmuusika aidas ja 29.04.17 Kuressaare kuursaalis. Tallinna ja Tartu kontserditel on külalisesinejaks viimase Noortebändi konkursiga tuule tiibadesse saanud “Lepatriinu”. Viljandis ja Kuressaares astub külalisena lavale Adeele Sepp.

6.aprillil avaldasid Kalle Sepp & Locomotiiv singli "Ära päri", mis on salvestatud Tartus Ö Stuudios produtsent Martin Kikka abiga. Muusika ja sõnade autoriks on Mikk Tammepõld.

Faktid

Kalle Sepp (sündinud 12.11.1982) räägib endast:

Ma olen professionaalne meelelahutaja. Olen laulja, näitleja ja õhtujuht. Kõike, mida teen, teen suure kirega ning mind innustab soov alati paremaks saada. Tahan end paremini tundma õppida, täpsemalt tunnetada maailma ning osata seda kõike veel avatumalt teistega jagada.

Alustasin laulmisega suhteliselt hilja. Keskkoolis, kui sattusin laulma aktustel ja pidudel. Mis parata, hakkas meeldima ning leidsin oma kire. Aastaid hiljem salvestasin neist keskkooli lauludest ka plaadi "Kesktalve kevad".

Peale laulmise ja esinemise on minu teine kirg meisterdamine. Nii asusin 2001. aastal Tallinna Ülikooli õppima tööõpetuse õpetajaks ning samal ajal liitusin ka Tallinna Ülikooli meeskooriga. Meestega laulan ma tänaseni. Oleme käinud kõikidel laulupidudel ning võitnud auhindu erinevatel konkurssidel.

Ülikooli aastad olid loomulikult tegusad ja rajud ning kolmandal kursusel sai ühe kursavennaga kokku pandud punt nimega "The Purple Gang". Alguses pidime mängima ühel peol ja kogu lugu. Väikeste muudatustega tegutseb bänd tänaseni. "The Purple Gang" on stiilsed mehed ja stiilne meelelahutus.

Julge pealehakkamine aitas mul kord jala saada muusikalide ukse vahele. Esimesed projektid olid Nukuteatri lavastus "Romeo ja Julia" ja Muusikaliteatri "Pipi Pikksukk". Muusikalidest koori- ja taustalauljana kaasa löömine meeldis mulle väga ning nii olin osa kõikidest Linnahali lavastustest. Lemmikutena jäid meelde "Fantoom", "Nii on meil moes" ja ka hilisem Nukuteatri "Shrek."

2009 aasta sai minust revüüteatri Starlight Cabaret liige, kus laulan ka praegu. Startlight Cabaret tegutseb Viru hotelli Merineitsi restoranis. Oleme seitsme aasta jooksul andnud sadu etendusi. Meelelahutuslik muusika- ja tantsuetendus on kombineeritud suurepärase restoranimenüüga.

2013 aastal otsutasin vallutada Eesti ühe suurema lava ning läksin Vanemuise "Ooperifantoomi" ettelaulmisele. Illusioone polnud, ei olnud ma ju teatris veel seni päris suuri rolle teinud. Poole aasta pärast ettelaulmist helises mu telefon ning lisaks osalemisele "Ooperifantoomis" sain rolli ka "Evitas" Juan Perónina.

Teen seda, mida armastan ning armastan igat oma uut väljakutset ning koostööd. Elu on professionaalne meelelahutus.

Muud huvitavat

Seotud videod

Kalle Sepp ja Locomotiiv - Luban, et homme
Kalle Sepp ja Locomotiiv - Luban, et homme

Artist: Kalle Sepp ja Locomotiiv

Lugu: Luban, et homme

Aasta: 2017

Režissöör: Carlos Lesmes