Post Malone

27.septembril ilmus French Montana singel "Writing On The Wall", kus osalevad Rvssian, Post Malone & Cardi B.
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 30.09.2017 - 20:50
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 27.09.2019 - 00:47
Välismaine artist, Sooloartist, Rap & Hip-Hop

Post Malone on USA räppar, laulja, kitarrist, laulukirjutaja ja produtsent.

Austin Richard Post (sündinud 4.juulil 1995) tõusis avalikkuse tähelepanu alla veebruaris 2015 singliga "White Iverson" ning tutvustas oma SoundCloudis lugusid kui "Too Young", "What's Up" "Patient" ning "Tear$". Alates augustist 2015 omab mees plaadilepingut Republic Recordsiga.

9.detsembril 2016 avaldas ta esimese stuudioalbumi "Stoney". Plaadil on sellist reggae-artisti hingamist, kus on ühendatud folkmuusika ja räpp ning tulemuseks on omapärane muusika. “White Iverson”, “Too Young” ja “Go Flex” või tõeline kantrilugu "Leave" on kõik hitid ning nende lugudega seadis Texase räppar endale päris kõrged ootused. Lisaks teevad kaasa Justin Bieber, Kehlani, 2Chainz ja Quavo, kes sobivad nende lugudega väga hästi kokku. Neist viimasega esitatav plaadi viies singel "Congratulations" ilmus jaanuaris 2017 ning jõudis seni edukaima singlina USA edetabeli kaheksandale positsioonile. 14-loolise albumiga jõudis räppar USA Hip-Hop Albumite edetabelis kõrgeimale kohale #3.

9.mail 2017 ilmunud filmimuusika "Fast & Furious 8: The Album" soundtrackil kõlas Post Malone lugu "Candy Paint".

15.septembril 2017 tulid Post Malone ja räppar 21 Savage välja uue singliga "Rockstar", mis on produtseeritud selliste meeste poolt nagu Tank God ja Louis Bell. Suurim edu on seni lugu saatnud Kanadas, USA-s, Austraalias ja UK-s.

17.veebruaril 2018 andsid ühise loo "You" koos muusikavideoga välja Post Malone ja 14-aastane Youtube star Dynamite Dylan.

23.veebruaril ilmus Post Malone singel "Psycho" (feat. Ty Dolla $ign). Muusikavideo tuli välja 22.märtsil. Järgmise lugudena tulid esitlemisele "Stay" ja "Spoil My Night".

Post Malone album "Beerbongs & Bentleys" ilmus 27.aprillil 2018. 18-loolisel plaadil osalevad veel Nicki Minaj, Swae Lee, 21 Savage, Ty Dolla $ign, G-Eazy ja YG.

Post Malone osaleb 18.mail ilmuval Tiësto & Dzeko singlil "Jackie Chan".

Post Malone esines Pärnus 16.augustil 2018 Weekend Festival Balticul.

5.oktoobril tuli välja loo "Better Now" muusikavideo, mille autoriks Adam Degross. 19.oktoobril ilmus Post Malone ja Swae Lee singel "Sunflower", mis kõlab uues "Spiderman" muuvis.

24.detsembril premeeris Post Malone fänne singliga “Wow”.

Travis Scott & Post Malone osalevad 17.mail 2019 ilmunud Dj Khaled albumi loos "Celebrate".

5.juulil ilmus Post Malone singel "Goodbyes" (feat. Young Thug).

6.septembril ilmus Post Malone 17-looline uus album "Hollywood's Bleeding", millelt 30.augustil avaldas singli "Circles". Plaadil on kaasategevad Da Baby, Future, Halsey, Meek Mill, Lil Baby, Ozzy Osbourne, Travis Scott, SZA, Swae Lee ja Young Thug.

11.septembril esitles Post Malone loo "Saint-Tropez" muusikavideot, mille lavastas Chris Villa.

27.septembril ilmus French Montana singel "Writing On The Wall", kus osalevad Rvssian, Post Malone & Cardi B.

Faktid

Täisnimi: Austin Richard Post
Sündis: 4. juuli 1995, Syracuse, New Yorgi osariik, Ameerika Ühendriigid
Pikkus: 1,84 m

Muud huvitavat