Rozell / Vajé

Eesti Laul 2019 poolfinalistiks on Stefan looga "Without You", mille autoriteks on Stefan Airapetjan ja Karl-Ander Reismann.
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 25.04.2018 - 18:33
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 15.11.2018 - 23:06
Eesti artist, Ansambel, Electronic & Dance

Vajé on 2017. aastal alustanud elektroonilise muusika bänd, mis koosneb kahest liikmest - laulja Stefan Airapetjanist ja DJ/produtsent Hans Noormetsast. Bändinimi Vajé tähistab noormeeste päritolu – Viljandist armeenlane ja eestlane.

Vajé esimene singel võitis 3.märtsil konkursil "Eesti laul 2018" kolmanda koha. "Laura (Walk With Me)" autoriks on Karl-Ander Reismann ning 18.detsembril 2017 avaldatud muusikavideot on poole aastaga YouTube’ist vaadatud ligi pool miljonit korda.

Vajé avaldas 25.aprillil teise singli "Home", mis on valminud taas koostöös Karl-Ander Reismanniga ning mille video autor on Alari Teede. Loos kõlab taustavokaalina Stefani õde Stefania Airapetjan. Tegemist on õe-venna lapsepõlveunistusega – ühel päeval avaldada ühine laul. "Oleme väga õnnelikud, et see unistus lõpuks teoks sai."

"See laul räägib tunnetest seoses kodumaaga ja on pühendatud kõigile neile, kes elavad või on mingil eluperioodil pidanud elama kaugel oma sünnikodust," räägivad loo autorid Stefan Airapetjan ja Hans Noormets. "Video alustab ja lõpetab kaader Viljandi järve kohalt, meie sünnilinnast, mille vahele jääb ilusaid looduskaadreid igast maailmanurgast."

27.juulil esines ansambel viimast korda Võsu Rannafestival Power on the Beach. "Vajé läks laiali seepärast, et tundsime, et maad, mida avastada, on väga palju. Otsustasime nii inimeste kui ka muusikutena edasi eraldi areneda. Suhtleme siiski tihedalt ja saame ikka vennalikult läbi," kommenteerib Hans bändi laialiminekut.

Hans Noormets end sellest heidutada ei lase - tema astub nüüdsest lavale artistinimega Rozell. "Rozell tuleneb sõnast rocel, mis vanas prantsuse keeles tähendab punast. Punane aga sümboliseerib armastust, iha, enesekindlust ja tahtejõudu- Sellest ka minu esinejanimi," räägib noormees.

Rozelli 7.septembril ilmunud singel "Foolish" valmis koostöös Merilin Mälgiga. Saaremaalt pärit neiu on eestlastele tuttav saatest "Eesti otsib superstaari" viimasest hooajast. "Lugu räägib sellest, kuidas sa armudes unustad oma sõbrad ja kogu ümbruse - oled rumal, kurt ja pime. Armudes kaotad sa reaalsusetaju, fookus jääb vaid ühele inimesele. Kõik muu ununeb," kirjeldab Rozell uut singlit.

Eesti Laul 2019 poolfinalistiks on Stefan looga "Without You", mille autoriteks on Stefan Airapetjan ja Karl-Ander Reismann.

Faktid

VAJe on:
Hans Noormets (DJ/produtsent) - sünnipäev: 14.06.1997
Stefan Airapetjan (laul) - sünnipäev: 24.12.1997

Stefan on varasemalt paljudel laulukonkurssidel osalenud ja mitmeid Grand Prix'sid võitnud. Ta on võitnud kolm korda Eesti Meestelaulu Seltsi nimelise konkursi (2011, 2015, 2017) ning kaks korda konkursil Solistica (2011, 2015). Samuti on ta laulnud solistina presidendi ees ETV emadepäeva kontserdil. Stefani perekond on ETV saate "Perepidu" 1. hooaja üldvõitja. Hetkel õpib ta Georg Otsa koolis laulmist Bert Pringi juhendamisel.

Hans Noormets, on DJ/produtsent, kes hääletati eelmisel aastal Eesti DJ-de Top 100 edetabelis 13. kohale ning on Weekend Festival Baltic 2017 DJ konkursi finalist.

Muud huvitavat

Seotud videod

Vajé - Laura (Walk With Me)
Vajé - Laura (Walk With Me)

Artist: Vajé

Lugu: Laura (Walk With Me)

Aasta: 2017