Lady’s Choice

Tüdrukutebändi Lady’s Choice muusikal "SOFIA" etendus Türi Kultuurikeskuses 22., 23., 24. ja 25. augustil.
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 21.08.2018 - 22:22
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 27.08.2018 - 11:29
Eesti artist, Ansambel, Pop

Eesti Noorte Muusikaliteater tõi tänavu suvelavastusena välja muusikali "SOFIA", mille süþee keskmeks on tüdrukutebänd Lady’s Choice. Lavaproovide käigus selgus, et rollid teatrilaval kanduvad üle ka pärisellu ning tüdrukute vahel tekkinud omavaheline lavakeemia viis otsuseni moodustada Eesti muusikamaastikul uhiuus girl-powerit kandev bänd.

Bändi koosseisu kuuluvad: Maria Valk, Kaia-Liisa Kesler, Linda Ellen Toom, Siret Tuula, Hele-Mai Mängel ja Ketter Orav. Siret on laulnud Tarvo Valmi ansamblis Pärl. Hele-Mai sai tuntuks telesaatest "Eesti otsib superstaari". Ketter on osalenud Eesti Laulu finaalis Kéa nime all, ta on kuulsa laulja Kare Kauksi tütar.

"Selliseid talente on patt vaid seitsme etenduse jaoks ühele lavale kokku panna. Seetõttu otsustasime poistebändi Beyond Beyondi liikme ja produtsendi Gevin Niglasega, et Eesti muusikamaastik vajaks hädasti just sellist säravat tüdrukutebändi," sõnas Eesti Noorte Muusikaliteatri kunstiline juht Kaarel Orumägi bändi teemat kommenteerides.

"Me veetsime üheskoos proovide käigus palju aega ja sellest tekkis tore sõprussuhe. Kuuldes, kui hästi me hääled kokku sobivad kujutaksin meie tüdrukutebändi ette kasvõi Eurovisiooni laval," sõnas bändi esilaulja Ketter Orav ja lisas, et tüdrukutebänd tuleb kindlasti kasuks ka tema soolokarjäärile.

Teine tüdrukutebändi lauljatar Kaia-Liisa Kesler on oma tähelendu lauljana suurtel lavadel oodanud Eesti Noorte Muusikaliteatris harjutades tervelt viis aastat. Kesleri arvates pole tüdrukutebände Eestis olnud just ülemäära palju, ning ei suuda leida põhjust, miks ei võiks tekkida uus. "Ma usun, et kui me paneme kokku kuus piltilusat ja kauni häälega tüdrukut, tuleb sellest kindlasti midagi võimsat. Me oleme kõik üles kasvanud muusika sees ja see on kindlasti midagi muud, kui niisama kokku klopsitud tüdrukutebänd."

Eesti Noorte Muusikaliteatri 2018. aasta suvemuusikal "SOFIA" esietendus 11. augustil 2018 Türi Kultuurikeskuses. Kaarel Orumägi ja Kärt Antoni muusikali tunnuslugu "VÕITMATU" Ketter Orava esituses avaldati 16.augustil singlina.

Lady’s Choice esimene singel kannab nime "Seisatub aeg", mille on kirjutanud Kaarel Orumägi ja Kärt Anton ning produtseerinud Gevin Niglas ja Ross Linnamägi.

Tüdrukutebändi Lady’s Choice muusikal "SOFIA" etendus Türi Kultuurikeskuses 22., 23., 24. ja 25. augustil.

Faktid

Liikmed:
Maria Valk
Kaia-Liisa Kesler
Linda Ellen Toom
Siret Tuula (04.05.1988)
Hele-Mai Mängel (13.10.1998)
Ketter Orav (07.09.1992)

Muud huvitavat