Ava Max

16.oktoobril avaldas Ava Max jõululoo "Christmas Without You".
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 27.01.2019 - 19:58
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 16.10.2020 - 10:47
Välismaine artist, Sooloartist, Pop

Ava Max on Ameerika poplaulja ja laulukirjutaja, kes sai kuulsaks oma singliga "Sweet but Psycho", mis jõudis edetabelite tippu 15-s riigis.

Amanda Ava Koci sündis albaanlaste perekonnas 16.veebruaril 1993 Wisconsinsis Milwaukee osariigis. Ta kasvas üles kuulates Madonna, Gwen Stefani, Fergie, Britney Spears ja Christina Aguilera laule. Oma suurimateks eeskujudeks nimetab ta Mariah Careyid ja Whitney Houstonit.

2017 aastal osales ta Le Youth's singlil "Clap Your Hands" ning 20.aprillil 2018 tuli Atlantic Records alt tema esimene singel "My Way". Järgmisel singlil "Slippin" lõi kaasa albaanlasest Gashi ning see avaldati 11.mail.

17.augustil 2018 ilmus Ava Max kolmas singel "Sweet but Psycho", mille produtsendiks on Kanadast Cirkut. Lisaks osales lauljatar USA dj Vice ja Jason Derulo hitil "Make Up" ning teda võis kuulda laulmas David Guetta 7 albumi loos "Let It Be Me".

Ava Max 2019 aastal ilmuv album kannab nime "The Exhibitionist", millelt järgmisena tuli 7.märtsil välja singel "So Am I" koos muusikavideoga.

31.juulil esitles Ava Max lugusid “Freaking Me Out” ning “Blood, Sweat & Tears”.

Ava Max lööb kaasa Aj Mitchell 9.augustil ilmunud singlil "Slow Dance".

19.augustil tuli Ava Max välja singliga "Torn". Joseph Kahn lavastatud muusikavideot esitleti 27.augustil.

Ava Max andis 6.novembril välja singli "Tabú" koos hispaania tähega Pablo Alborán. 13.detsembril järgnes singel "Salt".

27.detsembril andsid Alan Walker & Ava Max välja singli "Alone, Pt. II". Muusikavideo autoriks on Kristian Berg.

30.detsembril ilmus Ava Max singel "On Somebody".

Ava Max uus singel "Kings & Queens" ilmus 12.märtsil 2020. Muusikavideo esitlus toimus 26.märtsil.

Thomas Rhett, Kane Brown ja Ava Max esituses kõlas lugu "On Me" 15.mail esilinastunud "Scoob" multikas ning soundtrackalbumil.

30.juulil ilmus koos muusikavideoga Ava Max singel "Who's Laughing Now". 7.augustil tuli välja Ava Max, Lauv & Saweetie singel "Kings & Queens Pt 2".

4.septembril ilmus Ava Max järgmine singel "OMG What's Happening". 18.septembril tuli välja 15-looline albumi "Heaven & Hell". “Album “Heaven & Hell” tähistab samaaegselt valgust ja pimedust, head ja kurja ning kuradit ja inglit sinu õlul,” selgitab Ava albumi tagamaid. “Mõtisklen ja arutlen meie igapäevaste väljakutsete duaalsuse üle. Mõnes laulus on rohkem pimedust, teised lood on jälle positiivsemad. “Heaven & Hell” on kesktee kahe poole vahel.” Koos plaadiga tuli välja singel "Naked" koos HannahLux Davis lavastatud muusikavideoga.

16.oktoobril avaldas Ava Max jõululoo "Christmas Without You".

Faktid

Nimi: Amanda Ava Koci
Sünniaeg: 16.veebruar 1993
Sünnikoht: Wisconsin, Milwaukee
Pikkus: 155cm

Muud huvitavat