SK!VE

6.augustini kogub bänd Hooandjas toestust albumi stuudios salvestamiseks. Stuudios alustatakse augustis, lood peaks olema purgis oktoobri alguses.
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 06.02.2020 - 10:35
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 13.06.2020 - 05:50
Eesti artist, Ansambel, Rock

SK!VE on rockbänd, mis viljeleb segu alternatiivsest rockist ja rock'n'rollist, millele on maitsestamiseks lisatud ka näputäis funki ja indiet. SKIVE’i eripäraks peetakse nende muusika mitmekülgsust. Loomingus võib kuulda segu paljudest erinevatest þanritest ning nende live esinemised pakatavad nooruslikust energiast ja karismast.

Bänd koosneb neljast energiat ja karismat täis noorest, kes kütavad kuumaks iga lava kus nad mängivad. Siia kuuluvad noored ja ambitsioonikad muusikud Kristjan Kõva, Andreas Pall ning õde-venda Helena ja Alex Kurjama. Esimene singel "Rock'n'Roll King" salvestati RoundSound Studios Keijo Koppel käe all ning see tuli välja 4.juulil 2019.

Noortebänd 2019 finaalist 18.novembril viidi koju “Õhtulehe lugejate lemmik” tiitel ning kutse esineda legendaarsel festivalil Augusti Bluus. Finaali þüriis olnud Eda-Ines Etti kommenteeris: “Bänd on kõrge energiaga ning laval väga lõbusad ja vabad. Mind üllatas, et noored teevad sellist natukene vanakooli rokki kuid sellest ongi palju õppida ning algus on bändil väga hea!”

Peale finaai saadi sisse uus hoog, tänu millele on jõutud esinema kõiksugustele üritustele üle kogu Eesti. Lisaks on hakanud nende loomingut esitama ka kodumaised raadiojaamad, näiteks Rock FM ja Raadio 2. Viimases valiti SK!VE singel “Spit Fire” legendaarses Koit Raudsepa juhitud raadiosaates nädala demoks.

Kuna tagasiside singlile on olnud üle ootuste edukas ja kuulajaid ning kaasalauljaid palju nii kontsertidel kui ka striimimise platvormidel, siis otsustaski bänd lisada heale loole ka vinge muusikavideo, mis näitab hästi koosseisu iseloomu. Video valmistas Martin Heinla ning see avaldati 5.veebruaril 2020.

6.augustini kogub bänd Hooandjas toestust albumi stuudios salvestamiseks. Stuudios alustatakse augustis, lood peaks olema purgis oktoobri alguses.

Faktid

Nimi/tegevus bändis/sünniaeg
Kristjan Kõva – laul - 02.06.1997
Helena Kurjama – löökriistad - 26.08.2003
Andreas Pall - basskitarr, laul - 01.10.1998
Alex Kurjama - kitarr, laul - 20.11.2001

Muud huvitavat

Seotud videod

SK!VE - Spit Fire
SK!VE - Spit Fire

Artist: SK!VE

Lugu: Spit Fire

Aasta: 2020