Deathsomnia

Deathsomnia esimesed 3 kontserti toimuvad Poolas ja Tšehhis koos Türgi post-punk duoga She Past Away. Esimesed Baltikumi ja Skandinaavia kuupäevad avalikustatakse peagi.
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 12.04.2021 - 18:00
Välismaine artist, Ansambel, Hard Rock & Metal

Deathsomnia on uus kolmeliikmeline Suurbritannia-Eesti bänd, kelle omanäoline kõla lähtub düstoopilis-industriaalsest punk-esteetikast, mida kannavad toored emotsioonid ja live-bändi energia. Deathsomnia uus duubel-singel tuli välja 9. aprillil Suurbritannia leibli Isolation Rec alt ja on nüüd saadaval kõikidel streaming platvormidel ja 7” vinüülina.

Multiinstrumentalistidest bändi liikemetest esindab Eestit naislaulja Kadri Sammel, kes on publikule varem tuntud projektidest Forgotten Sunrise ja Bedless Bones. Projekt on saanud alguse Suurbritannias Richard Powley (Telepathy) ja Bruno Russo poolt, kelle loominguline sünergia ja erinev taust pungi, hardcore’i ja elektroonilise muusika valdkondades on Deathsomnia žanripiire painutava omapära allikaks.

Deathsomnia avaldas 9.aprillil 2021 esimese videosingli “Self Sabotage”. Loo ärevat atmosfääri ja pideva valveloleku seisundit aitavad edasi anda Pirita kloostri varemetes filmitud välikaadrid.

Deathsomnia bändi algus tuli võimsalt ning bänd sõlmis kohe plaadi- ja distributsioonilepingud firmadega Isolation Rec, kes levitab muusikat Euroopas, ja Deathwish Inc Põhja-Ameerikas. Lisaks võimsatele plaadifirmadele on Deathsomnia liitunud ka Euroopa ühe võimsama underground muusika agentuuriga Doomstar Booking, kus nende kaaslasteks on sellised nimed nagu Mayhem, Oranssi Pazuzu, Myrkur, Igorrr, Author & Punisher jpt. Baltikumis ja Skandinaavias esindab bändi Eesti agentuur Damn.Loud, kes on siiani Eestisse toonud sadu erinevaid välismaa artiste.

Deathsomnia esimesed 3 kontserti toimuvad Poolas ja Tšehhis koos Türgi post-punk duoga She Past Away. Esimesed Baltikumi ja Skandinaavia kuupäevad avalikustatakse peagi.

Faktid

Liikmed:
Kadri Sammel
Richard Powley
Bruno Russo

Muud huvitavat

Seotud videod

Deathsomnia - Self Sabotage
Deathsomnia - Self Sabotage

Artist: Deathsomnia

Lugu: Self Sabotage

Aasta: 2021