M3tard

4.juulil tuli välja bändi album "Enam ma ei joo". Albumil on kokku 12 lugu, mis rahuldab erinevaid muusikameeli: kes soovib saab punki, kes tahab saab juukseid loopides rokkida, aga leidub ka hinge paitavaid ballaade.
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 12.05.2021 - 22:28
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 04.07.2022 - 16:50
Eesti artist, Ansambel, Alternative & Indie

M3tard (loe Metard) on rokkbänd, mis alustas tegevust 2020 märtsis. Nende muusika pakatab rõõmust, eestikeelsetest laulusõnadest ja vallatutest kitarrihelidest. M3tard soovib oma kuulajatele pakkuda kaasahaaravat ja lõbusat rokki.

M3tard koosneb viiest lahedast ning täiesti ainulaadsest liikmest, kes on piisavalt erinevate maailmavaadetega, et moodustuks ühtne tervik. Bändi lauljaks on Rosangelika, kes oma käreda häälega suudab sulatada jää ja liigutada mägesid. Bändi kogenud trummariks on Alfred. Kitarrist Reten mängib power riffe ja paneb sellega seinad ja laed värisema. Tema mängurütmi toetab meloodilisi ja imelisi soolosid mängiv Boriss, kelle täpse käe all saavad kõik lood viimase lihvi. Bassimehe Margo (Kuri Hunt) mängitud kaasakiskuvad rütmid panevad kuulajate jalad ja puusad liikuma.

M3tard esimene live toimus 31.oktoobril 2020 Motomeeste Halloweeni eril.

1.aprillil 2021 ilmus M3tard kolme looga EP “Natuke mind“, mille nimilugu võitis Rock FMi aprillikuu sound checkis esikoha.

30.aprillil tuli välja EP loo “Elu on võrratu“ video. Lugu räägib sellest, et me keegi ei peaks hoidma oma tundeid endas. Tundeid ja unistusi tuleks jagada oma lähedaste inimestega ja kui meie elus mõni salasoov täitub, siis see tunne muudabki elu võrratuks.

23.juunil avaldati lugu "Hetked sinuga", mille sõnad valmisid EP "Natuke mind" salvestamise hetkel stuudios, viis aga tuli jooksvalt. "Mõtlesime suveks miskit laiemale kuulajaskonnale, sooviga erineda meie praegusest stiilist. Lugu räägib armastusest, koos veedetud hetkedest ja lootusest".

18.novembril esineti BARBARI VABALAVA X üritusel ning 4.detsembril taas klubis Barbar Mustjõe proovika kolimise toetusüritusel.

15.jaanuaril oli M3tard Tallinna kontsertklubi Cathouse laval üritusel TERE, ROCK! 2022.

30.aprillil õhtul oli M3tard Barbar laval bändivõistlusel BARBAR FEAST 2022 BATTLE III.

1.mail andis bänd välja uue loo "Armastuse sisse minek", mis õhkab tunnetest, mida võib tuua endaga kaasa suvi ja armastus kahe inimese vahel, kui leitakse teineteist. Lugu on üks kaheteistkümnest 2022 aasta suvel ilmuvalt albumilt "Enam ma ei joo". Edasi jätkab bänd neljakesi, sest lahkus Reten.

17.juunil avaldas bänd peagi ilmuvalt albumilt uue loo "Minu 69", mis räägib inimeste vahelisest keemiast - läheb kuumaks kogu õhk me ümber. Muusika ja sõnad: bändi bassist Margo Merigan; Mix ja mastering: Helistuudio Estonia 15, Brad Jurjens. 4.juulil avaldatud video tegi Valeri Smyslov.

4.juulil tuli välja bändi album "Enam ma ei joo". Albumil on kokku 12 lugu, mis rahuldab erinevaid muusikameeli: kes soovib saab punki, kes tahab saab juukseid loopides rokkida, aga leidub ka hinge paitavaid ballaade.

Faktid

Liikmed: (nimi - tegevus bändis - sünnipäev)
Rosangelika Todoruk – vokaal, kitarr – 3.dets
Margo Merigan – basskitarr – 5.mai
Boriss Mironov – soolokitarr - 1.juuni
Alfred Koðljak – trummid – 8.märts

Lahkus 2022:
Reten Klooster – rütmikitarr – 4.august

Muud huvitavat

Seotud videod

M3tard - Enam ma ei joo
M3tard - Enam ma ei joo

Artist: M3tard

Lugu: Enam ma ei joo

Album: Enam ma ei joo

Aasta: 2022

M3tard - Elu on võrratu
M3tard - Elu on võrratu

Artist: M3tard

Lugu: Elu on võrratu

Album: Natuke mind

Aasta: 2021