Henrico

Nii Henrico kui ka Not Over tegutsevad juba uute projektidega. Hoia end nende tegemistega kursis.
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 24.01.2022 - 11:43
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 02.02.2022 - 06:07
Eesti artist, Sooloartist, Electronic & Dance

Noor artist Henrico avalikustas 22.jaanuaril 2022 debüütsingli “Pilkude eest”. Esimene singel õnnestus välja anda tänu produtsent Not Overile (Aleksandr Antonovile), kes Henricole koostööprojektina võimalust pakkus. Not Overi poolt Henricole pakutud 1980ndatest inspireeritud tantsulugu on ehk pisut ootamatu, kuid siiski otsustati riskida ja laul avaldada. Loo sõnad kirjutas Henrico koostöös Renate Salustega, kes oli suureks abiks ning üheskoos jõuti just ainuõigete sõnadeni. Lugu on kuulatav raadios ja kõikvõimalikel muusikaplatvormidel.

Singlile on loodud ka suurejooneliste efektidega täiendatud muusikavideo, mis on vaatajatelt pälvinud palju tähelepanu. Kui palju inimesi, aega ja vaeva sellise muusikavideo valmistamine nõuab? Videotiim kuulusid Jörgen Alunurm, Kristo Kaljuvee, Anna Peterson, Enriko Lill jpt, kellel kõigil oli kandev roll video valmimise protsessis. Video filmimiseks kulus terve päev, mis sai alguse varastel hommikutundidel ning kestis hilisõhtuni välja. Suurem osa tööst oli aga siiski veel ees ning video viimistlemine nõudis meeskonnalt mitmeid unetuid öid.

Henrico ise kirjeldaks singlit järgnevalt: “Lugu “Pilkude eest” räägib sellest, kui kaugele ollakse nõus minema ja mida ollakse valmis tegema, et meid märgataks. Lugu peegeldab selle õige pilgu püüdmise soovi ja meeltesegadust. Südames leegi sütitanud inimese tähelepanu võitmise nimel ületatakse kammitsevad piirid ja minnakse kaugemale, kui peeti ennist võimalikuks. “Pilkude eest” toob kuulajani armastuse, valu ja ennekõike lootuse.”

Henrico on pärit Pärnust ning lõpetanud 2016.a. Pärnu Ühisgümnaasiumi. Ta alustas laulmisega juba lapseeas koorides, kuid on professionaalse soololaulmisega tegelenud kaks aastat. Ta on õppinud Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia ja kunstide instituudis. Varasemalt on pisut kokku puutunud ka modellindusega. Vabal ajal meeldib Henricole tegeleda kokkamise ja reisimisega.

Henrico on alati soovinud end publikuga jagada ning ühiseks keeleks on ta tänaseks leidnud just muusika. Varem on Henrico kaasa löönud näiteks Tuuli Ranna ja Kristel Aaslaiu (ÖED) 2019.a. muusikavideos "Suvemees", mis oli Henrico jaoks meeldiva äratundmise hõnguga protsess.

Nii Henrico kui ka Not Over tegutsevad juba uute projektidega. Hoia end nende tegemistega kursis.

Faktid

Nimi: Henrico Rattasepp
Sündinud 18.veebruaril 1996 Pärnus

Vanemad Tõnu ja Ebe-Liis Rattasepp elavad maakodus Pärnu lähedal Saulepa külas
Noorem vend Robin ja noorem õde Rebeca

Muud huvitavat

Manager Merilin Jõnts

Fotod: Alice Teki

https://www.facebook.com/henrico.rattasepp.98

Seotud videod

Henrico x Not Over - Pilkude eest
Henrico x Not Over - Pilkude eest

Artist: Henrico x Not Over

Lugu: Pilkude eest

Aasta: 2022