Kaci

21.septembril 2010 tuli USA-s album "Bring It On". 10-loolise plaadi esiksingliks oli suvel 2009 ka Euroopas hitiks tõusnud "Crazy Possessive" ning teine singel koos Ludacrisega "Body Shots" tuli välja suvel 2010.
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 25.03.2002 - 14:57
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 21.01.2012 - 12:37
Välismaine artist, Sooloartist, Pop

Kaci (Kaci Lynn Battaglia) on 17 aastat vana (sündinud 03.oktoobril 1987) ning on pärit Florida linnast nimega Seminole. Laulmist alustas 9 aastasena ning osales tüdrukute laulugrupis, mis esines kodulinna rahvale avalikel üritustel. Hiljem hakkas Kaci esinema üksi ning esimeseks suuremaks elamuseks sai talle kindlasti hümni esitamine pesapallimatsil New York Yankee’s. Edasi kolis Kaci koos emaga elama Los Angelesse, et kindlustada edukat näitlejakarjääri. Menukaks kujunes osalemine Disney TV’s jõulueris.

11-aastasena jäi Kaci silma produtsent Joel Diamond’ile, kes peale demokasseti kuulamist oli kohe nõus alustama tüdrukuga koostööd. Diamondi produtseeritud ongi esimesed Kaci laulud, kaasaarvatud esimene singel “Paradise”. Edasi õnnestus neil saada plaadileping Nashville’is Curb Recordsiga, mille seni nimekaimaks artistiks on olnud kindlalt LeAnn Rimes. Singel “Paradise” ilmus 2001 aasta veebruaris ning saavutas USA-s märkimisväärset edu. Loo kaasautoriks oli lisaks Diamond’ile veel Russel Brown.

Juunis 2001 ilmus järgmine singel “Tu Amor” ning siis 12.juunil album “Paradise”. Plaat oli puhtalt orienteeritud lauljatariga ühevanusele publikule ning kõneles teemal – meie ees on kõik teed lahti. Sama rida jätkas julgelt ka järgmine singel “Intervention Divine”, mis ilmus USA-s 12.novembril. Euroopas sai läbimurdvaks looks veebruaris 2002 singlina ilmunud “I Think I Love You”, mis jõudis UK-s esimesel nädalal lausa 12 kohale. Album “Paradise” anti Euroopas välja 04.veebruaril 2002. Meil siin Eestis tõusis sama lugu edetabelitesse märtsis ning näiteks Uuno Raadio enimmängitud lugude edetabelis jõudis “I Think I Love You” esimesele kohale 17.märtsil.

2003 aasta jaanuaris hakkas Kaci Kickboxingu treeneriks. 2003 aasta veebruaris suundus Kaci L.A-sse. Ta kohtus seal paljude produtsentidega ja laulukirjutajatega, kes aitasid tal laule kirjutada tema järgmise plaadi jaoks. Samuti kohtus ta ka filmiprodutsentidega, et arutada talle võimalikke rolle. Sama aasta mais suundus ta tagasi koju, kuid ainult selleks et hetke puhata ja siis kohe Jaapanisse edasi suunduda. Ta esitas seal oma muusikat ja ka omanimelist Jaapani pildiraamatut.

28.juulil, 2003 anti UK-s välja Kaci singel „I'm Not Anybody's Girl“

Kaci on siiani välja andnud kaks plaati - „Paradise“ ja „Im Not Anybody's Girl „. Peaks mainima, et plaadid on üsna sarnased, kui täpne olla siis lausa 14 lugu on samad. Erinevus seisneb vaid selles, „Paradise“ on välja antud UK-s 2002 aastal ja sellel on kaks hispaania keelset laulu rohkem ning „Im Not Anybody's Girl“ on välja antud USA-s 2003 aastal.

Kaci uus lugu „I Will Learn To Love Again“, mis on Diane Warreni kirjutatud, avaldati 14.juunil, 2005, filmi „A Perfect Man“ soundtrackil. Film ise jõudis kinodesse 17.juunil ja singel koos teisegi looga "Txt Me" ilmus 22.augustil 2005.

21.septembril 2010 tuli USA-s album "Bring It On". 10-loolise plaadi esiksingliks oli suvel 2009 ka Euroopas hitiks tõusnud "Crazy Possessive" ning teine singel koos Ludacrisega "Body Shots" tuli välja suvel 2010.

Faktid

Nimi: Kaci Lyn Battaglie ('Lyn' ongi ühe n-tähega)
Hüüdnimed: Smiley, Sugar Buffet
Sündis: 03. oktoober 1987
Silmad: Pruunid
Juuksed: Pruunid, aga blondide triipudega
Tähtkuju: Kaalud
Pikkus: 165 cm

Lemmik:
Värv: Lilla
Koht: Kodu
Auto: BMW Z8 või Z3, Porsche Boxter ja Jaguarid
Ansambel: Linkin Park, P.O.D.
Sooloartist: Celine Dion
Näitleja: Tom Spelling, Tom Cruise, Tom Hanks, Brad Pitt, Robin Williams jne.
Näitlejanna: Julia Roberts, Sandra Bullock, Meg Ryan, Drew Barrymore ja Judy Gerland
Tegevused: Sõpradega koos olemine ja pidutsemine
Jook: Sidruniga gaasivesi
Toit: Itaalia toidud

Kas teadsid, et:
Kaci tegeleb Kick Boxinguga
Kacil on karates pruun vöö