2.septembril 2017 esineb juubelituuri raames Nordea Konsterdimajas progeroki legend Procol HarumUudise lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 12.12.2016 - 11:40

2.septembril 2017 esineb Tallinnas Briti ansambel Procol Harum eesotsas laulja, helilooja ja pianisti Gary Brookeriga. 2017. aastal tähistab Procol Harum poolt sajandit bändi loomisest ning omanimelise debüütalbumi ja hittsingli “A Whiter Shade of Pale” ilmumisest.

Juba 50 aastat on Procol Harum tipptasemel loov ja tegutsev, innustamas rokkmuusika austajaid üle maailma. Ei tasu arvata, et oma esimese purustava hiti hiiglasliku edu saavutanud ansambel jäigi sinnapaika, nagu seda paljude teiste bändidega juhtunud on. Isegi hiljuti saadud aumärk "Kõige rohkem mängitud singel läbi viimase 75 aasta“ ei ole maha surunud muusikute suurt tahet oma loominguga edasi minna ja tegeleda. Nii on 21.aprillil 2017 Procol Harumilt oodata uut stuudioalbumit "Novum".

Ansambli looming ei ole kunagi loodud moe pärast ning see ei igane. Gary Brookeri sõnul on tal alati hea meel esitada kontsertidel nii Procol Harumi juba klassikuks saanud palasid ja publiku lemmikuid kui ka uusi ning ka haruldasi lugusid, et “kõditada” ka neid fänne, kes bändi loomingut ja tegemisi hoolikalt jälgivad. Tallinna kontserdi raames tulevad teiste seas esitusele sellised lood nagu “Homburg”, “A Salty Dog”, “Shine On Brightly” ning muidugi ka rokkmuusika üks tuntumaid palasid “A Whiter Shade of Pale”.

Juubelituuri raames esineb Procol Harum Tallinnas koosseisus Gary Brooker (klaver, vokaal), Josh Phillips (hammond-orel), Geoff Dunn (löökpillid), Matt Pegg (basskitarr) ja Geoff Whitehorn (kitarr).

Kontsert toimub 2. septembril 2017 Nordea Kontserdimajas Tallinnas.

Piletid hinnaga alates 39 eurost on müügil Piletilevi internetipoes aadressil www.piletilevi.ee, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

https://