Foo Fighters esineb 21.juunil Riias, Daugava jõe kaldal 2,5 tunnilise showgaUudise lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 13.12.2016 - 18:53

21. juunil esineb Riias, Daugava jõe kaldal 2,5 tunnilise showga maailma üks suurimaid ja parimaid live-bände, Ameerika rokkansambel FOO FIGHTERS. Kontserdil astuvad erikülalistena üles Biffy Clyro (UK), The Kills (US/UK) ning Elephants From Neptune Eestist.

Foo Fighters tuleb oma rohkem kui kaks kümnendit kestnud karjääri jooksul Baltikumi esmakordselt ning Riia show saab olema ka ainsaks kontserdiks Baltimaades.

Foo Fighters sai loodud Nirvana trummari Dave Grohl poolt 1994. aastal pärast Kurt Cobaini surma ning Nirvana laialiminekut. Alates omanimelise kauamängiva väljaandmisest aastal 1995, on Foo Fightersi albumeid müüdud maailmas üle kolmekümne miljoni eksemplari ning neli neist on pälvinud ka Grammy auhinna kategoorias “Parim rokkalbum” – “There Is Nothing Left to Lose”, “One by One”, “Echoes, Silence, Patience & Grace” ja “Wasting Light”. Hetkel bändi viimane stuudioplaat nimega “Sonic Highways” nägi ilmavalgust 2014. aastal.

Kokku on bändi looming pälvitud üheteistkümne Grammy, nelja Brit Awards’i, kolme Kerrang! Awards’i ning lisaks veel mitme teise muusikatööstuse maineka auhinnaga.

Foo Fighters on tuntud oma staadionimõõtu maratonkontsertide poolest ning ka Riias lubavad Dave Grohl, Taylor Hawkins, Nate Mendel, Chris Shiflett ja Pat Smear rokkida laval vähemalt kaks ja pool tundi, tuues publikuni selliseid rokkhümne nagu „Everlong“, „Monkey Wrench“, „My Hero“, „Learn To Fly“, „All My Life“, „Best Of You“, „The Pretender“, „Walk“ jpt.
 
21.juunil astuvad Lucavsala saarel toimuval kontserdil erikülalistena üles Briti bänd Biffy Clyro, Ameerika-Briti duo The Kills ning Eesti ansambel Elephants From Neptune.

Piletid Foo Fightersi kontserdile Riias tulevad vabamüüki juba sellel neljapäeval, 15. detsembril, kell 10.00 Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti. Kontserdile on müügil nii seisupiletid kui ka fännitsooni ja katusega VIP-tribüüni pääsmed.

Kontserdipäeval saab sõita eribussiga Tallinnast Riiga ning kohe pärast kontserti sõidutatakse muusikasõbrad tagasi Tallinnasse. Bussipileti hind on 35 €.

https://