8. juunil annab Tallinnas, Cathouse Contsert Hall’i laval eksklusiivse kontserti kolme Grammyga pärjatud muusikalegend Wyclef JeanUudise lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 09.05.2017 - 13:12

8. juunil annab Tallinnas, Cathouse Contsert Hall’i laval eksklusiivse kontserti kolme Grammyga pärjatud muusikalegend Wyclef Jean Superstaar annab kustumatu muusikalise elamuse ning esitab enda ja Fugees'i kullavaramusse kuuluvaid megahitte.

Wyclef Jean (sündinud 17. oktoobril 1969) on maailma üks võimsamaid ja hinnatuimaid hip-hop artiste ning tõeline muusikalegend, keda tasub oma silmaga vähemalt korra elus kindlasti ära näha.

Algselt pälvis mees tuntuse 90-ndate kultusgrupi The Fugees koosseisus. “Killing Me Softly”, “Ready or Not” ja “No Woman, No Cry” on vaid väike valik selle ülimenuka bändi hittidest. Esimese sooloalbumi andis Wyclef Jean välja 1997. aastal.

Laulukirjutaja ja produtsendina on ta võitnud ühe oma Grammydest 2000. aastal, ülimenuka Carlos Santana albumi "Supernatural" eest, mille üks kuulsamaid lugusid "Maria, Maria" on just Jeani produtseeritud. Youtube'i keskkonnas ligi 100 miljonit vaatamist kogunud originaalvideos osaleb ka Wycelf isiklikult.

See USA hip-hopi legend, laulja, multi-instrumentalist ja hinnatud muusikaprodutsent on oma pika ning eduka karjääri jooksul teinud koostööd selliste kuulsate nimedega nagu Shakira, Whitney Houston, Stevie Wonder, Avicii, Carlos Santana, Mary J Blige, Macy Gray, Eric Clapton,  Akon, Lil Wayne, Cyndi Lauper, Timbaland, Will.iam ja Eve.

8.juunil toimuval suurpeol astuvad enne USA legendi üles Eesti hip hopi staarid Põhja-Tallinn, DJ Möls, DJ FRNK ja DJ Bad J.

https://