19.juulil esineb Tartu Lauluvalal üks tuntumaid Skandinaavia ansambleid A-HA.Uudise lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 13.11.2017 - 10:46

Tõelised romantikud Norrast esinevad üle viieteistkümne aasta taas Eestis. Muusikud esitavad välikontserdi raames bändi loomingu paremikku – alates ansambli esimesest üleilmsest hitist “Take On Me” kuni hetkel viimase stuudioalbumi “Cast In Steel” paladeni

A-ha tuli kokku 1982. aastal ning pika karjääri jooksul on muusikud välja andnud kümme stuudioalbumit, mis sisaldavad hulgaliselt hitte – sealhulgas leiab Norra trio hitivaramust selliseid palasid nagu “Take On Me”, “Crying In The Rain”, “The Sun Always Shines On TV”, “Stay On These Roads”, “Hunting High And Low”, “Summer Moved On”, “I’ve Been Losing You”, “Cry Wolf”, “The Living Daylights”, “Scoundrel Days”, “Velvet”, “Minor Earth Major Sky”, “Manhattan Skyline” ja palju-palju teisi.

Bändi koosseisu kuuluvad solist Morten Harket, kitarrist Pål Waaktaar-Savoy ja klahvpillimängija Magne Furuholmen. 19.juulil astuvad Tartu Laululaval üles lisaks A-ha põhiliikmetele ka mitmed külalismuusikud, kes on Norra menubändiga koos “Electric Summer 2018” tuuri raames esinemas.

Kontserdi erikülalisena astub laval üles Lenna. Juuni alguses ilmus Lennal Sony leibeli Made In Baltics alt Lenna uus lugu “Kolm korda”. Tegemist on sügisel ilmuva Lenna kolmanda kauamängiva esimese singliga. Loo kirjutas Lenna koos Ewert Sundja ja Raul Ojamaaga.

Piletid on saadaval Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

https://