Hard Rock Laager 2018 toimub 29. - 30. juunil Vana-VigalasUudise lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 15.05.2018 - 11:56

Müstilise Uexküllide aadlisuguvõsa kalmistu ümbruse vallutavad igal suvel tuhanded raskemuusikafännid — nii on see olnud juba 16 aastat. Hard Rock Laagri omanäolist nakatavat võlu kinnitab fakt, et festival on iga aasta järjepidevalt kasvanud. Vaid paarisaja muusikasõbra toel alustanud üritus on ajapikku tuhandete inimeste jaoks suve oodatuimaks tippsündmuseks muutunud.

Tänavusel festivalil astuvad üles gooti- ja alternatiivmetali hiiglane Lacuna Coil (ita), Austraalia metalcore kuningas Parkway Drive, legendaarse repertuaariga I Am Morbid (usa), alistamatult massiivne Crowbar (usa), hämmastavalt ärritav Kurjam ning oma värskeima loomingu toovad publikuni Kosmikud.

Lisaks eelnevatele bändidele saab näha ning kuulda veel järgnevaid tegijaid: In The Woods (nor), Saille (bel), Ajattara (fin), Dying Gorgeous Lies (ger), Blinded Memory (lat), Eversin (ita), Talbot, Must Hunt, Signs Of Execution, Deceitome, Portread, Horror Dance Squad, Mang Ont, Aghor, Intrepid ja Bestia.

29. juuni - 30. juunil Vana-Vigalas toimuv Hard Rock Laager toob publikuni traditsiooniliselt kahel päeval ja kahel laval kokku 22 artisti, neist pea pooled välisriikidest.

Hard Rock Laager 2018 piletid on müügil kõigis Piletilevi müügipunktides ning Cirkle K teenindusjaamades.