20.juulil esineb klubis Tapper maailma kuulsaim death metal'i ansambel Cannibal CorpseUudise lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 04.07.2018 - 09:15

Reedel, 20. juulil esineb klubis Tapper maailma kuulsaim death metal'i ansambel Cannibal Corpse. USA bändile on see Eestis viies ülesastumine. Kõik eelnevad kontserdid on läinud täismajadele ning viimane Eesti kontsert oli koguni välja müüdud.

1988. aastal New Yorgis alguse saanud Cannibal Corpse on kolmekümne tegutsemisaasta jooksul saavutanud legendaarseima underground-bändi staatuse. Arvestades, et tegemist ei ole kunagi olnud peavoolu muusikaga, on Cannibal Corpse müünud üle kahe miljoni plaadi, avaldanud 14 stuudioalbumit, leidnud omale die hard fännibaasi üle maailma ning sellega paljusid välja vihastanud. Cannibal Corpse'i võib pidada kompromissitult maailma edukaimaks ja tõsiseltvõetavaimaks metal-bändiks.

Kui lisada, et nende laulutekstid räägivad peamiselt surmast ja laibakäitlemisest selle kõige verisemas ja ligasemas võtmes, pole ime, et skandaalid on bändile kõike muud kui võõrad. Ameerikas on bändi süüdistatud noorsoo allakäigule kaasaaitamises. Ühel hetkel olid Austraalias keelatud kõik nende plaadid ning Saksamaal ei tohtinud bänd kuni 2006. aastani esitada lugusid kolmelt albumilt, teiste seas ka plaadilt "Tomb of the Mutilated", mille tuntuimat lugu "Hammer Smashed Face" mäletatakse eelkõige filmist "Ace Ventura: Pet Detective".

Viimane, 14-s stuudioalbum, "Red Before Black" ilmus 3.novembril 2017 ning sisaldab 12 lugu, sealhulgas singleid "Code of the Slashers", "Red Before Black" ja "Scavenger Consuming Death".

Cannibal Corpse on:
George "Corpsegrinder" Fisher - laul
Rob Barrett - rütmikitarr
Pat O’Brien - soolokitarr
Alex Webster - bass
Paul Mazurkiewicz - trummid

Piletid 20. juulil toimuvale kontserdile on müügil Piletilevi müügipunktides ja Circle K teenindusjaamades. Uksed avatakse kell 19.00 ja üritus on vanusepiiranguta.