2.juunil esineb Tallinna Lauluväljakul regiooni ainsa välishowga üks maailma suurimaid rokkbände BON JOVIUudise lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 29.10.2018 - 10:19

Pikk ootamine on läbi! Pühapäeval, 2. juunil esineb Tallinna Lauluväljakul regiooni ainsa välishowga üks maailma suurimaid rokkbände BON JOVI. Kauaoodatud kontsert leiab aset maailmaturnee “This House Is Not For Sale” raames.

Piletimüük algab 2.novembrist kell 10:00

bit.ly/2qecvvk

Viimastel aastatel on maailma tippartistide suurtest suvistest välikontsertidest Lauluväljakul saanud ilus traditsioon. Queen + Adam Lambert, Rammstein, Guns N’ Roses ja nüüd Bon Jovi, keda on Eestisse oodatud väga kaua. Juba neljandat aastat järjest korraldab Live Nation suurimaid rokikontserte Baltikumis, mida külastab kümneid tuhandeid fänne.

Bon Jovi kontsertreis järgneb ansambli võidukale Põhja- ja Lõuna-Ameerika tuurile, eesseisvatele kontsertidele Austraalias ja Jaapanis ning äärmiselt edukale aastale, mil Bon Jovi sai Rock'n'rolli Kuulsuste Halli liikmeks. Uue tuuri kava paneb rõhku muusikale ja lugudele, loomingule, mis on lennutanud Bon Jovi edukalt rokimuusika tippu, aidates müüa üle saja kolmekümne miljoni plaadi. Bändil on valida pea saja loo hulgast, mida nad saavad igal kontserdil esinemiseks vahetada.

Lisaks kõlavad Tallinnas ka ansambli suurimad hitid, sealhulgas “You Give Love A Bad Name”, “It’s My Life”, “Wanted Dead Or Alive”, “Bad Medicine”, “Who Says You Can’t Go Home”, “Keep the Faith”, “Always”, “Have A Nice Day” ja muidugi “Livin’ On A Prayer” ning paljud teised. Suvel ei esine bänd ei Lätis, Leedus ega Soomes - Bon Jovi regiooni ainus välikontsert leiab aset just Tallinnas!

https://Bon Jovi hetkel viimase stuudioalbumiga "This House Is Not For Sale" kulmineerus ansambli ligi kolmekümneaastane tegutsemisajalugu ning plaadist on saanud Jon Bon Jovi ja tema bändi hüppelaud uude ajastusse.

"Meist on arenenud uus, nooruslikum Bon Jovi," lisas Jon, "Värskendatud koosseis, mis võidutseb igal õhtul. Me kõlame paremini kui kunagi varem ja naudime igat hetke. Oleme bänd, kes toetub nii üksteisele kui fännidele ning tunneb sellest kõigest tohutut rõõmu ikka ja jälle."

Ansambli koosseisu kuuluvad tänapäeval asutajaliikmetest laulja Jon Bon Jovi, klahvpillimängija David Bryan ja trummar Tico Torres, lisaks kaasprodutsent ja laulude kaasautor John Shanks, kauaaegne bassist Hugh McDonald, multiinstrumentalist Everett Bradley ning soolokitarrist Phil X.

Kontsert on jälgitav Lauluväljaku nõlva poolelt ehk lava ehitatakse seljaga laulukaare poole.

Piletid tulevad vabamüüki reedel, 2.novembril, kell 10.00 üheaegselt Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.