Kauaoodatud DISTURBED (USA) annab 10. juunil kontserdi EestisUudise lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 19.11.2018 - 11:27

Järgmise aasta 10. juunil annab Saku Suurhallis kontserdi hetke üks maailma viimase kümnendi kuumemaid metalbände - Disturbed. Vokalist David Draimani omapärase vokaali järgi tuntud Disturbed on üle maailma müünud rohkem kui 10 miljonit albumit ning bändi varamusse kuuluvad muuhulgas hitid "Down with the Sickness", "Stupify", "Prayer", "Inside the Fire" jpt. Bänd saabub Tallinnasse tuuri "Evolution" raames ning tegemist on ainsa showga Balti riikides.

Kaasakiskuvad riffid, äratuntavalt omapärane vokaal ja mässumeelne lüürika on kõik, mis iseloomustab Disturbedi loomingut. Bänd ilmus komeedina muusikaskenele 2000. aastate alguses albumiga "The Sickness", mis juba ainuüksi USA-s müüs rohkem kui 5 miljonit koopiat. Albumilt pärinevad lood "Stupify", "Down with the Sickness" ja "Voices" püsisid raadiote mängukavades pikka aega. Disturbed pälvis suure tähelepanu, kuna lisas metalmuusikasse modernset elektroonilist kõla.

Tänaseks on bänd välja andnud 7 täispikka albumit, millest neli on debüteerinud Billboard 200 tabelis kohal number 1. Viimane album "Evolution" nägi ilmavalgust tänavu 19. oktoobril.

Disturbed: David Draiman (vokaal),Dan Donegan (kitarr), John Moyer (bass) ja Mike Wengren (trummid).

Pileteid Disturbedi kontserdile on müügil Piletilevi müügipunktides üle Eesti.

http://www.allstarz.ee/vaata_artiste/165.html

https://