Vene muusika suurkuju Basta esineb 4.aprillil Saku SuurhallisUudise lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 08.10.2019 - 15:33

4. aprillil esineb Saku Suurhallis tuuri “Suur kontsert” raames tõeline vene rahvaartist Basta. Uue tuuri raames saab kuulda kõiki armastatud hitte kui ka täiesti verivärskeid palasid. Piletite eelmüük algab neljapäeval 10. oktoobril kell 10.00.

Tuuri “Suur kontsert” umber töötab kokku 80 inimest. Publik saab osa täiesti uuest lavashowst – silmipimestav valgusshow, kõrvupaitav helilahendus kui ka lavalt kõlav muusikaline programm.

Basta (kodanikunimega Vassili Vakulenko) on Vene räpi ja hiphopi kõige nõutum ja populaarsem artist. Heal lapsel on mitu nime ja nii tuntakse teda ka lavanimede Noggano ja N1NT3ND0 järgi. Basta muusika on meeltmööda ka inimestele, kellele muidu räpp ja kogu sinna juurde kuuluv kultuur on võõras.

Venemaal superstaariseisuses Basta kontserdid lähevad alati täissaalidele, niisamatu on siiani läinud esinemised Eestis. Kummalisel kombel kohtab kontsertidel mitte ainult noori, vaid ka vanema põlvkonna inimesi.

Piletid kontserdile hinnaga alates 20 EUR tulevad müügile neljapäeval 10. oktoobril kell 10.00 Piletilevi müügipunktides üle Eesti

Kontserti korraldab MAK Entertainment SIA

https://