Maggie Reilly annab 8.märtsil kontserdi Alexela KontserdimajasUudise lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 11.11.2019 - 10:28

Järgmise aasta oodatuim naistepäevakontsert toimub 8. märtsil Alexela Kontserdimajas kui lavale astub Šoti päritolu lauljatar Maggie Reilly, kes on ennast publiku südametesse laulunud Mike Oldfieldi surematute hittidega “Moonlight Shadow” ja “To France”.

Maggie Reilly karjäär sai hoo sisse 1970. aastate alguses. Lauljatari suurim tähelepanu saabus kui algas koostöö Mike Oldfieldiga. Perioodil 1980-1984 lauldud hitid “Family Man”, “Moonlight Shadow”, “Foreign Affair” ja “To France” on ennast jäädavalt kirjutanud publiku südametesse.

1992.aastal ilmunud soolokarjääri algust tähistavalt albumilt „Echoes” lisandusid publiku meeleheaks ka hitid “Everytime We Touch”, “Tears in the Rain” ja “Wait”. 15.novembril 2019 ilmub uus album "Starfields".

8.märtsil saabTallinnas kuulda ja näha kõiki eelpool loetletud hitte ning veenduda, et Maggie Reilly on parimas vormis kui eales varem. Lauljatar esineb Tallinnas oma bändiga. Piletid kontserdile hinnaga alates 29 eurot tulevad müügile Piletilevi müügipunktides üle Eesti neljapäeval, 14.novembril kell 10.

https://www.facebook.com/pg/maggiereillyofficial/

https://