22.aprillil vallutab taas Club Hollywoodi lava maailmas laineid lööv duo SOFI TUKKERUudise lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 18.11.2019 - 18:08

PURPUR MÜTS PÄHE JA GEPARDI MUSTRIGA RIIDED SELGA.
SOFI TUKKER HULLUTAB KEVADEL TAAS TALLINNAS!

22. aprillil vallutab taas Club Hollywoodi lava maailmas laineid lööv duo SOFI TUKKER, kes naaseb Eestisse uue turnee “R.I.P. Shame World Tour” raames.

People dancing on the people… Sofi Tukker on missioonil “hävitada häbitunne ühe vaba tantsupeo haaval”. Bänd on tuntud oma kaasahaarava uuendusmeelsuse, mängulisuse ning kirevate showde poolest, mis on värske kontserttuuriga uuele tasemele viidud. Sofi Tukker on autentsuse ja enesearmastuse täielikult omaks võtnud ning julgustab ka teisi end vabaks laskma. Nende fännibaas kasvab iga showga. Bändikaaslaste pöörane lähenemine tantsumuusikale väljendub põnevates katsetustes anda kuulajale edasi emotsioone nagu rõõm, julgus ning vabanemine.

Duo koosseisu kuuluvad Sophie Hawley-Weld ja Tucker Halpern. Ansambli tähesära algatas debüütsingel “Drinkee”, mis pälvis nominatsiooni Grammy muusikaauhindade parima tantsuhiti kategoorias. Ka debüütplaat “Treehouse”, mida ansambel käis mullu suvel Tallinnas esitlemas, on saanud Grammy nominatsiooni kategoorias “Parim tantsu / elektrooniline album”. Sofi Tukkeri lood on varem figureerinud ka Apple iPhone reklaamides. Telekanal HBO kasutab bändi uut pala “Swing” oma 2020. aasta hooaja treileris.

Ansambli uus EP nimega “Dancing On The People” nägi ilmavalgust oktoobris. Plaadilt leiab kirju valiku lugusid inglise-, portugali-, ja hispaania keeles, mis aitavad Sofi Tukkeril oma tantsumuusika visiooni, rõõmu ja seiklushimulisi ideid globaalsel tasandil edasi anda. Uued hitid “Purple Hat” ja “Swing” kõlavad nii vastupandamatult, et on pea võimatu neid kuulates mitte tantsida soovida.

Tallinna kontserdil tulevad esitamisele nii uuemad kui ka vanemad lood, mille nimistusse kuuluvad hiti staatusesse tõusnud “Best Friend”, “Batshit”, “Drinkee”, “Baby I'm a Queen” ja “Energia”. Sofi Tukkeri kontserte kirjeldatakse kui üht “suurt pidu”. “Armastame nii väga inimesi, kes meie kontsertidele tulevad. Publik võib arvestada, et neil on pärast lihased kanged, vajavad dušši ja ilmselt sätendavad üle keha, seda teadmata põhjustel,” kirjeldab duo, mida nende esinemisest oodata.

PILETID -> bit.ly/2qfzRoe
Kontsert on vanusepiiranguta.
Alla 16-aastased külastajad pääsevad kontserdile täiskasvanud saatjaga, kel samuti peab olema kehtiv pilet.

https://