29.märtsil 2022 esineb Noblessneri Valukojas ansambel HELLOWEENUudise lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 05.12.2019 - 16:01

Saksamaa bänd saabub Eestisse koosseisus Andi Deris ja Michael Kiske (vokaal), Kai Hansen, Michael Weikath ja Sascha Gerstne (kitarr), Markus Grosskopf (basskitarr) ja Daniel Löble (trummid).

UNITED FORCES 2022 kontserttuur annab fännidele võimaluse kogeda nii kauaoodatud Helloweeni kui ka Rootsi bändi HammerFalli jõudu ja energiat. Mõlemad bändid astuvad lavale loominguga uutelt albumitelt, andes fännidele võimaluse kuulata värsket materjali esmakordselt live esituses.

Oma karjääri vältel, mis ulatub tagasi aastasse 1984, on Helloween mänginud lugematutel festivalidel nagu näiteks Rock in Rio, Loud Park Tokyos, Wacken või Woodstockil Poolas, kus nad astusid üles peaesinejana enam kui poolele miljonile fännile. Bänd on jaganud lava koos Iron Maideni, Black Sabbathi, Dio, Slayeri ja Ozzy Osbournega, kui loetleda vaid mõned nimed. Helloween on tänaseks välja andnud kuusteist stuudioalbumit, nende hulgas sellised žanri meistriteosed nagu “Keeper Of The Seven Keys Part I & II”.

“Oli meeletult lõbus panna kokku kontsert varasemate albumite lugudest, esimese tuuri peatüki tarbeks. Aga uue albumiga suudame selle veel kõrgemale tasemele viia. Muidugi kaasame ka oma klassikalisi lugusid ning eriti neid, mida eelmise tuuri osana kasutada ei saanud,” lisab Markus Grosskopf.

Bändi koosseis on tugevam kui kunagi varem, kaasas hunnik uut muusikat ja tohutult hobujõudu. Ülim Helloweeni pidu jätkub ning sellest osa saamiseks on miljon põhjust. Sellest saab üks täiskäigul töötav lõbusõit, mis sõidutab fännid läbi kolme dekaadi ning jõuab välja tänapäeva, et esitleda laivis esmakordselt Helloweeni uut materjali.

Tallinna kontserdi erikülaliseks on sõbrad ansamblist HAMMERFALL.

Pääsmed kontserdile saadaval Piletilevis: bit.ly/2DO8lkK

https://