Adele'i suurimad hitid naasevad Eestisse kolmeks kontserdiks detsembris 2021Uudise lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 30.12.2019 - 16:14

Alexela Kontserdimajas pilgeni täissaalile toimunud kontsertkava "Someone Like You" naaseb tuleva aasta detsembris Eestisse kolmeks kontserdiks: 26. detsember 2021 Tartu Vanemuine, 27. detsember 2021 Alexela Kontserdimaja ja 29. detsember 2021 Pärnu Kontserdimaja. 29. detsembril 2019 Alexela Kontserdimajas toimunud kontserdil sai publik osa hingematvast elamusest, mille raames esitas Katie Markham koos Londoni muusikutega Adele’i kõiki suurimaid hitte. Saate "The X Factor" finalisti Katie Merkhami poolt laval esitatu on kõige tõetruum kummardus Adele'le, mis eales on tehtud.

Adele isiklikult valis välja saate "The X Factor" finalisti Katie Markhami, et too esineks telekanali BBC erisaates "Adele Special". Katie ei osanud toona unistadagi, et saate käigus õnnestub tal ka omaiidoliga lava jagada ning koos laulda. Niisamuti ei osanud ta ette näha, et sellest kõigest kasvab välja kontsertkava, mis viib ta aastateks tuurile.

"Someone Like you" toob lavale Adele albumite "19", "21" ja "25" maagia ja suurimad hitid ("Someone Like you", "Hello", "When We Were Young", "Skyfall"), tuletades publikule meelde miks nad üldse armusid Adele'i lugudesse.

Piletid "Someone Like You" kontsertidele hinnaga alates 29 EUR on müügil Piletilevi müügipunktides üle Eesti.

Kontserti korraldab ELC Promotion OÜ

https://