Grammyle nomineeritud megahiti "Piece Of Your Heart" autor Meduza esineb 9.aprillil EestisUudise lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 06.01.2020 - 17:22

Megahittide “Piece of Your Heart” ning “Lose Control” autor Meduza esineb sel kevadel, 9. aprillil Tallinnas. Grammyle nomineeritud Itaala trio lennutab Eestisse peosari Katel. Lisaks valivad Kultuurikatlas muusikat Katel residendid Bombossa Brothers, MHKL ning erikülalisena astub üles Jozels.

Meduza on Itaaliast pärit house-muusika trio, kuhu kuuluvad produtsendid Matt Madwill, Simon de Jano and Luke Degree. Olles tegutsenud vaid napilt aasta, avaldasid nad 2019. aasta alguses singli „Piece of Your Heart,“ mis lennutas nad koheselt tantsumuusika edetabelite tippu üle maailma. Lugu tegi nad üheks nõutuimaks elektroonilise muusika artistiks ja tõi kollektiivile tänavu ka Grammy nominatsiooni Parima Tantsuloo kategoorias.

Meduza järgmine singel, koostöös Goodboys ja Becky Hilliga ilmunud „Lose Control“ võeti samuti väga soojalt vastu. „“Lose Control“ vallutas kohe pärast ilmumist edetabeleid üle kogu maailma ja jõudis päris kiiresti ka Eestisse. Nii kiiret lendu, eriti house-muusika kategoorias pole ammu näinud,“ meenutab Marek Falgot, üks Katel peosarja eestvedajatest.
Meduza loomingu märksõnadeks on kaasahaaravad meloodiad ja energiast pakatavad helid, mis on põimitud tempokate house’i biitidega. Teinud läinud aastal rahvusvahelistes tantsumuusika edetabelites puhta töö, on muusikud täitnud ka teise eesmärgi – tuua house-muusika tagasi raadiotesse. Matt Madwill, üks kolmest Meduza liikmest sõnas „Piece of Your Heart“ edu järel, et loodetavasti inspireerib lugu ka teisi produtsente raadiosõbralikke house’i träkke looma.

Meduza esineb 9. aprillil Tallinnas, Kultuurikatlas toimuval Katel peol. Lisaks astuvad üles Bombossa Brothers, MHKL ja Jozels. Eelmüügipiletid alates hinnaga 15€ on saadaval Ticketeris.

Lisainfo : https://www.ticketer.ee/katel-presents-meduza/
https://www.facebook.com/events/610559329701462

https://