Tallinn Music Week toimub 26.–30. augustil, kavasse lisandus üle 20 artistiUudise lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 31.03.2020 - 16:49

Märtsist augustisse lükatud Tallinn Music Weeki muusikaprogramm on paika pandud ja sinna lisandus üle 20 artisti.

Eesti artistidest lisandusid programmi AL-T, Artur Lääts, Bones, Eisi, Erki Pärnoja, Hunt, Intrepid, Kaspar Kivilo, Katja Adrikova, Kirja, Laurel, Micaela Saraceno, Mihkel Maripuu, Mlak, Modern Disease, Sofia Rubina, Tanel Mütt ja Weak People.

Belgiast tulevad esinema Figure Section, Thot ja Wiegedood. Venemaa artistidest astuvad üles Atariame, Kalivas ja Ninel, Rootsi artistidest esinevad Sara Parkman ja Shida Shahabi. Saksamaalt tulevad esinema Hope ja Sebastian Voigt, Soomest Meal, Tšehhist Coilguns ja Lätist Preterbatural.

Lisaks neile esinevad festivalil ka ligi 90% varem väljakuulutatud esinejatest. Nende seas on Eesti artistidest näiteks Trad.Attack!, Kadri Voorand ja Anna Kaneelina. Välismaisetest esinejatest aga näiteks USA rockbänd A Place To Bury Strangers ja Rootsi-USA helikunstnik Kali Malone. Kokku esineb festivalil 162 artisti 23 riigist.

Uue eriüritusena toimub festivalil Erki Pärnoja soolokontsert. Kavasse on lisandunud ka kolm alternatiivmuusika üritust – reiv, tumepopi ja eksperimentaalrocki õhtu "Void Valley" ning geto-house'i ja elektro pidu "Smoke Break".

31.märtsist on Piletilevis taas müügil ka TMW muusikaürituste üksikpiletid. TMW 2020 esitleja on Telia.