11.oktoobril annab Tallinnas Saku Suurhallis kontserdi briti pop-bänd HurtsUudise lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 30.07.2020 - 16:52

11.oktoobril annab Tallinnas Saku Suurhallis kontserdi ka varem Eestis esinenud briti pop-bänd Hurts. Kontserttuuril, mis läbib 17 riiki, tutvustab bänd oma selle aasta septembris ilmuvat albumit "Faith".

4.septembril 2020 ilmunud albumi pealt on Hurts fänne rõõmustanud juba nelja looga – "Voices", "Suffer", "Redemption" ning kõige värskem pala "Somebody".

Intervjuus muusikaajakirjale NME rääkis bändi vokalist Theo Hutchcraft, et uus muusika viib neid tagasi juurte juurde. "Tahtsime minna tagasi oma esialgse olemuse juurde. Armusime uuesti sellisesse muusikasse, nagu alguses tegime. Meid on alati popmuusika tumedam pool paelunud. On kummaline aeg, et uut muusikat välja anda, kuid tunne on hea, sest meie muusikas on positiivne sõnum, mis räägib muutumisest ja muutuste aktsepteerimisest," ütles Hutchcraft.

Hurts alustas tegevust 2009. aastal Manchesteris, kui Hutchcraft ja multi-instrumentalist Adam Anderson koostööd tegema hakkasid. Hurts pälvis kiiresti tunnustust oma esimese albumiga "Happiness" (2010). Kuus singlit sellelt plaadilt jõudsid edetabelite tippu erinevates Euroopa riikides ning album sai kuldplaadi staatuse Suurbritannias ja Austrias ning plaatinaplaadi staatuse Saksamaal. Bändi staatust popmuusika maailmas kinnitasid ka järgmised plaadid "Exile" (2013), "Surrender" (2015) ja "Desire" (2017).

https://