Whitesnake esieb hüvastijätutureel 8. juunil 2022 Saku SuurhallisUudise lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 06.09.2021 - 18:29

8. juunil 2022 astub Saku Suurhallis lavale üks ajastu suurimaid ja legendaarseimaid rokkbände Whitesnake, et teha neid armastavale publikule suur kummardus ning üheskoos viimast korda tõeliselt tähistada. Hüvastijätuturnee erikülalisena liitub rootslaste rokkansambel Europe.

Whitesnake’i loojaks on endine rokkbändi Deep Purple laulja David Coverdale. Rokk’n’rolli Kuulsuste Halli lisatud muusik on hüvastijätuturnee eel liigutatud ja põnevil: „Mul on olnud suur au tuuritada siin planeedil pea 50 aastat. Olen tähistanud uskumatuid hetki miljonite inimestega üle maailma ja nad kõik on mind toetanud sellel unustamatul teekonnal. Ma lihtsalt armastan oma tööd! Peaaegu viis dekaadi, viis magusat dekaadi. AITÄH TEILE!”.

1978. aastal loodud bänd on rikas hittide poolest. Edetabelite esikohtadel on singlid „Here I Go Again“ ja „Is This Love“, plaatinumstaatuse on omandanud albumid „Trouble“, „Lovehunter“, „Ready and Willing“, „Come an’ Get It“, „Slide It In“ ja „Whitesnake“ – albumid, mida on ostnud ja nautinud miljonid fännid üle maailma. Bändi algaval kontsertturneel kuuleb valiku lugusid nende kolmeteistkümnelt stuudioalbumilt, teiste seas ka Whitesnake’i suurimaid ja palavalt armastatud hittlugusid.

Kontserdi piletid tulevad avalikku müüki sel reedel, 10. septembril, kuid Live Nation kontserklubi liikmetel on võimalik pilet soetada juba kolmapäeval, 8. septembril. Kontsertklubiga saab liituda siin 👉 https://bit.ly/3h0G6TL

https://