9.aprillil 2022 esinevad Helitehases USA bändid As I Lay Dying, Dying Fetus ja EmmureUudise lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 08.09.2021 - 19:53

Damn.Loud Agency esitleb: As I Lay Dying (US), Dying Fetus (US), Emmure (US)

Suurtuuri TWO DECADES OF DESTRUCTION 2022 raames kostitame Helitehases
inimesi kolme Ameerikast pärit bändiga, kelle staatus metal-muusika ajaloos on täielikult kinnistatud: As I Lay Dying, Dying Fetus ja Emmure.

Osta pilet: www.ticketer.ee/as-i-lay-dying-tallinn

Esmakordselt Eestisse jõudev bänd As I Lay Dying on üle kahekümneaastase staažiga kooslus, kelle tugevate õlgade abil on metalcore tassitud kordades rohkemate inimeste elutubadesse. Küll aga on sellest kahekümnest aastast mõned veedetud ebaaktiivsuses, kui bändi liider Tim Lambesis veetis mõned aastad aega vanglamajas. "Before and after" muutus on selgelt märgatav ja algselt protestimeelsest vaibist on saanud inimese hingesoppe ja meie olemusele keskenduv kooslus.

Dying Fetust tervitame siia tagasi aga juba kolmandat korda viie aasta jooksul. Fookus ühiskondlikele teemadele ja poliitikale on teinud neist unikaalse hääle oma võrdsete seas. Kui küsida liikmetelt, mis eesmärgiga seda kõike teha, on peale lihtlabase lõbu ka tähtis inimeste teavitamine. Mõne mööndusega on bänd ennast valmis lausa poliitiliseks kutsuma.

Ja viimaks esineb Helitehases USA metalcore bänd Emmure, kelle popkultuurist mõjutatud lüürika ja mitmekesine teemavalik teeb neid samal ajal nii unikaalseks kui kättesaadavaks. Lisaks saadab seda kõike selgelt tuntav "no fucks given" suhtumine. Kui igatsed pingsalt rap metali aegu, siis visuaalselt saad vähemalt samaväärse elamuse koos Emmurega. Ja muusika on veel parem.

Kuula:
https://www.asilaydying.com
http://relapse.com/dying-fetus/
https://www.emmurecult.com