8.mail 2022 esineb Tallinnas Noblessneri Valukojas Iiri päritolu disko diiva Róisín MurphyUudise lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 23.09.2021 - 17:09

8.mail 2022 esineb Tallinnas Noblessneri Valukojas Iiri päritolu disko diiva Róisín Murphy. Murphy on muusikamaailmas ilma teinud pea 30 aastat. Tema lugude hulka kuuluvad "Sing it back", "Let me know" ja "Moloko". 2018. aastal esines Murphy Tallinas Sweet Spot festivalil.

"Ma olen tegelikult uhke iga tehtud plaadi üle ja seda on hämmastavalt hea öelda," tunnistab Róisín Murphy. Eelmise aasta oktoobris nägi aga ilmavalgust tema värskeim album „Róisín Machine“. Kauamängiv valmis koostöös DJ Parroti ehk Crooked Maniga, kellega valmistati albumit kümme aastat.

"Parrotil on tohutult hea keskendumisvõime," selgitab naine. "On hämmastav, kuidas ta paneb laulud kõlama nagu ideaalsed klubilood, kuigi ta pole 20 aasta jooksul klubis käinud. See on nii vaimustav, sest ta teab seda seestpoolt; ta sulgeb silmad ja on kohal.“ Kindlasti on see üks asi, mis on meid teineteisele lähemale toonud.

„Minus on alati olnud seda klubitaja vaibi. Ilmselgelt on tunda seda minu muusikas ja kohati logisevas tantsustiilis. Ja see ehk eristabki mind treenitud „päris“ pop-tähtedest. Ja mul on alati miskit käsil. Olen aastaid tegelenud videote režii ja kunstilise juhtimisega. Albumi nimeks sai „Róisín Machine“, kuna ma olengi masin. Ma ei peatu kunagi,“ ülteb Róisín enda kohta.

FB event: https://www.facebook.com/events/176939261245884/?ref=newsfeed

https://