Placebo annab 14.oktoobril 2022 Tallinnas, Saku Suurhalli BlackboxisUudise lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 09.11.2021 - 20:34

Inglise rockbänd Placebo annab 14. oktoobril 2022 Tallinnas, Saku Suurhalli Blackboxis, üle 7 aasta taas kontserdi. Piletite avalik müük algab Piletilevis 17. novembril kell 11.

25 tegutsemisaastat ja üle 13 miljoni müüdud albumi, Placebo suudab suurepäraselt kaardistada inimese olemust just nii nagu see on. Bändi unikaalne viis näidata nii puuduseid kui ka ilu on olnud juba aastaid pelgupaigaks neile, kes tunnevad traditsioonide ahelaid ning peavad peavoolu lõksuks.

Bändi muusikalisteks mõjutajateks on David Bowie, Nirvana, Depeche Mode ja suvel Eestiski esinev Iggy Pop. Placebo tegi muusikamaastikul läbimurde aastal 1997 peale singli “Nancy Boy” väljaandmist. Lugu sai koheselt populaarseks just soonormide piire ületava sisu tõttu.

Placebo on aastate jooksul teinud koostööd erinevate artistidega, sealhulgas David Bowie, Justin Warfieldi, Michael Stipe'i ja Alison Mosshartiga. Tänaseks on nad välja andnud seitse stuudioalbumit, mis kõik on jõudnud Ühendkuningriigis 20 parima hulka ning müünud maailmas umbes 13 miljonit koopiat.

Peale vaheaega naasis Placebo 17.septembril 2021 uue singliga "Beautiful James". Järgmine uus lugu "Surrounded By Spies" koos videoga tehti avalikuks 9.novembril. Mõlemad on pärit tulevaselt albumilt "Never Let Me Go".

http://www.allstarz.ee/vaata_artiste/364.html