12. mail 2022 esineb Inglismaalt pärit elektrooniline duo Jungle Noblessneri ValukojasUudise lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 29.11.2021 - 15:46

2013. aastal Inglismaal alustanud kaheliikmeline disko-funk kollektiiv Jungle on tänaseks kasvanud seitsme liikmeliseks live bändiks ning saavutanud ülemaailmse edu, voogedastus kanalitel on rohkem kui miljardi kuulamise.

Nende lühikese, kuid särava karjääri jooksul on Jungle’l õnnestunud välja müüa Alexandra Palee Londonis ning Hollywoodi Palladium Los Angeleses. Samuti on bänd esinenud mitmetel maailma suurimatel festivalidel nagu Coachella, Bonnaroo ja Lollapalooza.

Järgmise aasta suvel, vahetult pärast Tallinna kontserti, soojendavad nad Inglismaal superstaar Billie Eilish’t.

Selle aasta augustis andis Jungle välja järjekorras kolmanda kauamängiva Loving in Stereo, mille kriitikud väga soojalt vastu võtsid. Plaati on kirjeldatud kui “muusikamaastikku värskendavat albumit, mis on peensusteni viimistletud ning on seetõttu osutunud siiani nende parimaks tööks.” Loving In Stereo on disko küllane, jättes ruumi improvisatsioonile ja tantsulisele vabadusele. Albumil saavad kokku erinevad temaatikad, sealhulgas lootus, uued algused, noor armastus ja võitlused iseendaga.

Kirjeldades enda muusikat, ütlevad bändikaaslased: “Lugusid kirjutades, tunneme lootusrikkust ning kui luua midagi, mis teeb ka ümbritsevaid inimesi õnnelikuks, siis see ongi kõige parem tunne.” Uue albumi raames tegi bänd esmakordselt koostööd mitmete teiste artistidega: Tamil-Swiss Priya Ragu-ga ja USA-st pärit räppar Bas.

Bänd esineb 2022 Euroopa turnee raames kõikides Balti riikides, sealhulgas ka Tallinnas 12. mail.

Piletite eelmüük algab 1.detsembril kell 12. Avalik müük algab 03.12.2021 kell 10:00.