22.märtsil 2022 astub Saku Suurhalli Blackboxi lavale Briti elektroonilise muusika duo DisclosureUudise lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 15.12.2021 - 16:59

22. märtsil 2022 muutub Saku Suurhalli Blackbox tõeliseks peosaaliks, kui lavale astub Briti elektroonilise muusika duo Disclosure. Esimest korda Baltikumis live-set’iga esinev duo müüs oma 2022. aasta Londoni kontserdid välja vähem kui ööpäevaga.

Seitsme Grammy nominatsiooniga vendadest produtsendipaar andis 2020. aasta augustis välja oma kolmanda stuudioalbumi „Energy“, mis pälvis koheselt ka suure ülemaailmse tunnustuse. Albumil löövad kaasa tõelised rahvusvahelised tipptegijad nagu Kelis looga „Watch Your Step“, Aminé ja slowthai Grammy nominatsiooniga loos „My High“ ning Kehlani & Syd R&B hõngulises swäggeris „Birthday“. See on loetelu, mis demonstreerib suurepäraselt noorte muusikute mitmekülgsust ja uudsust.

Arusaadavalt ei olnud ka duol võimalik pandeemias kontserte anda. Seisak purustati aga eelmisel nädalal Readling & Leeds festivalil, mil fännidel oli esimest korda võimalik uut albumit lives kuulata. London, Pariis, Poola, Venemaa, Eesti jpt - Disclosure on teel!

Eestis esines Disclosure 2011. aastal ööklubis Balou DJ-set'iga, samuti astusid nad 2019. aastal DJ-kavaga üles Positivus festivalil.

Kontserdi piletid on müügil Piletilevis.