Pop-soulidiiva Imany esineb 28. novembril Alexela KontserdimajasUudise lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 18.04.2022 - 08:56

28. novembril astub Alexela Kontserdimajas üles superhiti "Don't Be So Shy" autor Imany. Prantsuse pop-soul diiva astub seekord Eestis üles kavaga "Voodoo Cello", tuues lavale suurejoonilise kontsertlavastuse milles löövad peale Imany kaasa ka 8 tšellot. Piiratud arv pileteid tulevad müügile 19. aprillil kell 10.00 Piletilevi müügipunktides üle Eesti.

"Voodoo Cello" on kontsertetendus, mis toob ühele lavale kokku 8 tšellot ning vokaali, esitades ikoonilisi popmuusika hitte. Kaheksa tšellot pakuvad palju võimalusi madalate ja kõrgete nootide vahel ja muusika võib kõlada justkui kummitaks. Imany „nõiub" seda põnevat helikõla esitades suurepäraseid tuntud poplaulule nagu voodoo. Seepärast ongi kontserdi nimi "Voodoo Cello".

Show lavastaja ja kõikide lugude arranžeerija on Imany. Artist toob Tallinnasse kaasa oma originaalse suurejoonelise valgusshow, millist ta ei ole oma varasematel tuuridel kasutanud.

Kontsertetendus "Voodoo Cello" nägi ilmavalgust kahe tuuri vahel Selle eesmärgiks oli soov seada end ohtu, põgeneda oma minevikutingimuste eest. Pärast kümnendit ja sadu esinemisi üle terve maailma klassikalises popbändis tundis Imany soovi väljendada end teisiti, teiste inimeste sõnadega. Bob Marley, Ed Sheerani, Hozieri, Radioheadi ja paljude kaasaegsete artistide loominguga õnnestub tal see suurepäraselt.

Imany sündis Prantsusmaal Marseille lähedal. Laulmise juurde jõudis ta 2008. aastal esinedes tollal väikestel Pariisi lavadel. Suur läbimurre saabus 2016. aastal singliga "Don't Be So Shy", mis kihutas raadiote edetabelites kiiresti kõrgeimale positsioonile.

Piiratud koguses pileted Imany kontserdile hinnaga alates 38 EUR tulevad müügile müügile Piletilevi müügipunktides üle Eesti teisipäeval 19. aprillil kell 10.00. Kontsert on vanusepiiranguta.

Sündmust korraldab ELC Promotion OÜ