29. ja 30. juulil toimuv Võsu Rannafestival tähistab kümnendat sünnipäevaUudise lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 09.05.2022 - 14:38

Tänavu 29. ja 30. juulil toimuv Võsu Rannafestival on jõudnud märgilise verstapostini – märkamatult on kätte jõudnud esimese suurema sünnipäeva tähistamine. Viimasel juuli nädalavahetusel astuvad Võsul teiste hulgas üles 5miinust, Terminaator, 2 Quick Start, Shanon ja paljud teised. Piletid festivalile on juba müügil.

Juubelifestivali esimeste artistidena kuulutas festival välja: 5miinust, Terminaator, 2 Quick Start, Tanel Padar, Shanon, Põhja-Tallinn, Traffic, Reket, Clicherik & Mäx, Pluuto ning AG. Kuid see pole kaugeltki veel kõik ning lisa on üsna pea oodata.

Festivali peakorraldajad Kristiina Isand-Savinski ja Romeo Savinski on juubelist rääkides tagasihoidlikud. „Oleme algusest peale soovinud inimestele pakkuda mõnusat äraolemist Võsul ja nii see kümnes aasta ongi märkamatult kätte jõudnud,” lausus Romeo Savinski. „Programmiliselt ega ka korralduslikult tänavu suuri muudatusi tulemas ei ole, jätkame kõrgel tasemel festivalielamuse pakkumisega ning inimesed võivad rahus tulla neile harjumuspärasele Võsu festivalile. Parim kink festivalile ongi iga inimese kohalolu.”

Võsu Rannafestival on kümne aastaga kasvanud üheks oluliseks suviseks sündmuseks ning tänasel päeval on tegemist ka suurima rannafestivaliga Eestis. Läbi aastate on festivalilt läbi käinud pea kõik Eesti suurimad staarid ning laiast maailmast Rudimetal DJ, Burak Yeter, Inna, Alexandra Stan, Haddaway, Captain Jack, DJ Bobo, Sigma, Mr Belt & Wezol.

Festivalipiletid on müügil Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Ticketeris.

Sündmust korraldab Sky Management OÜ

https://www.facebook.com/vosurannafestival