7 populaarseimat muusikateemalist online slotimängu

7 populaarseimat muusikateemalist online slotimängu

Postituse lisaja:
Magnus - magnus@allstarz.ee 13.06.2023 - 00:00

Muusika teeb tuju rõõmsaks ja meele heaks, pannes jala tatsuma ja puusad nõksuma. Kaunite meloodiatega slotikate rullid pöörlevad meeleldi muusika saatel. Kui sa armastad muusikat, mängida pilli või lihtsalt oma lemmikartistidega koos laulda, siis on musikaalsed mänguautomaadid just sulle.

Enim silmapaistvad on olnud slotimängud, mille keskmes on mõni muusikabänd. Väärtust neile lisab juba see, et graafiline disain ja eriomadused on hoopis keerukamad ja suurejoonelisemad ning see tõmbab tähelepanu. Bändide teemalised keerutused hiilgavad mitmesuguste boonusomadustega, millel on mingi seos bändi temaatikaga üldiselt. Muusikaliste omadustehga slotimänge pakuvad ka Eestis tegutsevad kasiinod nagu näiteks Vavada.

1. Esqueleto Explosivo
Mängu stsenaarium leiab aset Mehhiko surnute päeva festivali ajal ning peaosas on skeletibänd, mille liikmete nimedes leidub koljude nimetusi (Boners, Mortis jne). Koljude read on tegelikult 17 võiduliiniga rullikud. Iga kord, kui tabad võidukombinatsiooni, laulab bänd laulu. Lisaks on mängus igasugu funktsioone ja sümboleid. Head fiestat!

2. Karaoke Party
Mängu temaatika on karaokebaar, kus väärtuslikumad sümbolid on laulvad sõpruskonnad ja julged solistid. 3 kindla sümbolli tabamine annab tasuta spinnide boonuse, kus võidud kolmekordistatakse. Laulge kaasa!

3. DJ Wild
Neoonvärvides mänguautomaati armastavad kindlasti kõik muusikasõbrad, kellele meeldib disko ja ööelu. Elektromuusika paneb puusa nõksuma ja vere keema, kui valid ühe neljast panustamisviisist: hüppaja, optimeerija, nivoo ja võimendus. Igaüks neist teeb eri toimingu, kui keerutad. Sümbolid on DJ töövahendid nagu kõrvaklapid, helimiksi laud jne. Pidu, pidu!

4. Megadeth
See on 5 rulliku ja 40 võidureaga mäng, mille teemaks on kuulus metal bänd. Saad mängida bändi esimehega. Selleks on vaja hardcore’i, kes esineb Sticky Wild sümboli kujul oma bändikaaslastega koos muusikainstrumentidega. Boonusvoor on vangide valimise voor. Naised kergitavad auhinda, mehed viivad alla. Pane oma metalit!

5. Motorhead
Lahkunud Lemmy Kilmisteri rokkbänd Motörhead elab edasi. Just sellenimeline mäng ongi loodud selle mälestuseks ning mängijad saavad hevinäppu visata oma lemmiklugusid. Mängus on eriliselt palju võiduliine - tervelt 76 liini 5 rullikul. Roki kaasa koos legendaarse rokipeeruga!

6. Jimi Hendrix
See on muusikateemaline mäng koos funky kunstivooluga, millel on šnitti 60ndatest. Just siis olid Hendrixi muusika hiilgeajad. Mängijad saavad keerutada käsitsitehtud joonistustega rulli ning kuulata esitaja parimaid lugusid. Hendrix on ka ise üks mängu sümbolitest, milles on metsikut stiili ja tasuta spinne. Oled ehk isegi näinud? Uuri järele!

7. Guns N’Roses
See slotimäng viib sind tuuritama koos ühe kuulsaima rokkbändiga. Mängus on 5 rullikut ja 20 võiduliini. Slotikas ise anti välja bändi 30. aasta juubeli puhul. Üks parimaid omadusi on mängul see, et saad valida laulude esitusloendi, mida saad kuulata kontserdilava taustal, ning lisaks on palju erifunktsioone.

Kokkuvõte
Muusikateemalised slotimängud on köitnud vaatajate meeli alati ning need, kes armastavad muusikat kuulata, fännavad kindlasti ka vastavateemalisi slotimänge. Neid on terve rida ning igale maitsele - kes armastab diskot, kes on rokkar ning kuulab vabal ajal heavy metalit.

Muusikateemalistel slotikatel on nii häid kui nõrgemaid pooli. Hea omadus on selliste slotikate puhul kindlasti see, et need on hea meelelahutus ja mõnus lõõgastus, mis pakub vaheldust argielust ning toob lõbusate meloodiate maailma. Siinkohal polegi nii tähtis võitmine kui lõbu ja meelelahutus. Sa ei saa ilmselt tervet varandust nendest mängudest, kuid hea õnne korral võid midagi võita siiski. Boonusena võid nautida suurt hulka meelelahutust.

Nagu juba eelpool mainitud, ei pruugi olla muusikateemalised slotikad just kõige suuremate võiduvõimalustega. Muidugi on küll palju boonusfunktsioone, kuid võidud nendest ei ole suurimad ning enamasti võidetakse pigem harva kui sageli.