Scarlet

23.oktoobril esitles Scarlet avalikkusele uue singli “Sulle lubasin” muusikavideot, mis võeti üles Rapla lähedal lambafarmis. Vaatajate silmarõõmuks lööb projektis kaasa ka instagrammer Anette Mäelt.
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 26.12.2002 - 09:59
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 27.10.2019 - 17:31
Eesti artist, Ansambel, Rock

Ansambel Scarlet on meloodilist eesti keelset pop-rocki tootev punt Tallinnast, kelle visiooniks on lisada eesti helikunsti maastikule seksikaid noote, haaravaid rütme ja teravaid elamusi. Bändi asutasid 2015. aasta aprillis kitarristid Jüri Preobraženski ja Martin Kivi. Bändi said veel Hannes Saard (vokaal), Ringo Lall (bass) ja Ergo Pajuvali (trummid). Nimi on inspireeritud ühest armsast naisnäitlejast, Scarlet Johannsonist.

9.detsembril 2015 avaldati esimene singel “Põgeneme”. “Lugu sündis enamjaolt Martin Kivi sulest, Jüri aitas lüürikat kohendada. Loo pealkiri ise juba ütleb üsna palju laulu kohta. “Põgeneme” on kirjutatud kõigile neile, kes aeg-ajalt tunnevad, et tahaks oma igapäevase rutiini ja halvad ilmad selja taha jätta ning põgeneda kuhugi ilusasse kohta koos oma kallimaga. Teisalt paneb see meid mõtlema, et suhteid ei tasu võtta iseenesest mõistetavalt ja nendest, kellest me hoolime, tasub kinni hoida. Seda illustreerib ka muusikavideo“, kirjeldasid poisid. Vaid loetud päevadega saadi Youtube-s 10 000 vaatamist kokku, järgnes suur positiivne vastukaja ning saadi palju motivatsiooni oma asja edasi ajada.

25.augustil 2016 tuli välja musavideo “Tagasi teed”, kus lööb kaasa tuntud näitleja Lauri Pedaja. Loo muusika ja sõnad on kirjutanud Hannes Saard. 22.septembril 2016 esineti ERR Terevisioonis lugudega “Tagasi teed” ja “Ainult Edasi”. Turundus kandis vilja ning Raadio Elmar, Mania, Tre ja RingFm kui ka Muusikakanal Seitse mängisid nüüd bändi lugusid igapäevaselt.

Scarlet singli “Mind põletad” muusikavideo esitlus oli 25.mail 2017 Butterfly Lounge’is . Lugu räägib eest põgenevast armastusest, keda oleme pikka aega taga ajanud, kuid tema ainult tuleb ja läheb. Sellel puhul tunduvad kõik meie pingutused ja väsimatud liigutused nii mõistmatud, et mõistatuseks need ka jäävad. Video produtseeris Hannes Saard ning stsenarist ja režissöör oli Ergo Pajuväli. Video on kuum, sest peanäitlejaks on blogija Paljas Porgand ehk Merilin Taimre.

26.märtsil 2018 jõudis Youtube videosingel "Home", mille valmistas Kevin Valkenklau. Pundi esimese ingliskeelse loo autorid on Martin Kivi ja Allan Triik.

Scarlet´i kitarrist ja suunamudija Martin Kivi lööb kaasa ka Kanal 2 uues saates “Suunamudijate meistriklass”.

23.oktoobril esitles Scarlet avalikkusele uue singli “Sulle lubasin” muusikavideot, mis võeti üles Rapla lähedal lambafarmis. Vaatajate silmarõõmuks lööb projektis kaasa ka instagrammer Anette Mäelt.

Faktid

Tänane koosseis:
Vokaal - Hannes Saard (sünd. 18. märts 1993)
Kitarr - Martin Kivi
Kitarr - Sander Nõmmistu (sünd. 12. oktoober 1988)
Bass - Kristjan Sootalu
Trummid - Henri-Hannes Sell (sünd. 13. aprill 1994)

Muud huvitavat

Seotud videod

Scarlet - Sulle lubasin
Scarlet - Sulle lubasin

Artist: Scarlet

Lugu: Sulle lubasin

Aasta: 2019

Scarlet - Home
Scarlet - Home

Artist: Scarlet

Lugu: Home

Aasta: 2018

Režissöör: Kevin Valkenklau

Scarlet - Mind Põletad
Scarlet - Mind Põletad

Artist: Scarlet

Lugu: Mind Põletad

Aasta: 2017

Režissöör: Ergo Pajuväli