Blink-182

Blink-182 17-looline album "One More Time" tuli välja 20.oktoobril.
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 06.06.2002 - 15:28
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 20.10.2023 - 05:07
Välismaine artist, Ansambel, Pop

Blink 182 on seni välja andnud juba viis albumit ning terve rea singleid, kontsertidega ollakse seotud aga põhiliselt 1997 aastast alates ning osaletakse iga-aastasel Warped Tour’il koos teiste samalaadset punkmuusikat tegevate bändidega. Muidu püsivad poisid San Diego linnas Californias ning neid on kolm (kui sa veel ei tea).

12. juunil, 2001 aastal ilmus ansambli Blink 182 seni juba viies album “Take Off Your Pants And Jacket”. Plaadil on kokku 16 tutikat lugu ning sellega koos ilmus ka raamat, mille autoriks on Anne Hoppus (ühe bändimehe õde). Selle albumi promomist alustati juba 18. mail, kui MTV näitas esmakordselt nende videot “The Rock Show“. Promomine jätkus, kui 27. märtsil 2002 ilmus nende teine singel „Stay Together For The Kids“.

Blink 182 plaanib 2003 aastal MCA Records abiga välja tulla veel ühe albumiga. Selle produtsendiks on märgitud Jerry Finn. BLINK-182 annab punkarite rõõmuks välja uue plaadi ja see tuleb Ameerikas juba 18.novembril 2003. Ansambli viies stuudioalbum alustab promot 08.oktoobril, mil ilmub esimese singlina "Feeling This".

16.veebruaril 2004 annab Blink 182 Euroopas teise singlina välja “I Miss You“. See on plaadi parimaid lugusid ning on ilus aeglasem ja mitte bändile eriti iseloomulik. Eriti kenad on laulusõnad ja fraas "Where are you and I'm so sorry - I cannot sleep I cannot dream tonight". Singlit saadab ka üpris kena video.

Blink-182 fännidel avaneb mai lõpus võimalus näha ansambli uut videot järgmiseks valitud singlile "Down", milles pollarid tungivad sisse kodupeole Los Angeleses ent tagaotsitaval kutil õnnestub nagu ikka põgeneda. Vahepeal näidatakse peol esinevat bändi ja selleks ongi Blink 182. Video direktreeris Mr. Scandalous. Tom DeLonge kirjeldab laulusõnu, mis joonistasid talle pähe pildi tüdrukust ja poisist kahekesi autos ning ümberringi sajab vihma. Pea meie kõigiga juhtunud situatsioon kus poiss muudkui lobiseb ja mõtleb suudlemisest ent tegudeni ei jõua. Singel ilmub 14.juulil 2004 ning maiuseks on lisatud eelmise menuka hiti “I Miss You“ uus miks.

06.detsembril 2004 tuleb singlina algul välja uus lugu "Always", millel lisaks nimiloole veel Live In Minneapolis variandid lugudest I Miss You ning The Rock Show. Kõik see tähistab fännidele “Blink 182 Tour Edition - CD + DVD“ müügile jõudmist detsembris 2004. CD-l kuuleb 15-loolist kontserti ning dvd pakub kõike vajalikku stuffi põhiliselt videomaterjali näol.

2005 veebruaris teatas bänd, et läheb puhkusele ja keegi ei tea veel kaua see kesta võib - äkki igaviku... Siiski antakse 01.novembril välja 16-looline album "Greatest Hits", millel lood alates aastast 1995. Plaadil on ka seni avaldamata lugu "Another Girl Another Planet".

24.detsembril 2005 sündis trummaril ja tema naisel Shanna'l teine laps, kes sai nimeks Alabama Luella. Varem oli neil 2-aastane poeg Landon.

Travis Barker ja Mark Hoppus on seniks loonud uue pundi nimega Plus-44 ja nende debüütalbumit ‘Little Death’ on oodata oktoobris 2006. Esimene singel "When Your Heart Stops Beating" ilmub 14.novembril 2006. Barker esineb lisaks veel koos bändiga The Transplants.

Tom Delonge sai valmis aga uue bändiga Angels & Airwaves, ning ka 2 videot on juba uue bändiga tehtud: Adventure ja It Hurts. Tom DeLonge teatas oma uue bändi Angels & Airwaves kosseisu ja kontserdi toimumise Torontos. Kitarristiks on David Kennedy, kellega koos tehti varem bändi Box Car Racer, basskitarril mängib endise ansambli Distillers liige Ryan Sinn ning trummidel astub üles endine the Offspring liige Atom Willard. 2005 aasta keskel asuti juba salvestama heliplaati "We Don't Need To Whisper" ning esimene singel on "Do It For Me Now".

26. detsembril 2006 alustas MTV Eesti sarja "Perekond Barkeri tegemised" näitamisega. Travis Barker on ansamblist Blink-182 tuntud trummar. Shanna on tema naine. Nad on abielus. Neil on lapsed Landon ja Alabama Luella. Lisaks veel MTV kaameramees nende igapäevaseid askeldusi filmimas.

Juunis 2008 anti välja dvd-dokumentaal Angels & Airwaves - Start The Machine.

Travis Barker, kes on tuntud kui Blink-182 trummar ja kellel on ka oma teleshow, ilmutas 22. veebruaril oma esimese sooloplaadi. Sellel lööb kaasa ridamisi muusikamaailma supertähti nagu Slash, Corey Taylor, Tom Morello ja Chester Bennington. Uue plaadi nimeks on “Give The Drummer Some” ja selle on tootnud The Neptunes, DJ Khalil ja Barker ise. Plaadil on muusikat seinast seina. “Ma armastan muusikat,” tõdeb Barker. “Mida rohkem suudan muusika lähedal olla, seda parem. Albumil saab kuulda kõike alates pungist lõpetades hiphopiga, on ka electrot ja koos Corey Tayloriga teen ka ühe metalliloo. Plaadi tegemine on olnud eriti lõbus ja väga huvipakkuv.”

Blink-182 järgmine album "Neighborhoods" ilmus 26.septembril 2011. Tavaversioonis on plaadil 10 lugu ning deluxe edition sisaldab 13 lugu. Esimene singel "Up all Night" avaldati 15.juulil 2011 bändi kodulehel koos looga "Heart's All Gone". Teiseks singliks oli "After Midnight".

2011 novembri keskel tuli Angels & Airwaves album "Love Part II".

23.oktoobril 2012 teatas Blink-182, et nad on Interscope Recordsi alt vabad.

18.detsembril 2012 andis Blink-182 välja "Dogs Eating Dogs" EP, millelt esimese näitena presenteeriti lugu "Boxing Day". Teine avaldatud lugu oli "Pretty Little Girl" koos ameerika räppariga Yelawolf.

Mark Hoppus lööb kaasa McBusted 1.detsembril 2014 ilmuva albumi loos "Hate Your Guts".

Tom Delonge bänd Angels & Airwaves avaldas 9.detsembril 2014 albumi "The Dream Walker". Singliks oli "The Wolfpack", mille video tuli VEVOs üles 12.novembril.

26.jaanauril 2015 andis bänd teada, et Tom DeLonge on neist lahku löönud. Tom DeLonge avaldas 20.aprillil 2015 kaheksa looga sooloalbumi "To The Stars Demos, Odds and Ends".

18.märtsil 2015 esines ansambel esmakordselt ilma vana liikme Tomita. Lauljaks oli Matt Skiba bändist Alkaline Trio.

24.juulil 2015 avaldas Travis Barker digisingli “100” (featuring Kid Ink, Ty Dolla $Ign, Iamsu!, & Tyga).

Matt Skiba osales USA alternatiivrokkaritest supergrupi Teenage Time Killers 20-loolisel albumil "Greatest Hits Vol. 1", mis ilmus 31.juulil 2015.

Tom Delonge ja Ilan Rubin bänd Angels and Airwaves andis 4.septembril välja EP "...Of Nightmares", mille singliks on "Into the Night".

Blink-182 asus 2015 aasta lõpus stuudiosse koos produtsendiga John Feldmann ning märtsis said plaadi 16 lugu valmis. 20.juunil tuldi välja loo “Bored to Death” muusikavideoga.

Album “California” ilmus 1.juulil 2016 ning sellest sai bändile Suurbritannias esmakordselt #1 plaat. 21.juulil alustati USA-s plaadiesitluse tuuriga.

19.mail 2017 tuli välja “California” albumi deluxe versioon, millel originaalile lisandunud teisel plaadil kõlab 11 uut lugu. Seni on avaldatud "Parking Lot", "Misery" ja “Wildfire”.

Mark Hoppus lõi kaasa bändi Goldfinger 21.07.2017 ilmuval albumil "The Knife".

6.juunil 2017 tuli Blink-182 välja muusikavideoga "Home Is Such a Lonely Place".

Blink-182 oli kaasatud edm produtsendi Steve Aoki 9.novembril 2018 ilmunud singlil "Why Are We So Broken".

14.veebruaril 2019 tuli välja Yungblud, Halsey & Travis Barker ühine lugu "11 Minutes".

Mark Hoppus ja Alex Gaskarth bändist All Time Low alustasid duona Simple Creatures ning andsid 24.jaanuaril 2019 välja loo "Drug". 21.veebruaril avaldati teine lugu "Strange Love". 29.märtsil tuldi lagedale 6-loolise EP-ga "Strange Love".

4.juulil 2019 tuli välja 03 Greedo ja Travis Barker EP "Meet The Drummers".

8.mail andis Blink-182 välja loo "Blame It on My Youth" ning 21.juunil loo "Generational Divide". Kolmas lugu “Happy Days” avaldati 1.juulil ning 26.juulil tuli neljandana "Darkside".

Travis Barker ja hip-hoppar nothing,nowhere annavad septembris välja "Bloodlust EP", millelt 7.augustil avaldati singel “Destruction”.

"I Really Wish I Hated You" oli viies singel, mis ilmus 6.septembril. 15-looline album "NINE" tuli välja 20.septembril.

11.oktoobril tuli välja James Arthur ja Travis Barker singel "You" ning blink-182 osales 30.oktoobril ilmunud Goody Grace singlil “Scumbag”.

Blink-182 oli kaasatud 6.detsembril ilmunud The Chainsmokers singlile "P.S. I Hope You're Happy". Samal päeval tuldi välja nn. anti-jõululooga "Not Another Christmas Song".

Travis Barker järgmine singel oli 13.detsembril avaldatud "Gimme Brain", kaaslasteks Lil Wayne & Rick Ross.

Travis Barker osales 28.veebruaril ilmunud The Hunna singlil "Cover You" ning 5.märtsil ilmunud Steve Aoki singlil "Halfway Dead", kus laulab Global Dan.

1.aprillil andsid Machine Gun Kelly & Travis Barker välja singli "Misery Business". 9.aprillil järgnes Travis Baker singel "Dogshit" feat. Jasiah & Nascar Aloe. 17.aprillil ilmus Machine Gun Kelly & Travis Barker singel "Sick And Tired" koos iann dior'iga.

Travis Barker jätkas aktiivselt ning järgmine koostöölugu oli 22.mail ilmunud "Taste The Rainbow", kaaslaseks UnoTheActivist ning 28.mail järgnes Travis Barker & Wiz Khalifa singel "Drums Drums Drums".

5.augustil andsid Machine Gun Kelly ja Travis Barker välja singli "concert for aliens". 7.augustil ilmus blink-182 uus singel "Quarantine".

Mark Hoppus lõi kaasa 4.septembril ilmunud ansambli McFly singlil "Growing Up".

23.oktoobril tuli välja Amy Shark ja Travis Barker singel "C'MON".

2.detsembril 2020 andsid Yungblud, Machine Gun Kelly & Travis Barker välja singli "acting like that".

Travis Baker ja ansambel Escape The Fate avaldasid 7.jaanuaril loo "Not My Problem".

Travis Baker aitas luua 19.veebruaril ilmunud Trippie Redd 40-loolise albumi "Neon Shark vs Pegasus".

27.aprillil avaldasid Willow Smith ja Travis Barker singli "t r a n s p a r e n t s o u l".

7.mail andis Bebe Rexha koos Travis Barkeriga välja loo "Break My Heart Myself" muusikavideo. Lisaks osales Travis Baker samal päeval ilmunud Kenny Hoppla singlil ja muusikavideos "Hollywood Sucks".

Travis Baker osales 30.juulil avaldatud Sean Kingston loos "Love Is Wonderful".

Travis Baker produtseeris Machine Gun Kelly uue albumi "Born With Horns", millelt 12.augustil ilmus singel "papercuts" koos videoga.

29.oktoobril andsid grandson, Kesha & Travis Barker välja ühise singli "Drop Dead".

Machine Gun Kelly ja Travis Baker osalesid 18.jaanuaril 2022 ilmunud iann dior singlil "Yhought It Was".

Mark Hoppus osales 25.veebruaril ilmunud Avril Lavigne albumil loos "All I Wanted".

25.märtsil ilmus 24kGoldn ja Travis Barker ühislugu "In My Head".

Live Nation andis teada, et Blink-182 taasühines algkoosseisus üle 10-ne aasta ning 11.märtsil 2023 algab Ladina-Ameerikast kontserttuur. 14.oktoobril 2022 ilmus Mark, Tom ja Travis taasühinemise singel "Edging".

Travis Barker osales 10.märtsil 2023 ilmunud Pardyalone singlil "Alone".

Travis Barker ja Avril Lavigne lõid kaasa 28.aprillil ilmunud Illenium albumil loos "Eyes Wide Shut".

21.septembril tuli välja Blink-182 uus lugu "One More Time". Muusikavideo lavastas Carlos Lopez Estrada. Teine singel "Dance With Me" koos The Malloys lavastatud videoga avaldati 5.oktoobril. Blink-182 avaldas 13.oktoobril singli "FELL IN LOVE".

Blink-182 17-looline album "One More Time" tuli välja 20.oktoobril.

Faktid

Nimi: Markus Allen Hoppus
Bändis: Laulja ja basskitarrist
Sündis: 15. märts, 1972
Perekonnaseis: Abielus, naine Skye Everly
Muud värki: Kui ta just alasti ringi ei jookse, kannab Puma kingi, Hurley riideid ja Black Flys päikeseprille

Nimi: Travis Landon Barker
Bändis: Trummar
Sündis: 14. november, 1975
Perekonnaseis: Abielus, naine Shanna Moakler
Lapsed: Landon ja Alabama Luella
Kogub: Vanu tsikleid ja ta auto on Drives 66 Coupe de Ville Cadillac
Muud värki: Kannab samuti Puma kingi

Nimi: Thomas DeLonge
Bändis: Laulja ja kitarrist
Sündis: 13. detsember, 1975
Perekonnaseis: Abielus, naine Jennifer Jenkins
Muud värki: Kannab Hurley riideid, Arnette päikeseprille ja Converse kingi

Nimi: Matthew Thomas Skiba
Bändis: Laulja
Sündis: 24. veebruar, 1976
Perekonnaseis: lahutatud
Muud värki: on taimetoitlane ja mediteerib

Muud huvitavat