Girls Aloud

7.juunil ilmus Girls Aloud seitsme looga EP "Untouchable" ning 14.juunil järgnes kaheksa looga EP "Something New".
Jutu autor ja esmane lisaja:
Kaarel - kaarel_a@yahoo.com 09.06.2003 - 19:44
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 14.06.2024 - 06:47
Välismaine artist, Ansambel, Pop

Ansambel Girls Aloud koosneb viiest tüdrukust, kes valiti välja järjekordse konkursi Popstars raames ning algas kõik 2002 aasta augustikuus. Kümne tuhande pretendendi seast valiti üheteistkümne päeva jooksul välja esmalt 120 õnnelikku, kes pääsesid järgmisse vooru ning õpetati proffide lauljate ja tantsijate poolt välja. Edasi sõeluti välja 20 paremat ning ülejäänud jäid publiku ossa. Lõpuks valiti välja viieliikmeline poistebänd One True Voice ja viieliikmeline tüdrukutebänd Girls Aloud. Nimetaksin siin ka kolm peamist ˛ürii liiget: Pete Waterman, Geri Halliwell ja Louis Walsh. Lõppvoorus, mis toimus alles 30.novembril, pääsesid bändi Cheryl, Sarah, Kimberley, Nadine ja Nicola.

Tüdrukuid peetakse legendaarsete vürtsitüdrukute mantlipärijaiks, sest juba neli aastat pole Inglismaal ükski girlbänd edukas suutnud olla. Juba nende esimene kena ja rütmikas singel “Sound Of The Undeground” tõusis 2002 aasta UK jõuluedetabelis #1 kohale ning on tänaseks jõudnud populaarsust võita üle 40 riigi edetabelites. Singliplaat anti UK-s välja 16.detsembril Polydori poolt ning lisaks singli nimiloole võib siit leida veel remiksi ning teise loo “Stay Another Day“.

Teine singel ilmus 12.mail 2003 ja selleks oli "No Good Advice". Kuigi lugu oli eelmisest veelgi parem ja rütmikam, jäi saavutuseks singlitabeli teine koht. Kaks nädalat hiljem vallutas edetabeli teise koha ka ansambli album nimega "Sound Of The Underground", mis ilmus UK-s 26.mail 2003. Selle muusikat võib kirjeldada varasemate kuulsustega võrreldes kui segu Blondie, Spice Girls ja Bangles muusikast ent just selline rokielementidega popp läks jube hästi kuulajatele peale. Kui siia lisada veel väljapakutav seksikus ja väljakutsuv hoiak, pole kuulsusepuudust karta. Plaadi algusest leiamegi kohe kaks kõva eelnenud hitti ning aeglasema rütmiga lugudest tuleks esile tõsta viiendat lugu "Life Got Cold", mis esituselt on pea täiuslik ja ilus ning meloodialt vahest plaadi parimgi ning kuuldavasti saab see olema ka kolmas singel. Ansambli plaat on müügil ka Eestis alates 09.juunist ning osta saad selle meie lehe plaadipoest.

Girls Aloud neljas singel kannab nime "Jump (For My Love)" ja see ilmub UK-s 17.novembril 2003. Lugu on cover ansambli Pointer Sister's samanimelisest loost ning intervjuus Disney Channel'ile on tüdrukud maininud lugu ka seoses filmiga "Love Actually". Arvatavasti esitab ansambel seda vaid Euroopa-osas, sest Ameerika turule on sama loo lindistanud lausa kolm lauljat: Kelly Clarkson, Brandy ning Monica.

2004 aasta. Girls Aloud oli õige pea tagasi juba uue singliga ning 28.juunil 2004 tuli välja vapustav lugu “The Show“, mille videos kehastusid tüdrukud ilusalongi töötajateks ning nalja sai seal kõvasti. Singel jõudis UK #2 hitiks. Tugevat elektropopi tõotas ka järgmisena ilmuv singel "Love Machine", mis väljus poodidesse 13.septembril.

15.novembril 2004 ilmus singlina kunagine bändi The Pretenders'i smash hitt "I'll Stand By You" ning 29.novembril oli Girls Aloud teise LP "What Will The Neighbours Say?" algusmüügi kuupäev. Heategevaks otstarbeks Children in Need väljastatud singel "I'll Stand By You" juhtis UK edetabelit mitu nädalat järjest ja see oli noortele juba teine #1 singel nende bändi ajaloos.

21.veebruaril 2005 andsid tüdrukud välja juba neljanda singli uuelt plaadilt ning see oli võimukas "Wake Me Up", mida saadab tsikiligirlide video. Maxi-singlile endale oligi lisatud boonusena Motorbike Game.

07.novembril 2005 tuleb UK-s müügile tüdrukute dvd "What Will the Neighbours Say? Live In Concert", mis filmitud suvetuuril. Kõlavad oodatud hittsinglid ning lisaks coverversioon bändi Wheatus karmist loost "Teenage Dirtbag", lisaks on dvd-l veel mäng ning extra stuff.

12.juulil esitlesid tüdrukud singlit "Long Hot Summer" ja poodidesse jõudis see 22.augustil 2005. Edasi järgneb singlina 14.novembril "Biology" ning 05.detsembril 2005 ilmub uus album "Chemistry". Jõulusingliks oli "See The Day", mille kaanepildil olid lamavad ilusates kleitides tüdrukud moodustanud jõulutähe.

13.märtsil 2006 tuli järgmine singel 'Whole Lotta History'.

Ansambel andis 03.juunil kontserdi kuulsal Londoni Wembley Arenal ning sellega lõppes Chemistry tuur. Peale kontserti teatas SARAH HARDING, et ta läheb bändist ära ja alustab soololauljana ning kavatseb teha hoopis ägedamat muusikat kui Girls Aloud.

15.juulil 2006 abiellus Cheryl Tweedy jalgapalluriga Ashley Cole.

25.oktoobril 2006 tuli UK-s uus singel 'Something Kinda Oooh' ja novembris järgneb LP "The Sound Of Girls Aloud". Parimaid tüdrukute hitte sisaldava plaadiga on kaasas lisaks remiks-album, millel uued kaverid nagu Kaiser Chiefs 'I Predict A Riot', Blondie 'Hanging On The Telephone' ja Chris Isaac 'Wicked Game'. Girls Aloud panustab jõulude #1 kohale aga järgmise singliga, milleks on Tiffany 80-ndate kaverhitt 'I Think We're Alone Now'. Viimane mainitu saab olema ka järgmine singel.

16.märtsil 2007 anti UK-s hetegevuskampaania Comic Relief sarjas välja produtsendi Dallas Austin poolt singlina kaverversioon bändi Aerosmith hitist 'Walk This Way'. Esitajateks nii Girls Aloud kui Sugababes. Singel müüs end edetabel #1-eks.

Girls Aloud oli valmis neljandaks stuudioalbumiks ning juulis 2007 promoti raadiotele esimese singlina tempokat "Sexy! No No No". Singlina ilmus see UK-s 03.septembril 2007 ning teise uue loona kõlas singlil "Dog Without A Bone". Bändi neljas album kannab nime "Tangled Up" ning ilmus UK-s 19.novembril 2007. Uue albumi peal ei ole mitte ühtki kaverit mõnest teisest loost vaid enda muusika. Plaadi produtsentide tiimiks on Brian Higgins and Xenomania ning selle annab välja Fascination Records. Albumi teiseks singliks oli "Call the Shots", mille video võeti üles Malibul, Californias, autoriks Sean de Sparengo ning kolmas singel tuleb "Control of the Knife".

12.11.2007 tuli välja veel DVD "Girls Aloud Style", millel ülipalju meediat, sealhulgas kõik seni ilmunud tüdrukute videod.

Kolmas singel "Can't Speak French" albumilt "Tangled Up" tuli UK-s müügile 17.märtsil 2008 ning selle video oli seni tüdrukute kõige kallim ja viis vaataja Prantsusmaale Marie Antoinette aega. Singlil kõlas lisaks prantsuskeelne variant ja lisalugu "Hoxton Heroes".

Tüdrukute 12-looline viies album "Out of Control" saabus müügile 03.novembril 2008 ja selle esimeseks singliks oli 20.oktoobril 2008 UK-s ilmunud ja hoobilt #1 hitiks tõusnud "The Promise". Selle looga võitsid tüdrukud veebruaris 2009 ka parima singli auhinna Brit Awardsilt.

Teiseks singliks valiti "The Loving Kind", mille produtsentideks on Xenomania ja ansambel Pet Shop Boys. Singel ilmus 12.01.2009 ning b-pooleks on uus lugu "Japan". Samuti meisterdasid DJ-d Jewels & Stone vana kooli megamiksi Stars On 45 stiilis tüdrukute parimatest lugudest. Megamiksi video on üleval ametlikul kodulehel. Viimatine bändi järjekorras juba 21-ne singel oli "Untouchable", mille promomisega mindi veelgi julgemaks ja seksikamaks.

Cheryl Cole oli 2009 aasta UK talendishow "The X Factor" üheks neljast kohtunikust ning 7.septembril 2009 kõlas raadio-eetris esmakordselt tema soolosingel "Fight For This Love". Singel tõusis otsejoones Suurbritannia edetabelite tippu, saades aasta kõige kiiremini müüdud singliks kui seda müüdi esimese nädalaga peaaegu 300 000 koopiat. 23.oktoobril tuli UK-s tema album "3 Words", mille muusika on kirev ja kena. Peaprodutsendiks Will.I.Am. Plaadilt tuli teise singlina nimilugu ning kolmas singel oli "Parachute".

Järgmisena pöördus soolokarjäärile Nadine Coyle, kes enne 2009 jõule alustas LA-s oma plaadi salvestamist. Produtsendiks on Steve Booker, William Orbit, Toby Gad ja Desmond Child. Esimese singlina esitleti septembris 80-ndate hõngulist "Insatiable". 13-loolise plaadi annab Nadine välja oma plaadifirma Black Pen Records alt ning LP "Insatiable" ilmus UK-s 08.novembril 2010.

Cheryl Cole teise sooloplaadi produtsentideks on taas Will.I.Am, Taio Cruz ning Ellie Goulding. Siiski pidi Cheryl veidi aega maha võtma, põhjuseks reisilt Aafrikasse Tansaaniasse saadud malaaria-nakkus, mille üle võidu saavutamiseks tuli 24.oktoobril 2010 esimese singlina "Promise This". Album "Messy Little Raindrops" ilmus 01.novembril 2010 ja sellel on 11 lugu. Teine singel oli ballaadilik "The Flood", milles Cheryl näitas oma tujukamat ja rahulikumat poolt.

21.märtsil 2011 tõi firma Polydor turule singli "Everyone", mille esitajateks Cheryl Cole ja Dizzee Rascal.

2011.aastal presenteerib Sarah Harding reality show'd "Sky Living's Dating In The Dark". Kimberley Walsh mängib filmis "Horrid Henry: The Movie", mis esilinastub kinodes 29.juulil 2011.

Nadine Coyle andis 22.juunil 2011 välja tantsulise uue singli "Sweetesthigh".

Nicola Roberts esimene soolosingel "Beat Of My Drum" ilmus 05.juunil 2011. Selle b-pooleks oli "Disco, Blisters & A Comedown". Koos produtsentidega Dimitri Tikovoi, Diplo, Metronomy, Dragonette ja Invisible Men loodi 12 looga album "Cinderella's Eyes", mis ilmus 26.septembril 2011. Plaadile eelnes 18.septembril teine singel "Lucky Day". 02.jaanuaril 2012 ilmus Nicola singel "Yo-Yo".

Sarah Harding on viimane tüdrukutest, kes plaanib 2012 aastal sooloplaati. Seni on tema kolm lugu kõlanud "St Trinian's 2" soundtrackil - "Too Bad", "Make It Easy" ning "Boys Keep Swinging", lisaks on ta osalenud Roger Sanchez ja Far East Movement loos "2Gether".

Cheryl Cole kolmanda albumi "A Million Lights" esimene singel oli “Call My Name”, mis jõudis UK #1 singliks esimesel müüginädalal 17.juunil. Calvin Harrise produtseeritud singel kui 18.juunil ilmunud plaat tulid artistinime Cheryl all.

Cheryl Cole kolmanda albumi "A Million Lights" teiseks singliks on “Under The Sun”, mis ilmus UK-s 10.septembril. Kolmas singel on "Screw You" koos räppariga Wretch 32.

Girls Aloud salvesta mais 2012 uut materjali albumile. 2.oktoobril olid kõik viis tüdrukut ametis uue videomaterjali filmimisel ning 19.oktoobril tuli esitlusele singli “Something New” video. Lugu on ametlikuks kampaania Children In Need 2012 teemalooks ning selle produtsendiks Xenomania. Official Charts Company teatas 19.oktoobril, et bänd on nimetatud 21 sajandi suurimaks girlbändiks, sest nende singleid on alates 2002 aastast müüdud 4,3 miljonit.

Girls Aloud album "Ten" tuli UK-s 26.novembril 2012 ning lisaks suurtele hittidele kõlas sellel neli uut lugu - esimene singel “Something New”, teiseks singliks olev ilus ballaad “Beautiful 'Cause You Love Me” ning särtsakad electrolood “On The Metro” (autorid DJ Fresh, The Invisible Men ja Nicola Roberts) ja “Every Now and Then” (produtsendiks Xenomania).

24.detsembril 2012 esitles Cheryl fännidele jõulukingiks muusikavideot "Ghetto Baby". Loo autoriteks on Lana Del Rey, Roy Kerr ja Anu Pillai.

4.veebruaril 2013 avaldas Kimberley Walsh debüütalbumi "Centre Stage". Plaat sisaldab operetihitte ning duetis Ronan Keatingiga kuuleb "Falling Slowly" ja Louise Dearmaniga "I Still Believe". Muusikavideo valmis loole "One Day I'll Fly Away".

2. ja 3.märtsil 2013 Londonis antud "Ten: The Greatest Hits" tuuri kontserdid salvestati DVD jaoks.

20.märtsil 2013 andis Girls Aloud juubelituuri viimase kontserdi Liverpoolis ning peale lavalt minema kõndimist anti Twitteris teada, et ansambel on taas laiali läinud.

11.novembril 2013 ilmus kontsert-dvd "Girls Aloud: The Hits Tour 2013", millel kõlab 19 lugu.

10.veebruaril 2014 teatas Nadine Coyle, et on sünnitanud pisitütre, kelle isaks kaheksa aastat vanem Jason Bell. 21.aprillil esitles Nadine lapse pilte, kelle nimeks sai Anaíya.

30.juunil 2014 avaldasid ühise singli "The Road" Kimberley Walsh ja Alistair Griffin. Video tuli 21.mail.

7.juulil 2014 abiellus Cheryl Cole prantslasest restoraniomanikuga Jean-Bernard Fernandez-Versini ning tema kodanikunimeks sai Cheryl Fernandez-Versini.

Cheryl neljanda plaadi esimene singel "Crazy Stupid Love" koos räppariga Tinie Tempah ilmus 21.juulil ning oli UK #1 esimesel müüginädalal.

1.oktoobril 2014 tuli Cheryl välja tõsise popmusa singliga “I Don’t Care”, millest sai tema viies #1 singel. Neljas stuudioalbum “Only Human” ilmus 10.novembril 2014 ning sellel kuuleb 18 lugu.

Kimberley Walsh ja tema pikaaegne boyfriend Justin Scott kihlusid 15.novembril, et abielluda. Septembris 2014 sündis neil poeg Bobby.

22.märtsil tuli UK-s Cheryli singel “Only Human”. Ilusa ballaadi on kirjutanud Matt Schwartz, Jo Perry ja Cass Lowe. 4.veebruaril 2015 avaldati muusikavideo, mille autoriks Chris Sweeney.

Sarah Harding alustas lauljana soolokarjääri ning tema esimene singel "Threads" ilmus 7.augustil 2015. Loo aitasid tal kirjutada Julie Thompson ja Ben Cullum. Jon White lavastatud muusikavideot esitleti Vevo's 27.juulil.

Shane Filan 25.septembril 2015 ilmunud plaadil kõlab duett Shane Filan and Nadine Coyle – I Could Be.

Kimberley Walsh ja Justin Scott teine poeg Cole Jacob Scott sündis detsembris 2016. 22.märtsil 2017 sündis Cheryl Fernandez-Versini ja Liam Payne poeg.

Nadine Coyle teatas 25.juulil, et on sõlminud plaadilepingu Virgin EMI-ga. 8.septembril 2017 ilmus singel "Go To Work".

8.veebruaril ilmus Nadine Coyle uus singel "Girls On Fire" ning 23.märtsil 4-lloline "Nadine" EP.

26.oktoobril teatati, et Cheryl on sõlminud plaadilepingu dance labeliga 3Beat. Esimene singel "Love Made Me Do It" ilmus 9.novembril ning lugu aitasid kirjutada Nicola Roberts ning The Invisible Men. Järgmine Cheryl singel "Let You" ilmus 31.mail.

Nicola Roberts teatas EP salvestamisest, mis ilmub Access Recordsilt.

26.märtsil 2021 ilmus Sarah Harding singel "Wear It Like A Crown". Lugu oli salvestatud juba 10 aastat varem ning see teenis nüüd heategevuse huve.

Sarah Harding suri 5.septembril 2021 rinnavähki.

2023 aastal tähistas Girls Aloud esimese albumi 20. aastapäeva 16.juunil väljaantud boonusmaterjaliga plaadiga. 27.aprillil avaldati alternatiivne vokaalmiks esimesest singlist "Sound Of The Underground".

Nadine Coyle andis 20.juulil välja singli "If I Lay Here (Chasing Cars)". Tegemist on töötlusega bändi Snow Patrol menuhitist.

Girls Aloud avaldas 14.08.2023 "Life Gets Cold" digital EP, kus kõlab loo haruldane raadiovariant ning Stella Browne ja 29 Palms remiksid, lisaks b-pooled "Girls On Film" ning "Lights, Music, Camera, Action". Samas anti välja 4K video.

7.septembril avaldas bänd 9 looga digitaalse "Jump" EP, kus lisaks nimiloole "Flip & Fill", "Almighty" remiksid, bändi "Grease" kaver jm.

10.novembril 2023 avaldas Girls Aloud kaheksa looga EP "The Show" ning 1.detsembril viie looga EP "I'll Stand By You".

Taasühinenud nelik plaanib üle 11-s aasta välja tulla uue singliga, mille muusikavideo võeti üles North London stuudios. 2024 aasta mais-juunis toimub UK & Iirimaa kontsertuur.

7.detsembril 2023 avaldas Girls Aloud kuue looga EP "Christmas Hits".

1.jaanuaril 2024 tuli Girls Aloud lagedale 7-loolise EP-ga "Wake Me Up".

8.märtsil tuli välja Girls Aloud albumist "What Will The Neighbours Say?" deluxe variant 3CD kujul. Uudisena kõlas kaverdatud Chris Isaak hitt "Wicked Game".

15.märtsil ilmus Girls Aloud seitsme looga EP "Long Hot Summer".

22.märtsil avaldas Girls Aloud kuue looga EP "Biology" ning 29.märtsil ilmus viie looga EP "See The Day".

Girls Aloud jätkab väsimatult lühialbumite avaldamist. 5.aprillil tuli viielooline EP "Whole Lotta History". 12.aprillil tuli välja Girls Aloud üheksa looga EP "Something Kinda Oooh". 19.aprillil ilmus Girls Aloud kaheksalooline EP "I Think We're Alone Now".

26.aprillil ilmus Girls Aloud & Sugababes kahelooline EP "Walk This Way". 3.mail avaldas Girls Aloud kuue looga EP "Sexy! No No No..." ning 10.mail ilmus Girls Aloud kuue looga EP "Call The Shots".

17.mail ilmus Girls Aloud kuuelooline EP "Can't Speak French" ning 27-looline album "The Whole Damn Show Megamix". 24.mail tuli välja kümne looga "The Promise" EP. 31.mail ilmus Girls Aloud üheksa looga "The Loving Kind" EP.

7.juunil ilmus Girls Aloud seitsme looga EP "Untouchable" ning 14.juunil järgnes kaheksa looga EP "Something New".

Faktid

Nimi: Kimberley Jane Walsh
Hüüdnimi: Kimmi
Sünniaeg / koht: 20.november, 1981 / Bradford, UK
Tähtkuju: Skorpion
Õed / vennad: 2 õde ja 1 vend
Eelmised töökohad: Ettekandja, näitlemise õpetaja, koristaja.
Laulab alates: Rääkima õppimisest
Halvim toit: Pirukad
Meeldib: Shoppamas käia ja väljas süüa
Ei meeldi: Võimlas käia
Halb komme: Liiga palju laulda
Hobid: Näitlemine ja näitlemise õpetamine koos õega
Piinlikuim olukord: Koolisööklas toolilt kukkumine
Muljetavaldanuim isik: Kylie
1. ostetud album: Kim Appleby
1. kontsert: Eternal
Enda kirjeldus: Aus, sõbralik ja hoolitsev
Lemmik...
Film: Pretty Women
Näitlejad: Denzel Washington ja Nicole Kidman
Koht: Troopiline rand
Laul: Montell Jordan - Get It On
Reisisihtpunkt: Lõuna-Prantsusmaa
Restoran: La Rue
Toit: Tai toit

Nimi: Cheryl Tweedy (vahepeal oli Cole ja Fernandez-Versini)
Sünniaeg / koht: 30.juuni, 1983 / Newcastle, UK
Tähtkuju: Vähk
Õed / vennad: 3 venda ja 1 õde
Boyfriend Tre Holloway
Eelmised töökohad: Ettekandja
Laulab alates: 12-aastaselt
Halvim toit: Pähklivõie või oliivid
Meeldib: Riided ja make-up
Ei meeldi: Rõvedad inimesed
Halb komme: Vee vanni jätmine
Hobid: Tantsimine
Piinlikuim olukord: Kui ta pea jäi rongi ukse vahele
Muljetavaldanuim isik: Tom Jones
1. ostetud album: Rick Ashley (Never Gonna Give You Up)
1. kontsert: Steps
Enda kirjeldus: Naljakas, hoolitsev ja emotsionaalne
Lemmik...
Film: Ghost
Näitlejad: George Clooney ja Jennifer Lopez
Raamat: The Twits
Koht: Elava tule lähedal
Reisisihtpunkt: Kariibi mere saared
Toit: Hiina toit

Nimi: Nadine Elizabeth Louise Coyle
Sünniaeg / koht: 15.juuni, 1985 / Derry, Ireland
Tähtkuju: Kaksikud
Õed / vennad: 2 õde
Laulab alates: 2-aastaselt
Halvim toit: Vorstikesed
Meeldib: Laulmine ja söögi tegemine
Ei meeldi: Koristamine
Halb komme: Küünte närimine
Hobid: Ujumine ja ratsutamine
Piinlikuim olukord: Lennuki peale minnes kukkumine
Muljetavaldanuim isik: Justin Timberlake
1. ostetud album: Kylie Minogue ja Jason Donovan
1. kontsert: Westlife
Enda kirjeldus: Rahulik, enesekindel ja rõõmsameelne
Lemmik...
Film: Pretty Women
Näitlejad: George Clooney ja Halle Berry
Koht: Ükskõik, peasi et oleks soe
Raamat: Of Mice and Men
Restoran: Kohalik kala ja krõpsu pood
Toit: Kartulipudru

Nimi: Nicola Maria Roberts
Hüüdnimi: Cola
Sünniaeg / koht: 05.oktoober, 1985 / Stanford, UK
Tähtkuju: Kaalud
Eelmised töökohad: Ettekandja
Laulab alates: 11-aastaselt
Halvim toit: Hiina toit
Meeldib: Laulmine, tantsimine, shoppamine, väljas käimine, esinemine ja puhkamine
Hobid: Laulmine ja tantsimine
Piinlikuim olukord: Kui ta oma poissõbraga telkimas ükskord käis!!
Muljetavaldanuim isik: Carl (poissõber)
1. ostetud album: Spice Grisl - Wannabe
1. kontsert: Take That
Enda kirjeldus: Lärmakas, hull ja sõbralik
Lemmik...
Film: Armagedon
Näitleja: Ben Affleck
Raamat: Madonna
Koht: Laval
Laul: Usher - Pop Ya Collar
Reisisihtpunkt: Florida
Restoran: McDonalds
Toit: Super nuudlid

Nimi: Sarah Nicole Harding
Hüüdnimi: Saz
Sünniaeg / koht: 17.november, 1981 / Manchester, UK
Tähtkuju: Skorpion
Eelmine bänd: Project G
Eelmised töökohad: Pizza tüdruk, 192 telefonioperaator, baaridaam ja ettekandja.
Halvim toit: Väikesed kuumad krevetid!
Meeldib: Laulda, süüa ja lõbutseda
Ei meeldi: Purju joomine
Halb komme: Küünte närimine
Hobid: Ratsutamine, kinos käimine, inimestega suhtlemine, võimlas käimine, ja laulmine
Piinlikuim olukord: Parima kleidiga klubis kukkumine
1. ostetud album: Michael Jackson - Bad
1. kontsert: Eminem
Enda kirjeldus: Energiline, sõbralik ja auahne
Lemmik...
Film: Goonies
Näitlejad: Ben Affleck ja Angelina Jolie
Koht: Voodi!
Raamat: Harry Potter
Reisisihtpunkt: Paljud kohad - põhiliselt siiski soojad kohad.
Restoran: Chiquitos
Toit: Itaalia, hiina, mehhiko ja inglise toidud.

Muud huvitavat