No Angels

No Angels 20-ks juubeliks ilmus 4.juunil 2021 kogumikalbum "20“. Digisinglina tuli 12.veebruaril välja "Daylight In Your Eyes (Celebration Version)“.
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 29.03.2002 - 12:44
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 04.06.2021 - 05:27
Välismaine artist, Ansambel, Pop

RTL2 teleseriaalist “Popstars” tuntuks saanud viisik alustas peale edukaid ülesastumisi 2000 aasta suvediskodel ka ametlikult muusikutena ning nende täispikk album “Elle’Ments” jõudis Saksamaal müügile märtsis 2001. 04.veebruaril lasti välja esimene singel “Daylight in your eyes”, mis püsis Saksa singlite edetabelis esikohal pea kaks kuud järjest. Kuigi lugu meenutas peaaegu täiesti Madonna hitti “Ray of Light” ning loo videos mängivad tüdrukud viite maa elementi, on ka see trikk pool aastat hiljem Spice Girls’ilt maha kopeeritud. No Angels teiseks singliks oli “Rivers Of Joy” 2001 aasta suvel ning järgmisena võeti ette juba uuem lugu – seekord Eurythmicsi cover loost “There Must Be An Angel”. Jõulude eel anti LP uuemas versioonis välja ning aasta algul kõlas raadiotest uuem lugu “Atlantis”, mida esitati koos Donovaniga.

Saksamaal ollakse staaridega aga üsna halastamatud ning No Angels on televisoonist kinga saamas, sest juba uues “Popstars” sarjas tegeletakse uue ansambliga Bro’Sis. Ometi pole bänd muusikaliselt veel alla andnud ning juba 20. mail 2002 ilmus uus singel “Something About Us”, mis saavutas jällegi Saksamaa edetabelis esikoha. Sellelt singlilt jõudis avalikkuse ette veel teinegi lugu "Like Ice In The Sunshine". Mõlemad lood on avalöögiks No Angels teisele LP-le "Now...Us!", mis ilmus Saksamaal 24.juunil ning sisaldas kokku 16 laulu.

Järgmine singel "Still In Love With You" ilmus 12.augustil ning see on kena hispaanialiku rütmiga suvine meelas lugu.

02.detsembril rõõmustab ansambel kogumikalbumiga "When The Angels Swing", millelt leiab nende 13 seni kuulsaimat lugu ning lisaks veel viimase loona nende uue singli nimega “All Cried Out“. Just selline on ansambli jõulukingitus fännidele ning kunagise Alison Moyet loo taas ülesleidmine teeb tüdrukutele ainult au, lisaks veel ilus video ballikostüümides daamidena, mõnus.

28.veebruaril sündis No Angelsi bändi liikmel Jessica Wahls'il laps. Hetkel kaalub veel ta oma emarolli ja bändi tagasi tulekut. "Arvatavasti teen peale sünnitamist pausi ja siis jätkan igal juhul" ütles Jessica eelmisel kuul ühes intervjuus. Lapse isa on bändi taustatantsija Sasha. Jessica ei ole bändist lahkunud ja lubas pealegi kaasa teha ka No Angelsi uuel tuuril "Neli aastaaega", kus ta ei pea kogu aeg shows osalema.

Ansambli uusim singel “No Angel (It's All in Your Mind)“ ilmus 22.aprillil 2003.

Järgmine singel oli “Someday“, mis ilmus 14.juulil 2003. No Angels paiskas uue stuudioalbumi “Pure“ müügile 25.augustil 2003 ja sellel kõlas 13 lugu, millest järgmise singlina ilmus 15.septembril "Feel Good Lies". Plaadil löövad tüdrukutest kaasa kõik neli liiget ning ametlikult lahkunud Jessy avldab oma esimese soolosinglina 08.septembril loo "Ten Steps Back". Viimati esines bänd täiskoosseisus 15.augustil kui Viva TV-s võideti Saksamaa parima aasta ansambli auhind Comet 2003.

Vany soolokarjäär sai alguse 26.aprillil 2004 Saksamaal ilmunud maxi-singliga “Drama Queen“. Vanessa Petruo esimene singel lõppeb sõnadega 'If you don't like drama, go back to your Mama', mis on eriti lahedad loo videos. Singlil on aga lisaks video editile veel club, extended ja karaoke miksid.

24. mail 2004 andis singli välja ka Sandy ja tema esimene soololugu oli “Unnatural Blonde“.

No Angels ansamblina andis 05.juulil 2004 välja nii plaadi kui dvd ühe nimega “Acoustic Angels“. Salvestis sisaldab üheksat nende parimat hitti ning on lindistatud unplugged-kontserdilt, mis anti 2003 aastal Münchenis. Saksamaa popstaaride emad Sandy, Lucy, Vanessa ja Nadja esitasid neljakesi saatebändiga nimekamatest lugudest "Daylight in your eyes", "All cried out" ja viimasena "Washes over me".

Järgnes taas kahe tüdruku väljapaistvus soololauljatena ning videostaaridena. 09.augustil andis Jess välja singli "Don'T Get Me Started" ning Sandy singel "Tell Me" ilmus 23.augustil 2004.

20.septembril 2004 tuli soolosingliga välja ka Lucy Diakovska, kelle esituses kõlab "Where", mis on nimilooks saksa loodusfilmis ''Zwei Brüder''.

Sandy järgmine singel "Unexpected" ilmus 07.veebruaril 2005 ja pärines samanimeliselt 13-looliselt albumilt, mis Saksamaal müügil alates 13.09.2004.

Lucy andis 05.septembril 2005 välja sooloplaadi "The Other Side" nime all Lucylicious.

Nadja Benaissa tuli 12.septembril 2005 välja singliga "Es Ist Liebe" ja tema album "Schritt für Schritt" ilmus 14.oktoobril 2005.

Sandy teine sooloalbum "Frame of Mind" ilmub 25.mail 2006 ja selle esimene singel "Crash" tuli Saksamaal müügile 12.mail 2006.

Aastal 2007 algas neliku come-back ning esimene singel "Goodbye to Yesterday" ilmus 23.märtsil 2007. Uus album "Destiny" järgnes 13.aprillil 2007 ning teine singel oli oktoobris 2007 tulev "Amaze Me".

29.veebruaril 2008 tuli Saksamaal välja singel "Disappear", mis kandideeris rahvuslikus Eurovisiooni eelvoorus 06.märtsil ning No Angels võitis ja esindas Saksamaad 2008 aasta Eurovisiooni finaalis Belgradis. Laul polnud eriti menukas ning jäi finaalis kolme viimase hulka.

2009 aastal oli ansambli singliks "One Life", mis ilmus 21.augustil. Järgnes 14 lugu sisaldav album "Welcome to the Dance".

No Angels 20-ks juubeliks ilmus 4.juunil 2021 kogumikalbum "20“. Digisinglina tuli 12.veebruaril välja "Daylight In Your Eyes (Celebration Version)“.

Faktid

Nimi: Vanessa Petruo
Hüüdnimi: Vany
Sündis / Koht: 23.oktoober, 1979 / Berliin, Saksamaa
Tähtkuju: Skorpion
Kodulinn: Berliin, Saksamaa
Element: Maa
Hobid: Tantsimine, spordi tegemine ja lugemine
Head iseloomujooned: Tundelisus, auahnus ja enekindlus
Halvad iseloomujooned: Tujukus
Lemmik Lauljad: Whitney Houston, Carol King, Toni Braxton, Destiny's Child, Ricky Martin ja Anastacia
Lemmik Näitlejad: Benno Fuermann ja Ryan Phillipe
Lemmik Sport: Ratsutamine

Nimi: Ludmila Diakovska
Hüüdnimi: Lucy
Sündis / Koht: 02.aprill, 1976 / Pleven, Bulgaaria
Tähtkuju: Jäär
Kodulinn: Hamburg, Saksamaa
Element: Tuli
Hobid: Arvuti ja arvutitehnika
Lemmik Lauljad: Mariah Carey

Nimi: Sandy Mölling
Sündis / Koht: 27.aprill, 1981 / Wuppertal, Saksamaa
Tähtkuju: Sõnn
Kodulinn: Koblenz, Saksamaa
Element: Jää
Hobid: Rattasõit
Head iseloomujooned: Auahnus ja enekindlus
Halvad iseloomujooned: Tujukus
Lemmik Lauljad: Destiny's Child, Shania Twain, Ricky Martin ja Montell Jordan.
Lemmik Sport: Tantsimine

Nimi: Nadja Benaissa
Sündis / Koht: 26.aprill, 1982 / Frankfurt, Saksamaa
Tähtkuju: Sõnn
Kodulinn: Dreieich, Saksamaa
Element: Õhk
Hobid: Laulmine, tantsimine, kino ja sushi söömine
Head iseloomujooned: Tugevus, auahnus ja avatus
Lemmik Lauljad: Mary J. Blidge, Mariah Carey, Toni Braxton ja Kelly Price
Lemmik Näitlejad: Denzel Washington
Lemmik Sport: Praegu võitlussport

Nimi: Jessica Wahls
Sündis / Koht: 02.veebruar, 1977 / Frankfurt, Saksamaa
Tähtkuju: Veevalaja
Kodulinn: Bad Nauheim, Saksamaa
Element: Hing
Hobid: Laulmine, tantsimine, lugemine, chilli roa valmistamine
Head iseloomujooned: Avatus ja rõõmsameelsus
Lemmik Lauljad: Whitney Houston, Gabrielle, R Kelly, Destiny's Child ja Xavier Naidoo
Lemmik Näitlejad: Brad Pitt, Holly Hunter, Meg Ryan, Sean Connery
Lemmik Sport: Ratsutamine ja jazztants