Sound In Noise

Sound In Noise astus üles 11.veebruaril 2023 Tallinnas, Kultuurikatla katelde saalis peosarja Grind 12. sünnipäeval.
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 29.05.2002 - 12:06
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 12.02.2023 - 00:46
Eesti artist, Sooloartist, Electronic & Dance

Varem tuntud kui DJ S.I.N, kodanikuminega Eero Muiste, on oma kohaloluga Eesti muusikamaastikku mõjutanud juba üle kümnendi. Hetkel põhiliselt drum & bass- ning dubstep-stiile viljelev S.I.N tegeleb lisaks plaatide keerutamisele ka produtseerimisega. Veel resideerub ta populaarsel drum & bass ürituste sarjal Sin City, mis on alates 2005. aastast valitud pidevalt parimaks omasarnaste seas. Enda loomingu väljastamise kõrval leiab ta aega ka teiste kohalike artistide, nagu Rulers of the Deep, HU? ning Galimatias lugude remiksimiseks. 2016 aastal langes Raadio 2 rahvahääletuse auhind "R2 DNB 2015 - Aasta DJ" tema kätte. Tema produtseeritud lood on leidnud ülemaailmset kajastust juba aastast 2002, mil nägi koostöös Stare'ga ja plaadifirma DSCI4 alt ilmavalgust Eesti esimene UK trummibassi vinüülväljund.

2016 aastast tegutseb produtsent pikema nime Sound In Noise aliases. Koostöös legendaarse Inglise plaadifirma RAM Records / BMG alt tulid välja lood "Can't Take It" ja "What!". 29.augustil 2017 ilmus kahe looga singel "Duppy Bass / Rising Up feat. WGW". "Rising Up" on tehtud koostöös lauljanna Teele Viiraga (WGW ehk White Girl Wanted), millest on ka lühem raadio versioon olemas. "Duppy Bass" on aga midagi tõelistele jungle fännidele. 2018 aastal on välja antud lood "The Prophet" ja "Ping Pong". Neist viimase video avaldati 4.mail 2018.

23.veebruaril 2019 esines Sound In Noise Kultuurikatlas Eesti tantsumuusika sisefestivalil Made In Estonia.

14.veebruaril 2020 oli Sound In Noise üheks esinejaks Grindi 9. sünnipäevapeol Tallinnas Kultuurikatlas.

9.oktoobril ilmus RAM Recordsi alt EP “Shapes 3”, mis on kolmas osa tulevaselt täispikalt albumilt. Uuel EP’l lõi kaasa ka teine kohalik produtsent, INSCT, kellega koostöölugu “Give It All” oli juba enne ametlikku ilmumist saanud propsi suurtelt DJ-delt üle maailma. 7.oktoobril ilmus singlina "Sugar Rush".

4.detsembril ilmus RAM Records alt Sound In Noise 15-looline debüütalbum “Shapes". Ülimitmekesisel plaadil teevad kaasa ka mitmed tuntud Eesti artistid – juba albumi nimiloos saab kuulda Marie Vaigla emotsionaalseid crescendosid. Daniel Levi jällegi demonstreerib loos “Night Like These” selgelt, et tema vokaalsed võimed annavad talle tiivad mistahes muusikalises väljundis. Kui veel peale kuulata ka “Expert Killa” kõrvapiirini rulluvad bassirütmid ja klubielu ootustes pisaraid silmile toov “Touch”, võib üsna kindlalt väita üht – Sound In Noise’i “Shapes” kinnitab oma lõppakordiga Eesti artisti maailmaklassi kuuluvat mõjuvõimu. Albumi kunstilise kaanepildi ümber ehitatud lugu näitab selgelt Sound In Noise’i oskust luua reivihitt, millel ka nõretav süda. Kaanepildil on Anu Muiste maal “The Change”.

Sound In Noise astus üles 11.veebruaril 2023 Tallinnas, Kultuurikatla katelde saalis peosarja Grind 12. sünnipäeval.

Faktid

Nimi: Eero Muiste
Sünnipäev: 24.08.1980

Muud huvitavat