Natasha Bedingfield

Natasha Bedingfield lõi kaasa 5.aprillil 2024 avaldatud Ella Henderson loos "Alibi".
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 06.10.2004 - 22:26
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 05.04.2024 - 07:47
Välismaine artist, Sooloartist, Pop

Natasha Bedingfield on üliandekas tütarlaps, kellel on mida maailmale öelda. Boonuseks on seegi, et tegu on Daniel Bedingfieldi noorema õega. Väiksest peale oli Natasha muusikaline tüdruk. Ülesse kasvas ta peres, kus oli peale tema veel üks õde ja 2 venda, kes samuti andekad ja muusikalised.

Kui Natasha teismeline oli moodustas ta oma õe Nikola ja venna Danieliga ühise pundi millele nimeks sai ’DNA Algorithim’ . Sellegagi sai esinetud. Aga aeg edasi, unustati punt ja igaüks oli juba oma elu peal, kuid laul ja muusika oli Natashal ikka hingel. Peale kooli tormas ta kunsti kolledzi ja psüholoogia ülikooli vahet. Miski muu ei paistund talle meeldivat kui maalimine ja eneseväljendamine. Tema jaoks oli maalimine kui enda mõttete ja aju korda seadmine ja endas selgusele jõudmine.
Natasha teadis, et psüholoogia on talle veelgi südamelähedasem ja just muusika kaudu saab ta sõnumit edastada inimestele. Tüdruk teadis, et on hea laulude autor. Ta lauludes oli sisu ja mõte.

Pärast kahte aastat jagelemist õppimise, laulude ja eseedega, otsustas nooruke neiu ülikoolist lahkuda ja keskenduda stuudiotööle. Paljusid kordi öeldi talle, et tal on hea hääl aga ta tahtis ka oma materjali laulda. Natashale oli see ennekuulmatu, et mingi plaadifirmale jääks ta nagu nukuks, kellele söödad laulud ette ja ainult hõõritad puusi. Tüdruk on uhke oma lauluhääle üle. Aga kui Natashal lõpux piisavalt materjali koos oli, oli ta valmis oma eluaegse hobi karjääriks muutma. Peagi kirjutas ta alla lepingule BMG-ga.Viimase poole aasta jooksul on Natasha salvestanud laule Los Angeleses koos muusikamaailma parimate produtsentidega.

Natasha debüütsingliks oli “Single“, mis väljutati 3. mail 2004. Lahedat r&b rida ajav laul sööstis raketina UK edetabelites #3 kohale. Ise iseloomustab neiu oma laulu nii: “See laul ütelgu kõigile, et olen iseseisev. Ei ükski ennasttäis kutt ei saa mind ära kasutada“.

Teiseks singliks esitleti “These words“ 16. augustil. Natuke rahuliku alatooniga laul sai ka oma vääritud koha edetabelites, sealhulgas UK #1.
Armastusest ja sõnadest mida ei saa välja öelda, sellest just see laul räägib.

Natasha esikplaat “Unwritten“ sai müügiloa 29. septembril. Plaadile oli suur nõudlus ning poes venisid järjekorrad isegi uksest välja. Tasuks UK #5 album esimesel müüginädalal. Plaat avab Natasha persooni nii lauljana, muusika ja sõnade autorina. Põhi stiiliks on siin `´soul`` ning segu erinevatest stiilidest, kaasaarvatud rock ja funk.

Kolmas singel “Unwritten“ on pühendatud Natsasha väikesemale vennale Joshuale, temale mõelduna sai see laul valmis just siis kui vend 14 täis sai. Maxina tuli singel välja 29.novembril ning nimiloo ja selle videole lisaks kuuleb siin veel kahte lugu "The Scientist" ja "If You're Gonna Jump".

Natasha neljas singel oli kena vaiksem lugu "I Bruice Easily", mis tuli UK-s 04.aprillil 2005.

6.augustil 2005 andis Natasha oma albumi välja USA turule ning seletas lahti plaadi nime “Unwritten“, mis tähendab, et enamus paremaid laule on tal veel kirjutamata.

Natasha alustas aktiivselt muusikas taas aastal 2007, mil 02.aprillil ilmus tema uus singel "I Wanna Have Your Babies". Album "N.B." tuli 16.aprillil 2007 ning teise singli ja videona jõudis vaatajateni juunis "Soulmate".

Kolmas singel "Say It Again" tuli UK-s välja 08.oktoobril 2007 ning selle poplaulu kaasautorid on Mike Elizondo ja Adam Levine. Maroon 5 solistina tuntud mees laulab siin backi. Ameerikas tuli teise singlina oktoobris "Love Like This", milles lööb kaasa uus staar Sean Kingston.

22.jaanuaril 2008 andis lauljatar vaid USA ja Kanada turule välja albumi "Pocketfull Of Sunshine", millel kõlab kuus lugu Euroopa plaadilt "N.B." ning seitse uut lugu. Esimene singel siit oli "Love like This" ning aprillis 2008 tuli teine singel nimilugu "Pocketfull Of Sunshine". See laul kõlas lisaks videomängus "The Sims 2: FreeTime". Albumi kolmas singel "Angel" tuli augustis 2008.

Natasha osales r&b lauljatari Brandy 2008 aasta albumil "Human" duetis "Fall".

21.märtsil 2009 abiellusid Natasha ja ameeriklasest ärimees Matthew Robinson Malibu veiniaiakeses. Kihluti septembris 2008.

Natasha järgmist plaat "Strip Me" tuli vaid USA ja Canada turule 29.novembril 2010. Seekord aitasid laule kirjutada Kleerup, John Hill, Wyclef, Salaam Remy, Ryan Tedder, Sia, Eg White, Wayne Wilkins, Phonogenic, Mike Elizondo, John Shanks ja Danielle Brisebois. Singlid olid "Touch" ja "Strip Me".

13.mail 2011 ilmus sama plaadi kolme looga täiendatud versioon "Strip Me Away" Euroopas. 15.aprillil 2011 ilmus siit singel "Pocketful of Sunshine".

14.juulil 2011 avaldasid Toronto housemusa duo The Dirty Tees ja Natasha Bedingfield ühissingli "Miracle", mis on sakslastest Fragma kaver. Jõuludeks tuli Natasha lugu "Shake Up Christmas", mis oli Coca-Cola jõulutervituseks.

2012 septembris osales Natasha Bedingfield ansambli LIfehouse uue albumi esimesel singlil “Between the Raindrops”.

Alates 2012 aastast on lauljatar tegelenud oma järgmise albumiga "The Next Chapter". Produtsentidena on kaasatud RedOne, Dr. Luke, Benny Blanco, Paul Williams ja Marshall Altman.

Aprillis 2014 tuli singel "Who I Am", mis on teemaks Disney animafilmile "The Pirate Fairy". USA-s esilinastus film 1.aprillil.

13.jaanuaril 2015 ilmus Natasha Bedingfield heategevuseks avaldatud digisingel “Hope”. Muusikavideot esitles ta 15.jaanuaril.

4.juuli 2015 teatas Natasha, et on endiselt tegev albumiga “The Next Chapter” ning kaaslastena on lisandunud Naughty Boy ja Tinie Tempah.

4.septembril 2015 ilmus USA-s paljude kuulsuste esitatav kliimamuutuse kampaaniasingel “Love Song to the Earth”, mille autorid Bedingfield, Paul McCartney, Toby Gad ja John Shanks.

15.veebruaril 2016 tuli Beatportis 541 Recordsilt müügile Basto! & Natasha Bedingfield singel “Unicorn”. Produtsendi Basto! nime taga on belglane Jef Martens. Muusikavideo avaldati 19.veebruaril.

24.märtsil 2017 tuli välja Natasha Bedingfield lugu “Let Go”, mis kõlab Nestea reklaamikampaanias. Natasha järgmine lugu “More of Me” kõlab Disney tulevas filmis "Tangled: Before Ever After".

30.märtsil 2017 ilmus digisingel Art House “Love Looks Like” (featuring Natasha Bedingfield). Loo autoriteks on lisaks Natashale Jonas Myrin ja Julio Reyes Copello.

1.jaanuaril 2018 teatasid Bedingfield ja abikaasa Matt Robinson, et nende esiklaps sündis aasta lõpus.

Natasha Bedingfield andis 19.juulil 2019 välja singli "Roller Skate" ning 2.augustil tuli "Kick It". 30.augustil tuli välja 14-looline album "Roll With Me". 27.septembril esitles lauljatar "Kick It" muusikavideot.

26.juunil 2020 avaldas Natasha Bedingfield loo "Together In This", mis pärineb filmist "Jungle Beat: The Movie" ja kõlab lõputiitrites. Film oli samast päevast vaadatav Amazon, AppleTV ja GooglePlay kanalitel.

25.juunil 2021 ilmus Natasha Bedingfield singel "Lighthearted" ning 30.juulil singel "Adorable".

20.mail 2022 avaldas Natasha Bedingfield akustilise versiooni oma 2004.a. hitist "Unwritten".

Natasha Bedingfield lõi kaasa 5.aprillil 2024 avaldatud Ella Henderson loos "Alibi".

Faktid

Nimi: Natasha Bedingfield
Pärit: London, Inglismaa
Sünnipäev: 26.Nov.1981
Tähemärk: Ambur
Lemmik toit: karamelli jäätis
Armastab: inimesi
Lemmik värv: sinine
Kogub: sõpru ja kviitungeid

Muud huvitavat